Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
anycool wesele REWELACJA. Szkoda, że to tak szybko mija, mogłabym się tak bawić co weekend. Nie lubię dyskotek, ale wesela super sprawa, a w szczególności jak własne, ale nigdy więcej się nie będę bawić na własnym, bo jestem szczęśliwą Żonką, mojego Mężusia 😁 Byłam tak wzruszona, że składając słowa przysięgi łzy mi po policzkach płynęły i słyszałam, że inni tez się wzruszyli i mieli łzy, więc możecie sobie to wyobrazić. Ale to emocje są 😁 Jak będę miała fotki to na pewno się pochwalę. Miłego Dzionka. W Bydgoszczy Słonko praży, a ja z katarem walczę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry kobietki 🙂
U nas dziś pochmurny dzionek..nie ma słonka..wieje wiatr.. 🤔
Sabcia fajnie tak włożyć białą suknię... 🙂 u mnie niestety póki co to tylko marzenia..nie będziemy brali ślubu jak na razie..
Wjojojka a dziękuję 😘 noo i w końcu wolne od pracy 🙂
Miłego dzionka wszystkim kuleczką życzę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe, Sabcia dla mnie to też było najgorsze, że ten Jedyny Dzień strasznie szybko leci i mija i chciałoby się zachować każdą chwile tego dnia a tu się tak nie da 😞 ja na ślubie cały czas się śmiałam i szczerzyłam zęby, aż mąż mnie kilka razy tykał bym się uspokoiła, bo wyglądam jak czubek 😜 każdy inaczej reaguje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć brzuszki 🙂 u nas ładna pogoda a moja malutka zaczyna testować mój brzuszek tupając nóżkami po żebrach jak leżę na boku. i główkę do ręki wciska,tak,że mogę sobie ją potrzymać,ale czasem to jak przysadzi to aż podskoczę bo niektóre moooocne ruchy są nieprzyjemne ☺️

Sabcia to fajnie,że wesele się udało. ja na moim widziałam łzy w oczach męża,któremu się język łamał i ledwo powstrzymał łezki na przysiędze,a ja za to nie mogłam prawie nic powiedzieć,bo mi się tak śmiać chciało ☺️ a przy wkładaniu obrączek się śmiałam,bo mąż nie mógł mi wcisnąć obrączki,w końcu włożył do połowy palca,a do końca ja na szybko wciskałam zanim założyłam jego,a on miał ranę na miejscu obrączki i trzeba było powolutku,delikatnie,żeby go nie urazić w tą rankę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc brzuszki wesoluszki 😁 sabcia ale super ... szkoda ze wszystko tak szybk omija najpierw kupa przygotowan dlugi czas czekania odliczanie dni a tu rachu ciachu i po wszystkim 😞 ja sie wzruszylam przywjsciu do kosciola jak zobaczylam roze na ziemi i zapalone swiece wzdłoz drogi do oltarza ... na szczescie obraczki mielismy ciut zaduze tak chcielismy przeciez z biegiem lat łapki nam utyja a z reszta babka u ktorej skladalismy zamowienie na nie tak nam poleciła stwierdzila jeszcze ze takich obraczek nie robili 😁 😁
u nas goscie plakali na przysiedze a ja tylko w czasie podziekowan dla rodzicow 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mam dzisiaj męczacy dzien, ludzie szykują sie do tego weekendu jak na wojne, wszędzie kolejki. Nerwy mam od rana. Ech szkoda gadac.... Wieczorkiem idę z siostrą na pizze, mam nadzieje, że humor mi się poprawi. Bo teraz to bez kija nie podchodź 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam dzisiaj jakiś humor do dupy...codziennie przyjeżdża ten kolega łukasza i dzisiaj już też był i zaraz też ma przyjechać...a ja miałam jechać sadzić moje nasionka i uparł się,że pojedzie ze mną,no ale pierwsze coś musi zrobić z tym kumplem i takie czekanie...nawet nie potrafi się określić ile mam na niego czekać,bo ja też mam dużo roboty z tym sadzeniem,a czas leci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobitki ... faktycznie w poznaniu dzis strasznie cieplutko ... musze wam sie pochwalic bylam dzis na zakupkach i kupilam sporo ciuszkow dla malego za superowa cene wiec majatku nie wydalam 😁 😁
a jak sie zapowiada u was dlugi weekend bo u mnie nieciekawie 😞 pewnie bedziemy siedziec w domu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny najnowsza sesja 🙂



pozdrowienia i buziaczki dla cioć 🙂 Ważę 650 gram i jestem zdrowy jak rydz 🙂 dokazuję na USG i Pan doktor miał problem ze zrobieniem mi zdjęcia , ale za to macham Wam wszystkim moje ciocie i pozdrawiam wszystkie dzieciaczki w waszych brzuszkach ......................Maxymilian 🙂 kombinuje jak tu sobie założyć noge na głowe i jest to trochę trudne ale się nie poddaje jestem ambitny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anycool tym razem lekarz zrobił tylko jedną 😞 Max tak sie wiercił , że nie sposób było go sfotografować 😞 cały czas próbował założyć nogę na głowę 🙂 uśmialismy sie z niego 🙂 może następnym razem bedzie grzeczniejszy , choć nie bardzo w to wierzę szczególnie że jest z niego niezły wiercipiętek 🙂 a wesz ja to sie zaniepokoiłam ta wagą myslałam własnie że powinien być wiekszy ale lekarz mówi że to normalne dopiero w tych tygodniach dziecko zaczyna przybierac na wadze więc ta waga jest ok 🙂 najważniejsze ze wszystko jest ok

dzieki ciocie za miłe słowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki w deszczowy, pochmurny majowy poranek....

Kasia38 ja miałam identycznie z moim Dominikiem, tak się wiercił podczas badania, że udało się zrobić tylko jedną fotkę i też tak jak Twój profilem. Powiem Ci, że nawet podobni do siebie są na tych fotkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki drogie, wróciłam z Krakowa i wreszcie się wyspałam, bo w Kraku to mnie budziła wcześniutko rano moja mała chrześnica(1,5 roczku ma). Byłam z nią sama na długaśnym spacerze i na placu zabaw, no i muszę Wam powiedzieć, ze podziwiam kobitki, które szybko mają następne dzieciątko, bo to niezły wysiłek latać z brzuszkiem za taką małą iskierką, którą cały czas trzeba mieć na oku, bo może coś wymarasić. Mówię Wam, ludzie patrzyli na mnie z politowaniem, bo pewnie myśleli, że jestem jej ciężarną mamą. Po powrocie byłam jak dętka. Teraz jedziemy do naszego domku w górach, trochę sobie odpocznę 🙂
Kasia gratuluję prześlicznego Maksika, też bym chciała zobaczyć taką słodką buzię naszej Łucji. Sabci gratuluję również córeczki Julki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze wszystkie sie gdzies rozjezdzaja Bulka nad morzem , Mufka do domku w gorach... ja bym sie dala pochlastac za domek w gorach a moj maz nad morzem , w sumie dobrze ze mieszkamy w poznaniu wiec wszedzie mamy taka sama odleglosc 😁 i nie jest za daleko 😎
a mialo byc tak ładne a tu kicha słonka ni widu ni slychu... jedyne słonko ktore daje o sobie znac to Maksik w brzuszku- maly wiercipieta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...