Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzień dobry kobietki, u mnie od rana była ulewa a teraz słonko świeci. siedzę w pracy i straaaaaaaaaaaaaaaaaasznie chce mi się spać.

Sabcia weź ze sobą koniecznie cytrynę do tej glukozy, może Ci pomoże przełknąć to paskudztwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no wiem, ale jak leżałam przez pierwsze 3 miesiące plackiem na L4 (bo miałam zagrożoną ciążę) to aż mi się chciało wrócić do pracy, bo mam w sumie fajną, świetni ludzie, no i na pół etatu - więc nie męczącą. Ale teraz już mi się powoli przestaje chcieć tu przyłazić 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja od samego początku wiedziałam, że będę musiała wziąć L4, bo mam dość fizyczną pracę. Jestem kierownikiem w sklepie odzieżowym z ciuszkami dziecięcymi, robiłam dosyć dużo na sklepie itp. dosyć fizyczna praca, więc niestety, ale mus to mus. A po za tym czegoś od życia się należy. Można to wykorzystać. My w sumie chcemy zrobić tak bym nie wracała do pracy i postarać się chcemy od razu o drugie dziecko i przeciągnąć kolejny rok na L4. Zobaczymy na ile Nam się to uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobitki!!!
my juz po sniadanku a i słoneczko za oknem zaczyna sie swiecic moze bedzie dzis ładnie!!!
mufka ... co do twojego poł etatu to czy to nie wplynie na twoje pozniejsze chorobowe czy macierzynskie , tak oblicza ci z calej pensji a na pol etetu chyba bedziesz stratna na tym interesie... nie jestem pewna ale lepiej sie popytaj...

mnie zus wycyckał ma kasie 😠 nikt mi nie powiedział ze od poczatku ciazy moglam przejsc z preferencyjnego na wysoki a skladak byla by taka sama wiec nic bym nie straciła a z miesiaca na miesaic dostawala bym od nich wiecej kasy 😠 no coz jak sam sie czlowiek czegos nie dowe to nikt ci nie podpowie ale ty kochana popytaj ksiegowa w pracy jak to wyglada 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sabcia ale macie niecny plan 😜 😁 ja gdybym byla u kogos na etacie tez bym pewnie tak zrobila ale niestety jestem u siebie na etacie 😞 i nic z tego teraz nie mam wiec po ciazy chce jak najszybciej wrocic do pracy czego za wszelka cene chcialam uniknac ale coz jak mus to mus bo wydatkow bedzie co niemiara ... 😎wiec kazda kasa sie przyda 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia powiem CI tylko, że wszystkie koleżanki, które urodziły w przeciągu ostatniego roku zarzekają się, ze na razie nie chcą drugiego dziecka, bo z jednym nie wyrabiają i nie wyobrażają sobie biegania za dzieciakiem z brzuchem. I to nawet opinia koleżanki co planuje mieć chyba co najmniej 3 dzieciaków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Domyślam się, ale ja jestem twarda babka i jak coś postanowię to dopnę swego. Od lat chciałam mieć dwójkę dzieci. Nie ma co czekać, jak są środki i chęci to trzeba korzystać. Opiekowałam się wieloma dzieciakami i uwierz mi dawały mi w kość, ale nie zniechęciło mnie to... DAM RADĘ, w końcu mam męża, który też ma ochotę mieć więcej niż jedno dziecko i jest bardzo zapalony do dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia moja siostra tez ma dwójke dzieci, rok po roku, na początku było cięzko, ale teraz jest zadowolona, dziewczynki kochają sie bardzo, mówia o sobie: moja kochana siostrzyczka 🙂 chętnie razem się, bawią, zajmują sobą na wzajem, No i jak mówi moja siostra,nadal będzie młoda mamą z dorosłymi juz dzieciakami, bo więcej dzieci nie planuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tez planujemy jeszcze jedna dzidzie tylko nie wiemy kiedy 😎 bardzo bysmy chciali siostrzyczke dla Maksia 😆ale jak na razie nie ma na to szans 😠 choc Maksik zaplanował sie z 6 miesiecy wczesniej niz my jego wiec jak bedzie z nastepna ciaza tez nic nie wiadomo 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabcia, powodzenia 🙂

Niektóre kobiety nie chcą myślec o następnym dziecku, mimo że wcześniej planowały ze względu na poród który był koszmarem. Mam nadzieję, że my przejdziemy przez to łagodnie 🙂 Tego sobie i Wam życzę 🙂

Rzeczywiście im mniejsza róznica wieku, tym dzieci lepiej się dogadują- tak mi się wydaje 🙂 Dlatego tak chciałam mieć bliźniaki... 🙂 Oby tylko moje marzenie nie spełniło się przy kolejnej ciąży hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo tak patrzyłam na ciuszki ciążowe na Allegro i stwierdzam, ze są albo brzydkie, a jak już coś fajnego to drogie 😜 Ja przerzuciłam się na razie na dresik, ale już coraz częściej myślę, że fajnie było by ubrać się bardziej kobieco. Niestety spodnie jeansowe mi żadne nie pasowały z tych ciążowych, więc zostaję na dresach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...