Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

to akurat jest tego typu dom-piwnica,piętro mieszkalne (parterowe) nad nami strych 😞
nasz pokój będzie wyżej-bo między tym piętrem i strychem w takiej przybuduwce-ale tam wszystko jest na surowo-ściany dopiero wytynkowane,a podłogi-z betonu,jeszcze przed wylewką jest i nie ma tam nawet światła ani ogrzewania jeszcze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez tylko oliwki używam i póki co nie mam na brzuchu ani na piersiach tylko cholera na pośladku jednym..., za to celulit na tyłku i udach... beznadzieja, Malutka kochana trzymamy kciuki aby woda was nie dotknęła.
zimno,w mieszkaniu mam niecałe 16 stopni, chyba napalę w kominku,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buziaczka ile razy ja się mojego naproszę żeby mnie posmarował np w okolicach nerek i po bokach bo czasem ciężko tam dostać albo uda bo przy brzuszku też cięzko smarować i myślisz,że posmaruje? powie,że potem,albo za chwilę a jak mu przypomnę to powie,że oliwka śmierdzi i że mnie nie będzie smarował...przykro mi wtedy i muszę się sama smarować ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiojojka też się ostatnio bałam jak mała nagle przestała się ruszać i czulam ją tylko wtedy gdy miała czkawkę,no ale potem wyczułam,że jest inaczej odwrócona i słabiej ją było czuć w tej pozycji,więc głowa do góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiojojka jakby się długo wogóle nie ruszał to możesz pójść do lekarza,powiesz,że brzuch Cię boli a na wizycie poproś o takie coś w stylu usg przez co badają tętno malucha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra dziewuszki lecę, bo zaraz wychodzimy na USG 3D/4D. Normalnie czuję się jak przed jakimś egzaminem, bo nigdy jeszcze nie widziałam ruchów mojej córeczki.
Na zwykłym USG nigdy mi nie pokazał ekranu, a ja leżałam tak że widziałam tył ekranu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie czemu mi smutno?
bo jak głupia cały dzień wczoraj i dzisiaj siedziałam i sprawdzałam aktualne info na temat pozamykanych dróg żeby moje kochanie dojechało z pracy do domu,a on po przyjeździe od razu jak to dosłownie powiedział - "muszę zadzwonić do MAMUSI do pracy",zjadł obiad i pojechał do kumpla.dzisiaj nawet się nie przywitał,warczał na mnie,że miał za bardzo podgrzany obiad i pojechał do kumpla...totalnie mnie olał,jakby mnie tu nie było... jeśli jutro pojedzie do pracy i poprosi o sprawdzenie dróg to mu powiem,żeby zadzwonił do mamusi i niech sobie kurwa radzi,bo co jak co ale jak głupia a potem tylko rycze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haj Mamuśki 🙂
Tak sobie was podglądam i wspominam jak to my sierpnióweczki 2009 byłyśmy w ciąży 🙂 Zobaczycie jak to szybko zleci!! Kurczę...jeszcze przed chwilą jechałam na porodówkę, a teraz patrze jak moja Gabrycha broi i wszędzie włazi 🙂

Kornelia87, widzę, że masz termin w dniu pierwszych urodzin mojej Gabi 🙂

Życzę Wam wszystkim dużooooo zdrówka, wytrwałości i przede wszystkim cierpliwości w oczekiwaniu na Maleństwa - ostatnie 4 tyg będą się dłużyły bardziej jak cała ciąża 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...