Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

ruchy mojej dzidzi widać już pod bluzką która faluje przy fikołkach,wczoraj jakby mnie ssała od środka,kopie bardzo często,dużo i mocno. wczoraj nawet miałam uczucie jakby pod skórą był jakiś wąż (głupie porównanie ale trafne co do odczuć podczas tych ruchów),no i czasem jakaś "kula" się przeciska,więc to pewnie główka a czasem coś mniejszego i czasem coś maluteńkiego. dostaję już w żebra,żołądek i ogólnie ma zasięg na cały brzuch 😁 😁aż w nocy nie spałam bo mi się śniło,że nie kopie z całej siły,a jak otworzyłam oczy to szalała w najlepsze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

najgorsze myśli były jak zaczął rosnąć brzuch a nie czuło się jeszcze ruchów dziecka,bo brzydziłam się sama sobą i prosiłam męża żeby "to" ze mnie wyciągnął i powtarzałam sobie wtedy że nie chcę tego dziecka i go nie kocham. na początku był szok jak się dowiedziałam o dzidzi potem uczyłam się tym cieszyć a jak mąż (choć on mówił,że wcale tak nie jest) traktował mnie tak,że odbierałam to jako odpychanie i niechęć- odbijało się to na dziecku-bo co czułam od niego-spływało na dziecko.ale jak mała zaczęła się ruszać to powiedziałam sobie,że mimo wszystko ona mnie kocha i póki się urodzi ma tylko mnie i nie mogę jej zawieść,a dziś jest moim oczkiem w głowie i już nie mogę się doczekać momentu kiedy w szpitalu dadzą mi ją na ręce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak wtedy doszedł 😁 jak odpisałaś,na moje "idzie" to siadł na kompa i już z niego nie chciał zejść,a jak zszedł to mu sie zachciało gdzieś ze mną jechać,ale zaraz wróciliśmy bo padało a wszystko pozamykane było no i siedzieliśmy w domu potem,a wieczorem znów siedział no kompie i nie miałam dostępu 🤨a potem chciał ze mną oglądać film a że nie było nic w tv to na kompie,więc obiecałam sobie,że dzisiaj nadrobię forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój mi zabraniał pić colę,bo nie wolno,więc powiedziałam,że albo będę piła przy nim,albo potajemnie więc odpuścił sobie dwa miesiące temu i teraz mi nawet sam ją kupuje 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem pasibrzuszki meldujemy sie poslysznie.... wchodze na stronke patrze a tu co nie wiadomo ile stronek do nadrobienia 😁 ale super ze jestescie 😁
ja wczoraj zostawilam swojego slubnego i jestem u rodzicow ... nie nie nic sie nie stalo musialam pozalatwiac kilka spraw 😉
a po za tym widze ze sporo sie zaczzeło dziac
malutka ciesze sie ze jest lepiej z mezulkiem 😁
a wlasnie Bulka kiedy ten twoj urlop juz sie pogubilam ,pewnie jak tak dalej pojdzie to 9 miesiac cie tam zastanie 😎

widze ze temat wozkow i lozeczek nadal aktualnyja juz sobie wszystko wybralam teraz czekam na odpowiedni dzien by kupic ... ciuszkow na razie tez nie kupuje ...jeszcze poczekam ale ochote mam nieziemska 😁

pozdrowionka kochane brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi też cola pomagała na trawienie i od zawsze tak miałam - zawsze jak jadłam coś cieższego typu makaron czy chinola to popijałam to colą i tak jest i w ciąży 😁

ja mam smaka na słodkie, mega smaka, wcinam kanapki zmiodem, popijam słodką herbatą i zagryzam ciachem - a potem dupa ciężka 😉 ale widze że mamy podobne smaki, ja na jabłka, banany, czekoladę, naleśniki i milion innych rzeczy a no i LODY!!!! 🤪 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o lody też wcinam 😁 powiesiłam sobie pranie na podwórku,za chwilę powinno kończyć się drugie pranie,ale nie wiem, czy wieszać na polu,bo za chwilę będzie czwarta i słońce powoli będzie się chować,ale zawsze to trochę świeżością pachnie takie z podwórka niż ciągle z grzejników...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie od bananów ciut odrzuca, bo jadłam ich mnóstwo w pierwszym trymestrze, kiedy mnie mdliło i teraz z tym mi się kojarzą :/ ale za to jabłka mogę jeść tuzinami, jednak tylko jeden gatunek i kwi 🙂 a lody to przede wszystkim z mcdonalda- z polewą czekaladową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, moje dziecko upodobało sobie chyba miejsce w okolicy mojego pęcherza moczowego, bo non stop muszę biegać do toalety, a w nocy to min. 2 razy wstaję :/ troche to uciażliwe, ale na szczęście to jedyny mój problem ostatnio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi i ika to mozemy sobie reke podac Maksik uwielbia moj pecherz wiec sikam sikam i sikam po troszeczku ale mimo wszystko czasem juz go wyzywam zeby zmienil pozycje ale on jest uparty 😠
choc dzis wyjatkowo okopuje zołądek 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

malutka teraz czytałam Twoj wpis na temat męża. Ja też ostatnio mam ze swoim kiepskie dni... W ogóle nie rozmawia ze mną o dziecku, od dwóch tygodni prosze Go żebyśmy wybrali imię dla dziecka,a On nie ma czasu, albo ochoty. Wieczorem , jak mały fika to ja jestem mega szczęśliwa i mówie Mu żeby położył reke na brzuchu i ile to trwa? 10 sekund i mówi " ja nic nie czuje" i obraca się spać. Co do seksu to nawet nie ma o czym mówić, ten temat nie istnieje... Dzisiaj rano , mówie Mu że nie spałam prawie całą noc , bo mnie tak biodro bolało, a On tylko " No.." i sobie poszedł. Ech, szkoda gadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem sie zastanawiam jak by to bylo gdyby faceci byli w ciazy z tymi wszystkimi dolegliwosciami i mysle ze przez 9 miesiecy lezeli by smiertelnie chorzy i tylko wolali przynies to przynies tamto 😉 cieniaki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...