Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
FASOLKI... która była dzisiaj w nocy mnie nastraszyc?? wczoraj ok godz 00.00 myłam flaszki na noc...usiadłam jeszcze z Pawłem zapalic...a tu nagle ktos majstrował w zamku w drzwiach... najpierw myślałam ze pies..wiatr...ale wiatru nie było.. pies na gorze pod drzwiami... rodzice na dole śpią... psy z nimi w pokoju... i biegiem po wiatrówke polecialam z Pawłem do pokoju. Śmiesznie to musiało wyglądać bo az w drzwiach sie zdeżylismy 😁 wrocilismy do kuchni i dalej cos gmerało w drzwiach..zaswieciłam swiatło na balkonie i ucichło. Srałam w gacie..mowie Wam. Pilnowałam Liwke w pokoju bo juz rózne rzeczy se wkrecałam. Matko... 🤢
Później pogasilismy switła wszystkie i w oknach siedzielismy tak 2 godziny... polozylismy sie do łóżka i ni hu hu usnac nie mogłam...zamknełam pokój i klucz pod poduszke wsadziłam 😁 a paweł rano se skojarzył ze miał wrazenie ze ktos go wczoraj sledził 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Niebrzuszki 🙂
Dominiu własnie śpi przy kojącym wyciu okapu 😁
Mam do Was pytanie, kiedy można dać dzieciaczkom poduszkę do spania , oczywiście taką cienką jak naleśnik?? Bo moja mama i tesciowa dziwią się , że jeszcze nie dałam Małemu podusi,... 🤔

Kasia i Buziaczka foty super, a i pierscień extra 😉

Ech..my już od kilku dni kisimy się w domku, co za pogoda 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tym razem ja prosze o pomoc wiem ze temat wypadania wlosow juz byl ale u mnie strasznie sie zrobilo od tyg mam wrazenie ze lysieje wlosy pekami mi wychodza poradzicie cos??? a dosc ze mam wysokie czolo to jeszcze teraz zakola mi sie zrobily jak u facetow koszmar 😠 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny..
Buziaczka Gratulacje..ładny pierścień..czy to oznacza że będzie biała suknia?czy nie koniecznie..
Te nasze forumowe dzieciaczki są prześliczne.. 🙂
Anycool mi też wypadają włosy w bardzoo ale to bardzoo dużej ilości..sama nie wiem co robić..a z przodu głowy pojawiają się prześwity..
Mama moja mówiła mi że też tak miała..i że powinno wszystko po jakimś czasie wrócić do normy..i że odrosną nowe..Ale widok takiej ilości wychodzących włosów przeraża..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polecam WAX do kupienia w aptece maseczka do włosów, można kupić w saszetkach jednorazowych lub z butelce jedna saszetka u mnie 2zeta kosztuje. raz w tygodniu się stosuje, trzeba powiedzieć że na wypadanie, bo jest mnóstwo na różne problemy z włosami.
Buziaczka niezła jazda, jakieś złoczyńce wstrętne !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez wszędzie włosy rozrzucam, czeszę nad wanną i jak widzę ile kłaków mi wyłazi to też się boję, że ołysieję, paznokcie tez takie słabe,,, spiłowałam na krótko odżywką smaruję,bo łamały się, rozdwajały...ale po Waxie włosy jakby mocniejsze i mniej wypadają przy czesaniu i takie błyszczące.jak nakładam Wax to ręcznik na koloryferze kładę żeby się nagrzał i poźniej na głowę zakłądam na 15 minut, po czym spłukuje odżywkę. spróbujcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny boje sie jak cholera 😞 😞 😞
znajomemu łukasza zaginął jakiś czas temu pies rasowy i znalazłam podobnego i przywiozłam do domu,boje się że to nie będzie ten i co potem??/
mam za miękkie serce na zwierzaki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brrrrrrrrr strasznie zimno..u nas śnieg z deszczem 🥴
Jasio śpi..oczywiście usnął na rękach i zobaczymy jak długo teraz pośpi..dziękuje za pomoc dzwoniłam do lekarza i też polecił Nasivin soft mam nadzieje, że zadziała 🙃

My jesteśmy po chrzcie...co łaska więc 50 zł 🙂 7 chrztów było i jest nadzieja bo aż 4 dziewczynki były 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka dziewczyny. U nas biało za oknem, jak w bajce. Tylko za zimnoooooo....
Co do opłat przy chrzcie, to my też co łaska daliśmy 50zł.

Bułeczko, dziękuję Ci, że pamiętasz o mojej Mamie. Niestety choroba postępuje, powiększyły się jej guzy w płucach 😞 w mózgu też, ale nieznacznie. Ma problemy z chodzeniem - traci równowagę, no i powoli przestaje widzieć na jedno oko. Mimo to trzyma się dzielnie. ALe mi się serce kraje jak ją widzę, bo pamiętam jak zawsze była taka zwinna, aktywna.... ale nasza mała Łucja swoim urokiem daje jej teraz tyle radości 🙂 przynajmniej tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
polecam książkę pt" bylem księdzem" wszystko na temat trzymających władzę szuj. no własnie, ludzie sami sobie winny, myślą ze co do nieba pójdą głownie dlatego ze więcej na tacę księdzu dali, a po mszy można obgadać pół kościoła! co temat kościól nóż mi sie w kieszeni otwiera.
mi nawet nie przyszło do głowy zeby pytac księdza ile "kosztuje" chrzest dziecka, daliśmy po mszy i tyle.
w naszej parafii dostać sie do kancelarii parafialnej to nie lada wyczyn, najpierw trzeba odczekać swoje w kolejce składającej sie z samych mocherowych beretów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do Chrzcin to mam takie samo zdanie co Anycool. My ochrzciliśmy ze względu na Amelię. Może będzie kiedyś Nam za to wdzięczna, a jak by nie miała to w przyszłości My byśmy się Jej tłumaczyli. Nam to nie jest potrzebne, bo nawet nie mamy Ślubu Kościelnego, ale to w sumie właśnie dlatego, że moja mama w przeszłości nie dała mnie do komunii i przyjęcia, więc mam Je troszkę za to za złe, bo to uniemożliwiło mi wzięcia Ślubu Kościelnego. Dlatego ja chcę dopilnować by moja Córa mogła mieć wybór w przyszłości, a czy to wykorzysta to już Jej sprawa, a My jako rodzice będziemy mieć czyste sumienie. A za Chrzest nic nie płaciliśmy. Proboszcz był naprawdę bardzo miły, aż szok. Nie mogę nic złego na ten Kościół powiedzieć. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...