Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

Kasiula2 napisał(a):
a co to za mecz bez kibiców z drugiej druzyny..he he he mam czerwoną koszulke,to może zagram widzewiaka??? 🙃 🤪


no widzisz już Widzewiakom nie pierwszy raz się to przytrafiło że ich nie wpuszczają bo poprzedni przyjezdni narobili bałaganu 🤢...jak w powiedzeniu "Cygan zawinił"..a kogoś innego powiesili...
No chyba lepiej w niebieskiej Ci będzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mój mały bał się tych kulek i z pół godziny się oswajał żeby tam wejśc....jak twój maluch fajnie mówi,mój niesty tylko gaworzy po swojemu....Magda wiesz może gdzie w Poznaniu mogę dziecku zrobić badania genetyczne i metaboliczne/chodzi o córcię/ ,oczywiscie na fundusz i jakie są terminy oczekiwania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula2 napisał(a):
mój mały bał się tych kulek i z pół godziny się oswajał żeby tam wejśc....jak twój maluch fajnie mówi,mój niesty tylko gaworzy po swojemu....Magda wiesz może gdzie w Poznaniu mogę dziecku zrobić badania genetyczne i metaboliczne/chodzi o córcię/ ,oczywiscie na fundusz i jakie są terminy oczekiwania?

Kasiu, niestety nie mam pojęcia w takim temacie 🤢 sorki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil wlezie wszędzie i mógłby godzinami być w sali zabaw czy na basenie..ostatnio na termach zjeżdżał przez pół godziny ze ślizgawki, przepychając się przez kolejkę, nie boi się starszych dzieci wepcha się wszędzie, strofuję go jak mogę ale on i tak pcha się wszędzie, w wodzie wyrywa się i chce sam pływać..taki pocieszny mały "furiat" 😁 przekochany oczywiście 🙃
Kasiula napisz kiedy będziesz wybierała się do Poznania, może zapoznamy się i nasze dzieci ze sobą..zapraszamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oo basen to tak..oba moje dzieciaczki uwielbiają....narazie trzymam wszystkie skierowania w reku,a drugą drapię się po głowie jak to ogarnąc..Córci muszę zrobić badania metaboliczne .genetyczne,laryngologiczne,neurologiczne,dermatologiczne,alergiczne...oprócz tego krew,mocz i kał....sporo tego wszystkiego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiara w swoje ukochane dziecko to bezcenna cecha a diagnoza znaczy nic oto przykład: http://niewiarygodne.pl/kat,1031983,title,14-latek-poruszyl-caly-swiat-Wmawiali-mu-ze-nie-nauczy-sie-nawet-mowic-a-on-jest-geniuszem,wid,15644232,wiadomosc.html?smgajticaid=61095d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meldujemy się, cali i zdrowi.
Dużo spraw mieliśmy do załatwiania i nie zaglądałam tutaj jakiś czas.
Rónież czytałam ten artykul o chłopaczku.
Nawet mam znajomą której synek w wieku 18mies dostał autyzmu, również przestał mówić, reagować na wszystko, a teraz chyba ma 5latek i chodzi do normalnego przedszkola i pięknie mówi, więc KAsiu mam nadzieje że i w przypadku Majki będzie szęśliwie.

www.pomagamy-franiowi.pl tutaj jest strona Frania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczęłam czytać temat : leczenie.........jestem pod koniec .........czy to co tamta kobieta opisuje naprawdę może dziać się z dwuletnim dzieckiem?????? z czego to wynika??? mi się to nie mieści w głowie.......przepraszam....jestem zszokowana.....wybaczcie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli chodzi Ci o żywienie Frania?
Tak mają bardzo problemy z nim, też byłam zszokowana jak się o tym dowiedziałam co oni przechodzą, a to rodzina bajrdziej jak hipisi z tym ze Frania mama jest artystka przepiekne rzezby, obrazy robi i uczyła w szkołach plastyki, za to ojciec Frania wykłada historie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o zachowanie dziecka......skąd się biorą takie drastyczne zachowanie, zmiany w psychice u takiego małego dziecka........wybacz ja sobie nie wyobrażam wrzasku non stop dzień i noc jak to jest tam opisane.....ani zdzierania buzi do krwi......walenia główką itd......ja sobie tłumaczę że musi zadziałać miłość matki, przytulenie, śpiew, kołysanie......nie mogę uwierzyć że nie zadziała....nigdy nie spotkałam się z takimi objawami jak tam opisano, tak skrajnymi, nie znam takich dzieci, rodzin i może mam słabą wyobraźnie i słabe nerwy na takie lektury........mi pękłoby serce. Boli mnie jak Kamilowi tak jak dziś gdy był pod opieką teściowej, spadła drewniana pokrywa od skrzyni na palec, boję się że zejdzie mu paznokieć..wygląda to źle....a takich cierpień jak u tego chłopca sobie nawet nie umiem uświadomić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pózniej doczytałam..
ja również nie wyobrażam sobie takiego zachowania dziecka, nie chciałabym się nigdy dowiedzieć jak to wygla na codzień.
Z tego co ich znam, oddaliby wszystko dla swoich dzieci, więc możliwe że takie zmiany zaszły u malego i niebyli w stanie zadużo zdziałać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂DZIŚ w Poznaniu lato 🙂 cały dzień w plenerze Kamil był a to jego ukochane zajęcie w piaskownicy: http://www.youtube.com/watch?v=hMUCfWFzz3o 😆
Nauczył się również kręcić pedałami na rowerku 🤪
😘 do miłego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nieraz jest tak u takich dzieci,że przytulanie nie pomoże a wręcz jest jeszcze gorzej,bo dzieci maja własnie problem z przytulaniem z dotykiem....Maja ma nadwrażliwośc słuchową,i na dodatek ona przewiduje dużo do przodu jaki moze być dźwięk i już się boi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jutro jadę z Mają do Wielkiego miasta POZNAŃ na wycieczkę z przedszkola...w sumie to dokładnie nie wiem co będziemy tam robić,wiem,że jest wynajęty tramwaj dla przedszkolaków i mają nim zwiedzać Poznań.jadę jako opiekun bo przedszkolanek brak...
a Marcel na ten czas jedzie na wieś do cioci...niech sobie chociaz krowe zobaczy na żywo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula2 napisał(a):
a jutro jadę z Mają do Wielkiego miasta POZNAŃ na wycieczkę z przedszkola...w sumie to dokładnie nie wiem co będziemy tam robić,wiem,że jest wynajęty tramwaj dla przedszkolaków i mają nim zwiedzać Poznań.jadę jako opiekun bo przedszkolanek brak...
a Marcel na ten czas jedzie na wieś do cioci...niech sobie chociaz krowe zobaczy na żywo 🙃


Będziesz tak blisko... 🙂 może nawet będziemy przejeżdżać obok siebie 🙂 Miłego dnia!!!! 😘 całus dla córci! a Kamilek kocha ślimaczki 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=1z9-P4JqgXw dostał świra na ich punkcie od jakiegoś czasu po deszczowym dniu... 😉https://www.youtube.com/watch?v=Ju7ulYmaZNE ...i piłkę nożną też 🤪https://www.youtube.com/watch?v=J6TInmGPEXI 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Współczuję 😞
A u nas szykują się zmiany na całego.
Opiszę innym razem go Jerzyk zagorączkował i jestem załamana 😞 oby to tylko przeziębienie wiosenne było 😞
A zapomniałam się pochwalić że od dwóch tygodni jesteśmy W KOŃCU bez pieluchy nawet w nocy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula2 napisał(a):
apisałam już wa,że Marcel dostał sie do przedszkola????u nas teraz szybkie przyzwyczajanie do chodzenia bez pieluchy...


Fajnie macie 🙂 nas nie przyjęli bo tylko 40 cioro dzieci spoza 6 latków si dostało na całe duze osiedle maluchów...porażka z tymi 6 latkami...jesteśmy na liście rezerwowej le musialabym być rozwiedziona lub mieć inne problemy a tak jak ktoś ma działalnośc to zapomnij 🤢 niestety mi te prywatne pseudo przedszkola się nie podobają i bedziemy czekac na miejsce i "dobijać" się do skutku 😜 Kasiu podobało się Maji w Poznaniu?

Rusałka co się u Ciebie tak zmienia? Napisz czy Jerzyk wyzdrowiał!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...