Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kopa w dupe dostanie jak wroci moze jutro... a jak dzisij odbierze to mega opieprz kurna....
Wiesz Ika powiem Ci ze on jest dojzaly moze nie do konca bo czasami cos mu odbije, trzyma wszystko w sobie nie chce mi zaprzatac glowy bzdurmi... ale ja juz nie wytrzymuje czasami... moze do jutra sie jakos pouklada... a jak nie to nie mam pojecia co to dalej bedzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry Brzucholki 🙂 za oknem ponura niedziela, chyba prześpię cały dzień 🤢
Wszystkie brzuszki są piękniutkie 🙂 bo należą do takich wspaniałych Dam jak my 😉 😜
Mój mąż wyjeżdza dzisiaj na tydzień na targi do Poznania, więc zostajemy z Dzidzią sami 😞 ale myślę sobie że to dobrze jak czasem wyjeżdza, mamy okazję zatęsknić za sobą, bo czasem mam go naprawdę serdecznie dość! on mnie pewnie też 😆
Włosy miałam długie do ślubu, kilka dni po, ścięłam na krótko. A teraz chyba zapuszczę troszkę, zobaczymy jak długo wytrzymam 😜
Miłego dnia Dziubaski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej skarbeczki cukiereczki ślicznotki wy moje 😁 😁
my dopiero co wstalismy i grzecznie sie meldujemy , nocka byla nie ciekawa 😠 maly trenował na całego
a dodatkowo pogoda nie ciekawa 😠
ale jade sobie dzis do moich rodzicow mam jutro kila spraw od rana do zalatwienia 😉 zus , skarbowka, itd i chyba nie przyjade odrazu jutro chciala bym zeby mezulek stesknił sie choc troche za nami za mną 😉

idziemy zjesc sniadanko
buziaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Wisienki....
u mnie niedziela koszmar.... wstałam rano z potwornym bolem szczeny.... polazlam do dentysty gdzie sie okazalo ze mam stan zapalny pod zabkiem... 😞 i jakisz sadysta wyrwal mi zeba bez znieczulenia zeby to wyczyscic dodaje ze zdrowego.... darłam sie strasznie na tym fotelu.... teraz siedze z mrozonka przylozona do mojej buzi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane Brzuszki,

Mam pytanko od wczoraj mój synuś się nie rusza - słabo albo ja tego nie czuje 🥴 (zazwyczaj wieczorem urządzał sobie mały trening)....trochę panikuje czy któraś z Was miała podobną sytuację, kiedy zacząć się bardzo mocno panikować?! 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kornelia ale cie złapało i co to za debil ci to zrobił 😠
karulina kornelia ma racje zjedz cos slodkieg 😁 a nasze dzidki maja jeszcze sporo miejsca moze teraz zamiast atakowac brzuszek kopie cie w nerki lub watrobe 😁 wątroba jest mało unerwiona wiec sie nie dziw... zjedz co i bedzie ok a od treningu czasem trzeba zrobic soie przerwe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelia: co za debil?????!!!! wyrwał Ci zdrowego zęba!!! ja pierd....le ja nie mam słów na tych konowałów!!!!!! i jeszcze bez znieczulenia!! są znieczulenia nie wpływające na dzieci w brzuszku wiec takie powinnaś otrzymać!!!!! nie moge!!!!

a ja od rana mam jakiegoś powera, posprzątałam lodówkę razem z kuchnią bo się zdążyła pobrudzić, pomalowałam poznokietki teraz sobie chlapnę kawunie i jadę pod pałac prezydencki - zapalić znicz.

Trzymajcie się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaka szara..zachmurzona..deszczowa..chłodna..smutna..nie sympatyczna ta niedziela 😠 😠 😠
Kornelia biedulko...co to za sadystaaa z tego dentysty 😠 i dlaczego usunął tego zdrowego zęba.. 🤨
Ja dziewczyny wzięłam się za przegląd szafy..i większa połowa moich ubranek poszła w odstawkę.. 😁 😁 😁
Trzeba zabrać się za robienie obiadu(a dziś w planach placek po węgiersku)i koktajl z truskawek 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a no głośno....
cała Warszawa w żałobie - wiem że i cała Polska ale tu to szczególnie widać, ludzie całą noc stali pod pałacem prezydenckim...
to nie był mój prezydent tzn nie głosowałam na niego i powiem Wam że nie darzyłam go sympatią ale ogrom tej katastrofy mnie przeraża, czuje wielką potrzebę integracji z tym tłumem który stoi w centrum dlatego też tam jadę. Wyszło słońce moze uda sie troszkę dłużej postać czy pospacerować - plan mam ambitny bo kawał drogi chciałabym przespacerować i zobaczyć jak przewożą trumnę z Prezydentem....

odezwę się jak wrócę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim brzuchatkom 🙂 w tą brzydką niedzielę 🤨
ja oczywiście sama na kompie bo mężuś woli towarzystwo rodziców w osobnym pokoju 😞
oczywiście już były dwa telefony od kolegi męża typu-co robisz i gdzie rano byłeś 😠 kur... nawet z domu jak się wyjdzie to się mu tłumaczy i powiedzcie mi jakim prawem jakiś niedorobiony gówniarz ma prawo do tego żeby wiedzieć wszystko? za chwilę będzie dzwonił nawet jak się do kibla wyjdzie 😠mam dość tego wszystkiego i miałam nadzieję,że dziś będzie lepiej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć ciężarówki, co za kiepski dzionek, za oknem szaro buro, pada, w telewizji wszędzie żałoba i człowiekowi nic się nie chce, jak w taki dzień znaleźć jakąkolwiek chęć do czegokolwiek?
Malutka musisz wychować męża, wymusić na nim, żeby chociaz np niedziela była Waszym dniem i nie ma wtedy kolegów, chyba na tyle go stać
Kornelia współczuję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszedł sobie na spacer...nawet mnie nie zapytał czy pójde z nim 😞 zapytałam go dzisiaj czy chce ze mną być,powiedział,że tak,z tym,ze dodałam,że nie tutaj,że chce się wyprowadzić i albo pójdzie za mną albo zostaje sam i usłyszałam tylko,że mam się opamiętać 😞 tylko gdzie się wyprowadzić 😞 masakra czasem nawet nie mam ochoty do życia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale koles !!! malutka trzymaj sie najwazniejsza jest dzidzia!!!
nie wiem co powiedziec 😞 ale wiesz co jak masz taka możliwośc to wyjedz na kilka dni do swoich rodzicow lub do przyjaciolki chociaz na 1 noc , ale nie mow mu nic ...

ja po wiekszej kłutni najczesciej wychodze z domu - znikam na kilka godzin nie mowie gdzie ide i kiedy wroce nie odbieram od niego tel. a to do mnie nie podobne..
u mnie dziala moze u ciebie tez ... po prostu olej go zobaczy jak to jest... a pozniej powiedz mu jakie to wszystko jest dla ciebie przykre i jak cie boli
....
kurcze samam nie wiem w takiej sytuacji trudno co kolwiek komus cosik doradzic... ale pisz nam co ci lerzy na serduszku zawsze to juz cos a my zawsze cos odpiszemy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki , melduję się na posterunku , smutny weekend choć tak jak Palibulka nie byłam zwolenniczką p.Kaczyńskiego jednak żal ogarnia serducho tyle ludzi.........to straszne ....


Malutka widzę ,że problem z facecikiem masz.....nie wiem ile ma lat Twoja druga połowa jedno jest pewne ciężka droga przed wami , powiem tak jesli pójdziesz na tzw udry może być jeszcze gorzej bo będzie robił ci na złość , żeby pokazać ,że sie nie podda , musisz wypracować jakieś podstępy które na niego działają..................nie wiem na co jest wrażliwy jeśli na złe samopoczucie to po prostu poudawaj skutecznie zbolałą w bólu , jeśli na coś innego to skrzętnie to wykorzystuj czasem walka w ręcz jest nieskuteczna a wojna podchodowa przynosi skutki 🙂 nie pokazuj ,że sobie świetnie radzisz sama wręcz odwrotnie pokazuj jaki to on jest ci niezbędny bo sama zginiesz bidusia 🙂 wciągaj go w domowe obowiązki , np kochanie obierz ziemniaczki tobie to tak świetnie idzie a mnie tak strasznie bolą plecy że ledwo stoję 🙂 albo chodźmy po zakupy z tobą robi sie je tak fajnie 🙂 takie wiesz babskie sposobiki czasem warto poudawać biedną malutką kobietkę która zupełnie sobie sama nie radzi .Kolege proponuję zdybać na osobności i miło ale skutecznie mu uświadomić ,że Twój partner jest w ciązy i ma obowiązki a ślub brał z Toba nie z kolegą z resztą czasem warto tak z przekąsem zapytać męża czy sex z kolega jest równie fajny jak z Tobą? i czy kolega gotuje i sprząta tak dobrze jak Ty? i czy z przeproszeniem loda też tak świetnie robi ? bo jesli tak to może zamieszkają razem ? trochę to niemiłe sposoby ale facetowi warto czasem wjechać na ambicje/

i wyszedł mi wykład ...... 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem taką małą sierotką-bo nie mam przyjaciół ze względu na to,że kontakty ze szkolnymi urwały się jak zaczęłam się spotykać z moim bo spędzałam z nim każdą minutę 😞 a tym bardziej do rodziców,bo na nich też nie mogę liczyć 😞 i on ma asa w rękawie,bo wie,że poza nim nie mam nikogo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chłopak Cię zaszczuł i nie mozesz się poddawać, tak jak Kasia mówi, musisz znaleźc na niego sposób, a koledze jakąś koleżankę :P pamiętaj, że jesteś wartościowym człowiekiem, zdobądź jakis zawód i jak dziecko już będzie w miare duże suzkaj pracy, nie możesz byc tlyko od niego zależna, teraz ładna pogoda będzie to możesz chodzić dużo na spacery, poznawac nowych ludzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...