Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

przyznam się,że czasem jak mam migrenowe bóle to biorę apap (rzadko ale jednak) ,bo już tak mam od małego,że jak rano zacznie boleć i nie wezmę tabletki to wieczorem kończy się tym,że wymiotuję i to akurat chyba gorsze niż tabletka,która pomoże. no i apap jest w miarę bezpiecznm lekiem,który można brać w ciąży ale z głową 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

tak,jest nasze,ale jak pracowałam sama na swoje utrzymanie po godzinach w szkole i opłacałam mieszkanie,rachunki i jedzenie i maasę innych rzeczy to żal było sobie cokolwiek kupić i dlatego teraz też mi głupio bo wolałabym coś magazynować dla maluszka zamiast dla siebie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też tak mam,że szybciej się męczę,trudno się buty ubiera i sznuruje,coraz ciężej się z boku na bok przewrócić,ale czasem jak mam napływ energii to znowu wszystko jestem w stanie zrobić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 ja też mam problem już ze skarpetkami i butami 🙂

ale wczoraj zobaczyłam własną postać na zdjęciach - byliśmy na chrzcinach bratanka no i taka ciocia robiła wszystkim foty, obejrzałam je sobie potem - i aż się złapałam za głowę - taka się już krąglutka zrobiłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...