Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja jutro idę zrobić badania bo coś mi włosy garściami wypadają 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 zupełnie jak na filmach gdy ktoś ma białaczkę lub jest po chemii 😞 😞 😞 😞 😞 jestem przerażona 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Dziś wstawałam tylko 5 razy więc jakiś postęp 🙂 😞 🙂
Poza tym jestem załamana bo już za dwa tygodnie powrót do pracy 😞 😞 😞 sprzątałam dziś jak szalona, a teraz spędzę wieczór przed tv prasując ubrania 😞 😞 😞 😞
Jutro piękna pogoda więc ruszajcie nad wodę 🙂 kto tylko ma okazję 🙂 i już Wam zazdroszczę 🙂
Miłego wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 nasze maluchy robią tylko porządek artystyczny a nie bałagan 😁

a na poprawę humoru : 😁

Po nocnym spacerze chłopak odprowadza dziewczynę do domu.
Przy drzwiach nonszalancko opiera się o ścianę, rozpina rozporek i mówi:
- Kochanie, zrób mi "laskę" - Nie no, daj spokój, tata może wyjść wyrzucić śmieci
- Kochanie, na pewno nie, zrób proszę - Nie, nie ma mowy I tak ją przekonuje przez 15 minut,
lecz ona jest nieugięta. Nagle otwierają się drzwi i wychodzi młodsza siostra dziewczyny -
Tata mówi, że wyniósł już śmieci i wyprowadził psa i żebyś mu zrobiła, bo jak nie
to zejdzie mama i mu zrobi albo nawet tata sam mu zrobi,
tylko niech przestanie się opierać o domofon, bo jest 3 rano.

☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobity..
Mój maly też mnie notorycznie gryzie..;/ targa za włosy(choc mniej bo je spinam) i bije w twarz..(już dostałam kilka mocniejszych plaskaczy;/) jest malym złośnikiem..jak tlyko cos nie po jego mysli..mówienie że nie wolno..czy kwianie paluszkiem..tylko go złości bo wie że nie może..efekty są jedynie takie że sam zaczął machać na mnie paluszkiem..pyskując cos po swojemu.. 🙂
nie chce sobie ani wyobrazać co będzie dalej..ehh mały urwis mój..
a kiedy nie jest urwisem to uwielbia się tulić,,pieścić,.całować.. 🙂
pobudki i u nas są..a spimy razem i po wakacjach czeka nas przeniesienie do łożeczka..coś czuję że też nas wojna czeka..;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli1978 napisał(a):
🙂 nasze maluchy robią tylko porządek artystyczny a nie bałagan 😁

a na poprawę humoru : 😁

Po nocnym spacerze chłopak odprowadza dziewczynę do domu.
Przy drzwiach nonszalancko opiera się o ścianę, rozpina rozporek i mówi:
- Kochanie, zrób mi "laskę" - Nie no, daj spokój, tata może wyjść wyrzucić śmieci
- Kochanie, na pewno nie, zrób proszę - Nie, nie ma mowy I tak ją przekonuje przez 15 minut,
lecz ona jest nieugięta. Nagle otwierają się drzwi i wychodzi młodsza siostra dziewczyny -
Tata mówi, że wyniósł już śmieci i wyprowadził psa i żebyś mu zrobiła, bo jak nie
to zejdzie mama i mu zrobi albo nawet tata sam mu zrobi,
tylko niech przestanie się opierać o domofon, bo jest 3 rano.

☺️


he he dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buziaczkaa napisał(a):
Kasiula2 napisał(a):
jaki ja mam bałagan...szok........... 😮 😮 😮 😮


nie martw sie - ja to samo...dzisiaj sie zlitowałam i kurze poscierałam 🙂



a co na to kura??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 buziole dla Liwci 🙂 🙂 🙂


a ja tam mam czyściutko.......................... posprzątane na cacy , mam porządeczek jak w pudełeczku 🙂 🙂 🙂................w nocy 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-08/3f8b154e/tumblr_lmrr7dwqlz1qh81keo1_400_large.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-08/3f8b154e.jpg[/IMG][/URL]
Sto lat dla dziewczynki, która obchodzi dzisiaj swoje pierwsze urodzinki 🙂 Samych pyszności i słodkości 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA LIWII zdrowia, szczęścia, pomyślności, samych pogodnych dni i wiele radości [color=orange][/color] 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Wojtuś ma gorączkę 😞 39 stuknęło , dałam nurofen, spadło do 37,4. Po 4 godzinach znów zaczęło rosnąć, to już na noc dałam czopka, wczoraj i przedwczoraj temp. dochodziła do 38,5 w nocy, w ciągu dnia, 37,2- 37,4. oby to tylko zęby albo trzydniówka. Kaszkę na kolację podziubał tylko, ale humor mu dopisywał i bawił się
Kasia jak Maxio miał trzydniówkę to do ilu mu temperatura dochodziła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiojojka napisał(a):
A Wojtuś ma gorączkę 😞 39 stuknęło , dałam nurofen, spadło do 37,4. Po 4 godzinach znów zaczęło rosnąć, to już na noc dałam czopka, wczoraj i przedwczoraj temp. dochodziła do 38,5 w nocy, w ciągu dnia, 37,2- 37,4. oby to tylko zęby albo trzydniówka. Kaszkę na kolację podziubał tylko, ale humor mu dopisywał i bawił się
Kasia jak Maxio miał trzydniówkę to do ilu mu temperatura dochodziła?


DO 39 Z KAWAŁKIEM I MIAŁ LEKKĄ BIEGUNKĘ a zakończyło się wysypką na całym ciele która sama zeszła po jednym dniu ,lekarz lazał tylko zbijać temp. nic więcej , ja jeszcze poiłam dużo ... i podawałam smektę na te biegunke



skoro już tak hurtowo winszujemy to jeszcze jeden worek życzeń dla KLAUDUSI z okazji jej roczku 🙂 🙂 i pozdrowienia dla Malutkiej 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TO TEŻ SPÓŹNIONE ALE SZCZERZE ŻYCZENIA DLA EVIE I DOMINISIA ZDRÓWKA I DUUUUUUŻO SZCZĘŚCIA

Wiojojka oby to była trzydniówka, pokaż kiedyś zdjęcie Twojego biegającego brzdąca 😁 Ala dopiero teraz zaprzyjaźniła się z pchaczem i chodzi z nim po całym mieszkaniu, nie umie skręcać, ale jak chce zmienić trasę to obchodzi pchacza i pcha go z innej strony 😉 http://www.youtube.com/watch?v=3AP7Y-WvMqc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
stolat dla liwki i dominika
dziekujemy zazyczenia,to juz rok ale czas leci 🤪
a my tez z goraczka jestesmy,wczoraj o 17 byla 38.5 nurofen podalam i 37,a w nocy 39.5 a dzis 37.5 i niewiem czy to zeby czy co?a i wczoraj jeszcze wymiotoala kilka razy,nicnie chce jesc tylko mleko albo woda do picia 😞 😞
dla chorowitek duzo zdrowia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie, u mnie nadal brak komputera 😞 wiec nie jestem na bierzaco zreszta cos mi strony nie wykrywaja ostatniej wiadomosci mojej i mam ciagle na pierwszej stronie.
U nas wporzadku Julka zdrowa, pogoda jak narazie piekna-odpukac. znalazlysmy przyblede mala kotka wiec narazie u nas jest bo weterytnarz stwierdzila ze nie bedzie kota brac do siebie bo juz ma zwierzete 🤨 a szkoda mi go wyrzucic bo uroczy. Dzisiaj ide zrobic soobie tatuaz nad kostka, tylko jeszcze nie jestem pewna co do wzoru, albo Julia po chinsku ale dwie literki chinskie M i J okaze sie.
Buziaki dla solenizantow ktore mialy urodzinki i ktore beda miec a nie zdarze zlozyc zyczen. milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...