Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

[color=red]100 LAT I BUZIAKI DLA HUBERCIKA!! ROŚNIJ DUZY I ZDRÓWKA PO TYSIĄCKROĆ DLA CIEBIE KOCHANY!!!![/[/color]size]
ASIU! Zapraszamy 14 sierpnia około 12.00 na torcik do Kamilka!! obecność obowiązkowa! 🙂

SPÓŻNIONE LECZ NAJLEPSZE ŻYCZONKA ZDRÓWKA I UŚMIECHU ORAZ SŁONECZKA NA KAŻDY DZIEŃ DLA LIWII I EVIE!!

Maxiu super boy !!

Kamilek nosi rozmiar 20 w tej chwili 😜

Nie będę narzekać za dużo ale zapiernicz mamy w firmie niezły, Kamiś dokazuje...ogólnie padam mordką na pyszczek 😜 ufff to by było po krótce na tyle!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi napisał(a):
oj duży jest Max, aż się boję spytać jak dużą ma stopę 😉 u nas jeszcze rozmiar 17 jest za duży 😉



21 ale ma bardzo wysokie podbicie i musimy kupować 22 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moje chłopaki nadal śpią 🙂
Ja dziś wstawałam tylko 4 razy i wyspana jestem jak młody anioł 🙂
Pada za oknem więc nic ciekawego zrobić się nie da 😞
Tak sobie czytam o Waszych pierwszych urodzinkach i chciałam Was spytać jakie MENU podałyście ??????? My będziemy mieć urodzinki w plenerze na działce z grillem więc mam do Was pytanie co polecacie do szamania ???????

Miłego dnia i udanych imprez urodzinowych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, wracam do zycia internetowego 😉
Alunia jak ladnie chodzi, Masiu boski chlopak z Ciebie !! ale nie wiele wiekszy od Julki i ta sama numeracja bo tez ma moja bardzo wysokie podbicie 🙂
u nas powoli do przodu, Julka siedzi i oglada ksiazeczki wyspala sie na dniu wiec predko mi nie usnie.
Buziaki dla roczniakow 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak sobie czytam o Waszych pierwszych urodzinkach i chciałam Was spytać jakie MENU podałyście ??????? My będziemy mieć urodzinki w plenerze na działce z grillem więc mam do Was pytanie co polecacie do szamania

my też robiliśmy na działce (Troszke wcześniej niz w kalendarzu wypadło,)....na stole był,oczywiście tort i z ciast jeszcze sernik..potem sałatki z kebaba i sałatka jarzynowa,leczo,i wszystko z grilla czyli kiełbaska,skrzydełka,kaszanka,karkówka,bekon....pieczony chlebek ....

Marcelek jeszcze nie chodzi,ale cały czas próbuję,umie robić pa-pa,kosi-kosi,przebijać piątkę i pokazuje do góry rączkami jaki jest duży i ślicznie główką kręci- na nie......Jest cały czas uśmiechnięty.Ma już 4 ząbki i piąty w drodze.i bardzo uwielbia swoją starszą siostrzyczkę..

siedzieliśmy pod winogronem ..jedynym zacienionym miejscem na działce....

zadowolenie z pierwszego prezentu...

niebieski torcik...

wybrał kieliszek i książeczkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny, wróciłam, na Mazurach było cudnie, bajecznie i po prostu przepięknie!!!!
Tylko, że niestety musieliśmy o jeden dzień skrócić pobyt, bo zmarła babcia Tomka, więc jechaliśmy wczoraj prosto na pogrzeb. Oj kosa siecze nieubłaganie... takie życie.
niemniej teraz czeka mnie wielkie rozpakowywanie i sprzątanie, bo teraz w domu mam niezły rozpirz, coś tam mi się już udało rozpakować, ale Tomek leży z totalnym bólem głowy po wczorajszej całonocnej jeździe, Łucja na szczęście śpi.
W ogóle serdeczne życzenia dla wszystkich małych solenizantek i solenizantów, którzy mieli urodzinki, lub miesięcznice kiedy nas nie było. Duże buziaki!!!! zdjęcia piękne z urodzinek 🙂
Wojtuś i Ala przesłodko tuptają, takie małe kaczątka. Wiojojka, dziękuję, że się martwiłaś co ze mną 🙂 gdzieś w mazurskiej głuszy siedziałam 😉 nie no było na prawdę super na tych Mazurach, a Łucja tak pokochała jezioro i kąpiele, że trudno było ją wyciągać z wody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my tez juz po imprezce.... maly byl zachwycony torcikiem.... chwycil...... kieliszek 🙂 maly pijak bedzie z niego a pozniej zlapal za rozaniec rozerwal go i wyrzucil.... swieczke pomoglam ja zdmuchnac... ehhh na szczescie juz po wszystkim. maly wlasnie ma kare heheh pierwsza w swoim zyciu bo pogryzl mnie w zlosci az do krwi wkurzylam sie niesamowicie, a najgorsze jest to ze rzuca mi sie na podloge o byle co... juz nie wim jak mam go tego oduczyc 😞 buziaki dla was i maluszkow.
ps... OLI NAPEWNO WPADE NA ROCZEK Z HUBCIEM..... DZIEKUJEMY ZA PAMIEC.... AAAA JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC SPOTKANIA Z MAXEM KAMILKIEM MADZIA I KASIA... MOZE I NATRAFIMY NA ANYCOOL I MAKSIA....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale jestem wściekła, właśnie spalił nam się komputer. Mateusz miał zlutowac kabelek i się zrobiło spięcie 😠 komputer do naprawy, a co lepsze, mieszkanie na które mieliśmy iść sprzedali i nie raczyli nam powiedzieć, dopiero ja dzisiaj zadzwoniłam i się dowiedziałam 🤨 co za paskudny dzien, od nowa musze szukać mieszkania 😠
Asiu moja tez mnie gryzie, raz mnie dziabnela do krwi ale to przy zabawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dziś przykuta do komputera, bo na jutro muszę skończyć pewien katalog, i tak co jakiś czas tu zaglądam a tu tylko hula wiatr, no chyba rzeczywiście przez wakacje. nawet na chwilę przerzuciłam się na sierpniówki 2011, by się wczuć w klimat sprzed roku 😉 ach tak szybko to przeleciało.....
Rusałka, śliczne fotki z wakacji 🙂 ja moje wrzucę może jutro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamy 🙂
ach my teraz same problemy mamy, bo ubezpieczalnia nie chce pokryć naprawy naszego samochodu po wypadku, tylko w tym zasranym kraju mogą się dziać takie rzeczy, dużo by pisać...
Marcin jest poszkodowanym w wypadku i gówno z tego. same problemy...
pozdrawiamy wszystkich,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja hoł..... łobuziaki.....
ale mnie dawno nie bylo tyle sie ostatnio dzieje ze nie mam czasu nawet luknac i podczytac co u was.....
WSZYSTKIM ROCZNIAKOM DUZO ZDROWKA ....

a mamusiom dużo cierpliwości...

my juz tez po imprezce roczniakowej .... maly był kochaniutki w tak waznym dniu wszystko znosił .... a złapał pieniązka pozniej kieliszek pioro i ksiazeczke ......

udało mi sie złapać pierwsze samodzielne kroczki młodego
http://www.youtube.com/watch?v=Qi5OXGVu43o

u nas w sumie nic ciekawego wracamy do normalnosci a ja od wtorku do pracy 😠 😠 😠 jednak zastanawiam sie nad powrotem...... moj powrot do pracy wiaze sie z poslaniem malego do zlobka bo niestety zmienilo sie u nas ciutke i juz nie mamy mozliwosci wymieniac sie opieka nad małym z Jakubem ja idac do pracy zawoziłam jemu malego bo on juz konczyl i jechał z nim do domu 😎.... zmieniły mu sie godz pracy.... 😠 😠 😠

a własnie pozbawilismy małego jego czupryny ... jest juz po pierwszym strzyżeniu mowie wam az mi sie plakac chcialo i serduszko mnie bolało ... na pamiątke zostawiłam sobie jednego loczka,,,, ☺️ ☺️ ☺️

wiecie co tak ostatni mnie naszło ...
ktoregos dnia obserwowałam tego naszego bombla i nie mogłam sie nadziwić jak ten czas leci jaki z niego mały człowieczek taki fajniutki chłopczyk ,... strasznie sie rozczulam jak przerywa sobie zabawe i przychodzi do mnie sie przytulic i za chwile wraca do zabawy ... az mi łezka sie w oku kula...

no nic ja tu kliku kliku a tu elaborat....
milego wieczorka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...