Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anochi no ja tez mam takie wrazenie cos te nasze dziewczyneczki lubia polezec na dole 😜 moja jak mnie bardzo kopala po zrostach to robilam takie cwieczenie i mi sie przekrecila 🙂 tak wiec... kleczysz pupka wyzej musi byc niz glowa czyli opierasz sie na lokciach a raczkami naprzemiennie zataczasz okregi tak jak przy floterowaniu podlogi 🙂 troszku smiesznie to wyglada ale u mnie poskutkowalo 🙂 tak z 15 min se pocwicz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszku, jak zwykle mam zaleglosci 🙂
U mnie taka piekna pogoda ze w domu nie chce sie siedziec, tydzien temu bylismy juz nad morzem ale po tym wypadzie lezalam plackiem w lozku przed 3 dni bo tak nie wszytsko pieklo z opalania...
Jejku jeszcze ok 10tyg i dzieciaczki beda z nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka.
Co do tematu glukozy, to ja miałam 50 g, siedziałam 1 godzinę, no i po pół zaczęło mnie mdlić, al wytrzymałam. Jak już pisałam wczoraj niestety wyniki wyszły mi złe, więc dziś mam wizytę i pewnie dostanę skierowanie do kliniki cukrzycowej 😞 U mnie trzeba było się samemu zaopatrzeć w tą glukozę, więc jak widać każde labolatorium ma swoje zasady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kobietki 🙂

Kornelia, co do refundacji badań to za krzywą cukrową i odczyn coombsa płaciłam, pierwsze badanie toksoplazmozy miałam za free, a teraz mam skierowanie na drugie i to jak się dowiedziałam jest już niestety płatne.... :/
A jak tam Twoje zdrówko? Lepiej Ci już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi wiem ze meczace to cwiczenie 🙂 ja sie smieje ze nastepne pastowanie jak mi sie zuza zle ulozy 😜 przynajmniej na marne sie nie bede meczyc 😜
Sara ja za wszystko do tej pory placilam zadzwonilam do labolatorium to mi kobieta powiedziala ze jak mam na skierowaniu to nie bede placila najwyzej zaplaci lekarz wystawiajacy skierowanie... A Ty milas te badania na skierowaniu czy poprostu prywatnie mialas je do zrobienia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam u dentysty 🙂
masakra,drogi i mosty pozamykane 😁 oby ten główny w oświęcimiu był otwarty,bo jak go zamkną to Łukasz nie będzie miał możliwości powrotu do domu,bo mają do przejechania rzekę 🥴 w necie nie podają,że jest zamknięty,ale wszystko się co chwilkę zmienia...no i jeszcze w bieruniu...jak w bieruniu zamkną to nawet do oświęcimia nie dojedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Wam dziewczyny,
mi Łusia daje popalić też najczęściej na dole. Ma tam główkę. Często puka mi w pęcherz co jest strasznie dziwnym uczuciem 🙂 natomiast z przodu brzucha praktycznie nie czuję nic, bo okazało się na ostatnim badaniu, że mam tam łożysko, więc amortyzuje ono kopniaki.
Co do glukozy to ja od razu miałam dawkę 75 i musiałam czekać 2 godziny. Samą glukozę zapijałam sobie wodą niegazowaną, więc wypiłam tego wszystkiego tak dużo, że miałam zapełniony żołądek i nie chciało mi się jeść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...