Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
qrcze co za pogoda, właśnie z mężem ewukowaliśmy cały nasz garaż, bo mamy nad samą rzeką, a tam prawie woda się wylewa, fajne przygody pod koniec 6 miesiąca 😜
a co do wspólnego porodu to ja bym bardzo chciała, ale mój jest bardzo wrażliwy, nawet boi sie pobierania krwi i wiem, że cerpiałby razem ze mną, ale jeszcze się nie określił, a ja przestałam nalegać, zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojj są dni że mnie też dopada taka mocna..wypróbuj mleko jak się nie sprawdzi(kuzynka twierdzi że tylko to jej pomagało na silne zgagi)to może kup sobie reni..ja nie mam tej możliwości..:/ ale wiem co to za utrapienie kiedy zgaga męczy..:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miałam dziś imprezę urodzinową dla całej rodzinki w tym domku w górach o którym Wam pisałam. Już raz była przekładana z powodu pogody, więc stwierdziłam, że niech się dzieje wola nieba, robimy tą imprezę dziś i już, mimo aury. No i mówię Wam było tak super, siedzieliśmy sobie wszyscy przy kominku, jadła narobiłyśmy mnóstwo z pomocą Mamy i szwagierek, faceci smażyli grilla gdzieś pod daszkiem koło domku. Milusio i przytulnie. Jedno co to potok tak wezbrał, że nam porwał kładkę, którą mój Tomek zrobił zeszłego lata... No zagrożenie powodzią jest dosyć konkretne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, ja goniłam cały czas donosząc coraz to nowe jadła, choć mnie stopowali 😁 😁
generalnie było przesympatycznie, w sumie trzeba mi było takiej fajnej imprezki 🙂
Martwiła mnie tylko malutka, która mnie dziś prawie nie kopała, teraz czekam na jakieś kopniaki, ale tylko jakieś delikatne szmyrnięcia czuję 😞 macie też tak czasem? Może ta deszczowa aura tak na nią działa usypiająco...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć 🙂
u nas coraz więcej wody 😞
mąż pojechał na pierwszą zmiane i martwię się jak wróci,bo jeżdżą przez oświęcim i brzeszcze a tam podobno już pozalewane i nie przejezdne 😞
bez przerwy leje,a że mieszkamy w dolince to wszystko z gór spływa na nas 😞

Klaudia w nocy jakimś cudem się jednak odwróciła spowrotem w poprzek i to jak waliła głową to jej nowe rekordy,jakby się piłką do kosza kozłowało po brzuchu-szybko,mocno i konkretnie,ma kobitka siłę,aż podskakiwałam na łóżku i czasem to tak zabolało,że starałam się zmienić pozycję w leżeniu...no i tak sobie od 4 w nocy nie śpimy a mała teraz troszkę odpuściła skakanie po brzuchu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ciężarówki, qrcze ale leje, muszę jednak wyjść do sklepu, to zrobię sobie spacer po Bielsku zobaczyć jak rzeki, w sumie w pobliżu mojego bloku płyną dwie górskie rzeki i zastanawiam się jak teraz wyglądają
Malutka twój facet da sobie radę choćby miał jechać przez Zator 😉 - zgaduję, bo nie wiem skąd jedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤨 Witam. Pogoda jak wszędzie tak i w Poznaniu skrajnie jesienna... 🤪 Współczuję tym, którym grozi powódź lub podtopienia! 🥴 Widzę, że zgaga to bolączka wielu-bo ja męczyłam się cały weekend i wręcz zasnąć przez to nie mogłam z soboty na niedziele. Mąż poradził roztwór sody (nie wiem co na to maluch..) a ja wyczytałam o mleku..Mi ciepłe mleko przyniosło ulgę-zasnęłam jakoś zeszłej nocy i od rana tez jest nie najgorzej ale bałam się jeść coś na śniadanie żeby znów się nie zaczęło-bo uczucie jest okropne 😞 Miłego dzionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny
witam w klubie ZGAGI j piję mleczko troszke pomaga pomaga też Reni ale nie za wiele ogólnie męczy mnie jak diabli 😞

pogoda pod psem fujjjjj..............

brzuszki macie slicznościowe 🙂 ja dzis postaram sie zapodać moj 🙂

zmykam musze ogarnąć dom .....miłego dzionka brzuszki mimo tej aury za oknem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Śliczne Brzuszki 🙂
Ja nareszcie po egzaminach 🙂 Wszystko pozytywnie 🙂
Niestety nadal mnie trzyma przeziębienie :/ Ale teraz moge sobie wypoczywać ile będe chciała 😉
Pogoda paskudna, więc nie pozostaje nic innego jak ciepła herbatka, kocyk i pilot od TV 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 🙂

Sara, gratulacje 🙂

My w sobotę byliśmy oglądać łóżeczka- w końcu 🙂 Mamy już upatrzone, tylko jeszcze zastanawiam się nad kolorem, bo dokładnie nie wiem czym się różni sosna od słomki 😁 no i kupimy przez internet, bo jest różnica w cenie ponad 100 zł Chcę też od razu kupić materac, zeby mieć z głowy. CZytam i czytam o nich i chyba zdecyduję się na gryczano-kokosowy. A Wy jaki preferujecie?

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sara gratulacje! teraz odpoczywaj i się kuruj 🙂
naczytałam się różnych opinii o materacach i w sumie zdecydowałam się na kokos-gryka, bo jest najbardziej polecany, chociaż też mocno jest polecany przez sprzedawców co wydaje mi się podejrzane, ale coś trzeba wybrać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...