Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hehe, ależ macie wymagania 🙂 pierwsza tura naleśników gotowa. niestety w ograniczonej ofercie dziś, bo na winie (czyli co się nawinie, a raczej z tym co znalazłam w kuchni) 😉 i tak do wyboru: z tuńczykiem, kukurydzą, pomidorem (bez żóltego ciągnącego się sera niestety buuu) lub z nutelą albo z dżemem morelowym własnej roboty, tzn mojej cioci- pyyycha 🙂 Ale takie z białym serem na słodko tez bym zjadła, niestety sera brak :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może pojechała do rodziców? zjadłam prince polo XXL niestety humor mi się nie poprawił... jestem wściekła jakaś, chyba wstałam lewą nogą, zabieram się do prasowania. dzisiaj na obiedzie mam siostrę i tatę,
Robię ulubione danie mojej siostry: chilli con corne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny

Ale jestem wściekła, dzisiaj mój mąż odebrał mój wypis ze szpitala, pomimo tego, że miałam robione usg dowiedziałam się, że nie dostane z niego wyników, bo podobno ich nie zapisali, mało tego jak mnie przyjmowali na oddział dałam im wszystkie dokumenty od początku ciąży 9wyniki, zdjęcia itd.) a dzisiaj się okazało, że przywłaszczyli sobie częśc z tych dokumentów, i tak oto nie mam między innymi wyników z morfologii i krzywej cukrowej. Muszę się sama pofatygować do tego szpitala. Poza tym, pogorszyły mi się wyniki, nie wiem co na to powie moja gin. A najgorsze z tego wszystkiego jest to, że mój Dominik jest strasznie malutki i bardzo powoli rośnie, 22.04 ważył 536 gram, a 07.05 przybrał tylko 54 g i waży 590 g. Czyli bardzo mało 😞

Sabcia, ale masz super zdjęcia. Śliczniusia ta Twoja Juleczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej, też bym to zjadła, uwielbiam.

co do humorów, to ja bardzo często - np. dzisiaj rano, mam takie napady wściekłości jak przed miesiączką - że po prostu WSZYSTKO mnie denerwuje, nawet ludzie na ulicy. Potem mi to mija... czy to sprawa hormonów???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sara badz dobrej mysli wiele sie stalo i maluszek tez jakos odreagowal... nie martw sie moja zuza 23.04 wazyla 509gr moze w szpitalu pomiar byl nie dokladny bo maluszek jak sama mowilas wlazl glebiej ze stachu 🙂 a jesli chodzi o szpital to bardzo dobrze wiem o czym mowisz niestety kiedys zawiozlam dokumentacje cala jaka mialam z 16lat leczenia na zabieg do szpitala ze zdjeciami itd. a dostalam wypis bo sie wszystko sie im pogubilo 😞

Głowa do góry!! bedzie dobrze 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć brzuszki 🙂
byłam u lekarza dzisiaj,podobno mam krótką szyjkę i wszystko nisko jak na 29tydz,wiec w dalszym ciągu luteina...
podłączyli mnie do do takiego czegoś na łóżeczku,że spieli mi pasami brzuch i słychać było bicie serduszka-możliwe,że to było to całe ktg,nie wiem bo pierwszy raz na tym byłam.
Pani sobie o mnie zapomniała i długo jej nie było a ja tam prawie zasnęłam i jakoś mi ze spiętym brzuchem było słabo...a serduszko waliło strasznie 😁 tyle,że bardziej od serduszka słychać było-ruchy małej bo nie spodobało jej się to urządzenie i prosto w te pasy kopała i strasznie głośno było 😁 😁 😁 ogólnie to u mnie wszystko ok ,dostałam znowu skierowanie na mocz i morfologię,ale nie wiem kiedy się wybiorę,... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i strasznie mi dzisiaj brzuszek się szarpie-a to czkawka,a to gdzieś głowa wyjdzie,a to coś tam szturchnie i dzisiaj to wszystko widoczne jest jak nigdy wcześniej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj się przekonam czy wolno mi ostre jeść czy nie wolno, bo jeszcze nie eksperymentowałam tak, ale postaram się nie przesadzić z doprawianiem 😉 mufka ja tez mam tak (na przykład dzisiaj) ze najchętniej ludzi bym na ulicy pozabijała, lepiej zejść mi z drogi, nic mi nie pasuje, to napewno hormony tak szaleją...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiojojka od kiedy Cię swędzą piersi? bo wczoraj czy przedwczoraj pisałyśmy o tym,ale chciałam dodać do tego,że mnie chyba z kilka tygodni swędzą a co do tych wyciekających kropelek z piersi to coraz częściej,więc może też się tego spodziewaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sara nie wiem niestety ile dowiemy sie czy ja utuczyłam troche we wtorek teraz byłam na tej wizycie ... ale to bardziej mnie ogladał czy jest ok zuze tylko chwile 🙂 A Ty kiedy masz kiec wizyte u ginekologa? moja dolegliwosci sa ale juz tak nie boli pije ta wode jana ... efektem ubocznym jest latanie do toalety co godzine albo i czesciej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sara, przede wszystkim nie martw się na zapas, bo stres dziecku nie pomaga. Trzeba wierzyć, że wszystko jest ok, bo napewno jest. Dzidziuś rozwija się prawidłowo, a rośnie w swoim tempie, może za miesiąc wystrzeli z wagą do przodu dopiero. Poza tym istnieje jeszcze błąd pomiaru. Ja miesiąc temu byłam u 2 lekarzy na usg- u jednego wyszła waga 680 u drugiego 850 🤢 Im człowiek więcej czyta i częściej biega do lekarzy tym jest głupszy i mniej pewny. Czasami wydaje mi sie ze kiedys było lepiej, bo kobiety prawie nic nie wiedziały o maleństwie i rodziły zdrowe dzieci, a teraz badają nas ze wszystkich stron i każdy wynik oddalony od normy wzbudza stres, zupełnie niepotrzebnie, bo i tak na większość spraw już nie mamy teraz wpływu.
A co do szpitala, to szkoda gadać. Teraz wszystkie powinniśmy zrobić kopie wszystkich dokumentów z ciąży i trzymać w domu w razie czego.
Trzymaj się cieplutko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka dziewczyny, ja się tylko przywitam. Dziękuję za gratulacje. Moja mama dziś widziała zdjęcia Julci i filmik z USG to się strasznie wzruszała, to będzie jej pierwsza wnuczka 🙂 Teściowa zobaczy dopiero w sobotę, bo jest w sanatorium, ale też się pewnie wzruszy, bo to też jest jej pierwsza wnuczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kornelia dobrze,że Ci ta woda pomaga 🙂
jak kiedyś będę miała problemy z nerkami (bo łatwo u mnie o zapalenie albo zakażenie pęcherza) to sama skorzystam bo o niej nie słyszałam wcześniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...