Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Widocznie te plyny dla dzieci wlace nie są takie przebadane labolatoryjnie na nadwrazliwa skore.
Jejku jak szkoda Kamilka, wyobrazam sobie jaki to musi byc bol dla takiego malucha.
A nieprzepisal lekarz masci przeciwbolowej? moze nieco by mu ulzylo.
A u nas kolejny dzien,dzisiaj felerny. Pojechalam na zabieg usuniecia zeba chirurgicznie i wrocilam bezsensownie, lek.stwierdzil ze nie jest w stanie mi tego zrobic na NFZ bo narzedzia nie przetna kości (ósemka krzywo uroslai z 'policzka' i ulamala sie lekko) i siwierdzil że moze mi to zrobic w jego prywatnym gabinecie gdzie zaplace 800zl-za jeden po 400zl. parodia jakas, wiem ze takie zabiegi przeprowadzaja normalniena NFZ niedam sie naciagnac,musze nadal szukac... do tego moj madry maz zgubi mi zdjecie z RTG i zamowil złą część do motoru z internetu,ktorej niemozna zwrocic i pieniadze poszly w bloto. Naszczescie juz koniec tego dnia-uffff. Spokojnej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula2 napisał(a):
a w czym moczycie małego siusiaka?no i w ogóle jak wygladało zanim udaliście sie do lekarza....zaczełam małemu ogladac.. 🥴 🥴:


w korze dębu - napar się robi z ziół...a siusiak bolał i był czerwony i spuchnięty bo ropa się zebrała pod skórką... 🥴 Jutro rano do kontroli-jak się boję już dzisiaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😮 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rośnie Nam ta Julcia pięknie 🙂

Kamilku współczujemy mam nadzieję że szybko ból minie 😞

A my narazie tylko z katarkiem 😞 Jerzyk zadowolony strasznie z maminego przedszkola 🙂

My nadal mamy problem ze stulejką ale jesteśmy pod kontrolą lekarza więc może uda się też z tym coś zrobić 🙂

POZDRAWIAMY Kochani 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Grażynko!
Na wizycie kontrolnej nie byliśmy. Szkoda dziecka stresować. Siusiolek po moczeniu w korze dębu ładnie się zagoił i przestał boleć i choć wspomina jeszcze że "bolał" to wreszcie zaczyna bez obaw siadać na toaletę nasz Kamil 🙂. Mamy wykupioną maść sterydową która po około 3 tygodniach ma spowodować zmiękczenie tej skórki i pozbycie się kłopotów ze sklejaniem czyli będzie się ładnie odsłaniało 😜. Najważniejsze że już bez bólu - tak więc jutro do przedszkola 🙂
Pozdrawiamy Mamusie, koleżanki i kolegów forumowych 2,5 latków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula2 napisał(a):
mam już wyniki i smutno mi znowu.... 🥴doszukali mi się jeszcze czegoś w głowie ok 1cm,muszę mieć zrobiony rezonans magnetyczny.............cholera jasna myślałam,że to juz koniec u mnie...


😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosennie i marcowo pozdrawiamy!
Dzisiaj u nas powrót do przedszkola 🙂
[URL=http://e-fotek.pl/][IMG]http://e-fotek.pl/images/52501271462011998380.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://e-fotek.pl/][IMG]http://e-fotek.pl/images/65947002819064673694.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KASIEŃKO trzymaj się Kochana wiem że to niewiele ale gdybym mogła przytuliłabym 😞

Moja teściowa - wspomnę że lepiej traktuje mnie jak rodzona matka - ma około 15 guzków na tarczycy 😞 😞 😞 w najbliższym czasie jedzie na biopsję 😞 😞 😞

Tak więc smutno mi bardzo, a ja sama nabawiłam się anemii i czekają mnie 2 miesiące leczenia 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

... domyślam się iż powodem mojej anemii były ostatnie okresy 😞 od około 6 miesięcy mam z nimi problem 😞 zaczęło się od tego że okres wydłużył mi się do 11 dni tak było przez kolejne 3 miesiące a następny trwał 17 dni a kolejny 28 wtedy udałam się do ginekologa i dostałam hormony drogie bo jedno opakowanie 52 zł 😞 brałam przez 3 miesiące i miałam okresy dwa razy w miesiącu 😞 więc udałam się kolejny raz do ginekologa przepisał mi inne tabletki hormonalne i narazie czekam na okres nie wiem jak będzie teraz po zmianie tabletek, dodam że ostatni przy zmianie jednego hormonu na inny trwał tylko 2 dni 🙂 ...

Na szczęście zrobiłam badania i wyszło na jaw że coś jest nie tak, nawet nie chcę myśleć co by było gdybym badań nie zrobiła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu przykro mi ze znowu cos jest nie tak 😞 trzymaj sie....
Grazynko anemia to paskudztwo ja mialam w ciazy dosc wysoka anemie, szczerze powiem od dwoch lat nie robilam badan kontrolnych, ale chyba bede musia zrobic je wkoncu.
dobrze ze sie przebadalas i mam nadzieje ze hormony pomoga ustabilizowac wszystko, mi znowu zpadly z 7dni do 2dni i bardzo nieregularnie, wlasnie czekam na wizyte u ginekologa.
Oli- jak Kamilek 'wydoroslal' 🙂
Pozdrawiamy wszystkich. Milej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze wiosenne spacerki po starym zoo 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=9hmEvnT2Plc

http://www.youtube.com/watch?v=MWPNW3kuIJM ...chyba się kaki cieszą ze słonka...no i z odwiedzających 🙂

Zdrówka dziewczyny!....głowa tez od tygodnia nie przestaje mnie boleć...przesilenie wiosenne czy jaki powód?... 😞 nie wiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu jestem bardzo ciekawa jak wyszlo, chociaz jestem dobrej mysli.
u nas w miare spokojnie, chociaz chwilami brak mi sil do Julii, czy wasze dzieci tez tak balagania? Julia jedno wezmie, zaraz wyrzuci i wykopuje ze sterty jedna rzecz ktora ponosi chwle i spowrotem, rano jak jest czysto wystarczy ze wyjde zrobic sobie kawe i sniadanie Juli to po powrocie normalnie smietnik, ale za zadne skarby niechce sprzatac sama, nieraz pomoze mi ale mam dosyc dziesiatki razy sprrzatac, gdzie nie pojdzie tam wywali wszystko, juz mysle pwywalac polowe zabawek...
Teraz bardziej kreatywne rzeczy ja interesuja, ma domek dla lalek uklada mebelki i rozmawia za lalki, chciala tez farme ale stwierdzilam ze lepsza frajda bedzie zrobic taka farme niz kupic i faktycznie zrobilysmy dzisiaj farme dla zwierzakow, jeszcze nie do konca skonczona ale juz sie nia bawi, jutro idziemy na szczepienie i po szczepieniu poszukamy zwierzakow nowych dofarmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bałagan jest zawsze. Sposobem jest poskładanie i schowanie poza zasięgiem Kamila np. klocków, puzzli czy innych drobnych zabawek bo jak za dużo to dziecko nie wie czym chce się pobawić i tylko rzuca. Nie ma możliwości by zmusić dwulatka do trzymania porządku, no już z pewnością nie chłopca. Od rana do wieczora jest sprzątane i rozrzucane cały czas 🙂
Pozdrawiamy

ps. Kasiula napisz!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku u nas dzisiaj taka zawieja !!! paskudna pogoda -8 wieje sypie 30cmsniegu, samochody nie moga wyjechac, płóg odśnieżał z rana, najgorszy dzień zimy.
My po wczorajszym szczepieniu, nawet tak zle nie było, jedynie teraz ręka opuchła troche, ale smarujemy kwaśną wodą w żelu 🙂
My już chcemy wiosny.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Grazynko to szczepienie Infarix Hexa musieliśmy zakończyć bo zaczęła we Włoszech brać i w Polse dwie ostatnie dawki.
Teraz kolejna za 3 lata. Ale czy szepienia są musowe?? Znam osobe która wogóle nie szczepiła dziecka, na żadnych szczepieniach z nią nie była.
My poszliśmy z ciekawością na bilans 🙂 teraz próbowalam mierzyć Julie i moimi miarami wychodzi 106cm i wagowo prawie 20kg...
Dzisiaj mieliśmy niezle zaplatany dzień, kupilismy kanape ale za żadne skarby nie chciala się zmieścić do naszego pokoju. Ile męczarni z nią było. na szczęście po rozkreceniu zmieściła się i nie prędko się jej pozbędziemy 😁
A śniegu mamy baardzo dużo, wczoraj bawiłyśmy się w zaspie mi po pas.
Kasiu zaglądasz tutaj? Martwimy się....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...