Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no właśnie, u nas od soboty jak w listopadzie, a ten weekend też nie zapowiada się lepiej. Musiałam odwołać imprezę urodzinową, bo nie dość, że leje, to jeszcze większość gości złapała przeziębienie, włącznie ze mną. grrrrrrrrrrrrrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka, ja zawsze lubiłam wszelkie zupki mleczne 🙂

Sabcia, super prezent 🙂 chociaż ja akurat wyszłam lekko rozczarowana po usg 4d. mały tak się ułożył, że w 4d ciężko było o wyraźny obraz i większość oglądalismy na 2d. jedyne co było super to widok bijącego serducha z podziałem na komory i przedsionki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia, moja własnie też chyba czuje respekt przed tatusiem 😁
Co do dźwięków, to wczoraj byłam na projekcji pewnej animacji, była tam bardzo głośna muzyka, werble, tąbki itp. no i mała Łucja się tak rozszalała w brzuszku, chyba tańczyła 😉 co mnie w sumie ucieszyło, bo to znak, że dobrze słyszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tego ci życzę sabcia 🙂

mój mały to własnie intensywniej się rusza jak przykładam ręke do brzucha. moze stara sie nawiazać kontakt z mamusią 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja Klaudia jest bardzo wrażliwa na dźwięki a jak się rusza to też się uspokaja kiedy mąż przykłada rękę do brzucha.bo jak ja przyłożę to zazwyczaj mi w nią wpycha główkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gdzieś czytałam, że mocne kopnięcia świadczą o niezadowoleniu dziecka- jak jest mu za gorąco, za zimno, za głośno, itp. ale ile w tym prawdy- kto to wie 🙂 wg mnie każde dziecko jest inne, więc i zachowania i reakcje różne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dziewczyny z zalanych deszczem Lubniewic...............ale ohyda za oknem , wracam do mojej pracy i żeby i sie tak chciało jak mi się nie chce to już bym dawno skończyła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach Kasiu, gdyby generalnie ludziom się chciało tak jak im się nie chce, to byśmy samych pracusiów mieli wokół... tak tak...
a u nas jakoś się wreszcie przejaśniło i już nie pada ufff..... ja mimo lenia nawet sporo dziś w pracy zrobiłam...
no nic, mam już fajrant, idę do ciucholandu trochę poszperać w szmatkach, a potem na gimnastykę dla ciężarówek 🙂

dobrego popołudnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczynki tam pogoda 🙂) ja jestem dzisiaj na przekór pogodzie wesoła :P

mój słodziak kopie, fika koziołki, ehh takie to mega sympatyczne dziecko :P

jest 2ga dobra strona takiej pogody. Otóż zobaczcie jak by było ciepło to byśmy narzekały ze ciężko, ze puchniemy, a ze to A ZE TAMTO :p wykorzystajmy ten czas na odpoczynek bo już za niedługo będziemy mogli o nim pomarzyć


:*:*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...