Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kazdy lek przeciwbolowy to paracetamol tylko z inna dawka i o innej nazwie, jezeli to nie jest paracetamol max czy jakos tam to ok ale przeczytaj ulotke tam conieco powinno byc napisane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sądzę, że powinnaś rozprawić sie z tym dupkiem gejozą raz na zawsze. zapytaj go czy to prawda że jest gejem bo słyszałaś takie ploty po wsi i jesteś skłonna w to uwierzyć 😜 🤪 i powiedz mu że wszystkie Sierpniowe Brzuszki-bo myslę że każda z dziewczyn się z tym zgodzi, powiedziały ze jet największym dupkiem, najwiekszą ciotą, i najobrzydliwszym gadem pod śłońcem i nigdy żadna fajna dziewczyna nie zwróci na niego uwagi! bo jest huja wart!!!!
Musisz uwierzyc w dobre intencje swojego męża i staraj sie mu pomóc w stawaniu sie lepszym, chwal go i doceniaj, nawet jesli coś pojdzie mu nie tak, daj mu sygnał że go wspierasz. Rola kobiety w związku jest bardzo ważna, czasem warto jest głaskac i chwalic meża, wyjdzie wam to na dobre, on poczuje że go doceniasz i bedzie chciał byc jeszcze lepszy, faceci są prożni i uwielbiają pochwaly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leki to juz koniecznosc ale jak cie tak bardzo boli to nie wiem czy dzidzia jest tym zachwycona paracetamol mozna ja na ta szczene wzielam 1 tabletke apapu bo nic nie moglam zjesc :/ anycool nie wiem jak z ta kapiela bo faktycznie mi przed ciaza pomagalo a teraz chyba nie wolno dluzysz cieplych kapieli sobie serwowc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paracetamol jak sama nazwa wskazuje zawiera paracetamolum 😁 tak jak apap i chyba panadol 🙂 natomiast ibuprom i nurofen ibum sa na ibuprofenie 🙂 my jako brzuchy w razie koniecznosci lyakmy paracetamol apap badz panadol 🙂
Wiojojka mozna sie kapac tylko w takiej cieplej wodzie i nie za dlugo 😁 ja tez mam wanne i sie kapie tylko z goracych i dlugich kapieli trzeba zrezygnowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja staram się każdą rozmowę odbyć spokojnie i popierać argumentami,bo wydaje mi się,że to bardziej trafi jak coś się uzasadnia (tym bardziej,że czasem trzeba tłumaczyć coś jak dziecku) niż powie się "bo tak" ,a co do pochwał to staram się go wspierać i doceniać. podam na to taki przykład - jego tata skończył technikum,pracuje w zwykłej firmie,zarabia średnio,mój Łukasz skończył zawodówkę,pracuje na fiacie,ma umowę stałą i z premiami i dodatkami zarabia około 3 razy więcej niż jego tata i to po odliczeniach...jego tatę to boli,więc wytyka mu,że nie ma wykształcenia i ciągle na niego narzeka aż głowa boli,cokolwiek się stanie to wina Łukasza,coś się zgubi to Łukasz-a nierzadko jest tak,że zapomni że to czy tamto dał tam i jak znajdzie to nie potrafi przeprosić za obwinianie Łukasza tylko najlepiej to przemilczeć bo mu głupio,poza tym jego tata co dzień piwko i telewizor,a Łukasz tyra koło domu i jeszcze ten na niego,że Łukasz to nierób. Więc na takie gadanie mówię Łukaszowi potem,że go kocham i mi nie przeszkadza to,że ma tylko zawodówkę,ja mam ogólniaka tylko,bo nie było kasy na studia a pojawiło się dziecko,on przynajmniej ma zawód.mówię mu,że jego tata powinien być dumny z takiego syna,który po pracy w przeciwieństwie do niego nie siada przed tv z piwem i nie narzeka na wszystko,tylko coś robi,bo nie jeden ojciec chciałby mieć takiego syna.Łukasz robi wjazd do domu,nasz remont,drzewo na zimę,sprząta koło domu i masę innych rzeczy naraz i nikt nie ma prawa powiedzieć,że jest nierobem.i staram się mu ciągle mówić coś miłego,bo sama wiem jak bardzo ranią negatywne słowa zwłaszcza z ust rodziców...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się produkuję 😁 😁 😁 ale to tylko dlatego,żebyście zrozumiały moją sytuację,bo jeśli bym napisała tylko,że mój mąż jest beee i że wszystko jest beee,to pewnie wzięły byście mnie za małolatę,która nic nie wie o życiu 😁 a tak wiecie co czuję i dlaczego 🤨 no już nie zanudzam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj teściowa przyniosła z zakładu tunikę,bo u nich jakaś koleżanka handluje taniej ciuchami i zapytała czy chce bo wszystkie bluzeczki robią się krótkie więc trzeba brzuszek przykryć bo z gołym to nie pasuje wyjść. no i mężuś powiedział,że jak mi się podoba to mam ją sobie zostawić i zrobił mi taki prezencik,bo jeśli chodzi o moje potrzeby to on mi na nic nie żałuje,tle,że mi tak głupio brać...ja wolę dawać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm a już myślałam że jak draże mogę wcinać jedną za drugą 😜 😜 😜 🙃
Powiem wam kochane tak że na bardzoo "dziwna"kawa..i niezbyt smaczna naprawdę pomaga..bo choć powoli z ledwością ją wypiłam to ból mija..jeszcze nie do końca..ale jest już o wiele słabszy 🙂
Dziękuję bardzo Anycool za babciny eliksir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...