Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ty to jesteś moja kompanka 😜 😜 😜
słuchasz też muzyki??
Odezwał się dziś do mnie były chłopak..który już tyle czasu nie może przeboleć że kogoś mam do tego że dzieciątko..Jak napisze do mnie t zawsze normalnie mu odpiszę..ale czasem m durne "nazwy"na mojego..i dziś też go bardzo dziwnie nazwał czym dźwignął mi ciśnienie..i bezczelnie wypytywał o niego..Więc odpisałam że szczęśliwy jest że syna będzie miał..tym o to spławiłam go.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana ale tym wszystkim tylko udowadniają że bardzo dobrze że są na liście "byłych" 😁
nie zasługują na nic..takie moje zdanie..choć jestem człowiekiem który potrafi normalnie porozmawiać..jeśli ktoś oczywiście chce normalnie rozmawiać.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka smordziaki bakacze cichacze podgatniki kołderniki jadowite 😁
ja mojego byleg wspominam tak sobie... a najbardziej jego klamstwa... dlatego sie rozstalismy... ja mam chyba jakis radar na klamstwa i zdrady chyba babski 6 zmysł .... 😁
na szczescie "dlugo" mnie nie nekał tylko do ślubu z Jakubem wiec ponad 2 lata ... meda spoleczna a bylismy razem 3,5roku 😠 zmarnowany czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja z moim mężem byłam pięc lat zanim wzięliśmy ślub, a slub wzięlismy w zeszłym roku w czerwcu. Wcześniej miałam tam jakieś krótkie, niepoważne związki i jeden trwający 1,5 roku. I moi byli to kolesie, z którymi nie mam żadnych zadr, zdarzało się ze razem gdzies imprezowalismy on ze swoją dziewczyną ja z Marcinem, tak jakbysmy zapomnieli dawno że cos nas kiedys łączyło i jest ok. Jedna tylko dziołszka, tego gościa z którym byłam 1,5 roku byla zazdrosna o mnie, kiedy ja w ogóle powodów jej do tego nie dawałam i w końcu chyba przekonała się, ze nie grożę jej związkowi, bo jestem szczęśliwa z moim mężem i koniec kropka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak poznałam mojego męża tez widziałam ze to jest to ze to moja połóweczka ale najsmiesniejsze jet to ze wowczas bylam jeszcze w tamtym zwiazku 😉 😎, ktory juz dawno sie wypalił wiec tylko czekałam na odpowiedni moment by to zakonczyc a Jakub mi pomogł - wspierał mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...