Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

witam witam!! obudziło nas dzis słoneczko 😁 i facet z kosiarką 😠 wiec od 6:30 juz nie spimy jednak lezałam w wyrku 😎
dzis mam w planach odwiedzic maza na uczelni 😎 😎 😎
wiec spacerek nas czeka
a Maksik sie dołancza sie do pozdrowien 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchatki, ja dziś miałam tak jak pisała kiedyś Ika, w piątki nie chodzę do pracy, więc mój organizm na przekór nie dał mi się wyspać do 9-10 tak jak planowałam, tylko od ok.7 rano już nie mogłam spać. Ale taka pogoda cudna, że poszłam rano po świeże bułeczki i zjedliśmy sobie z Tomkiem pierwsze w tym roku śniadanie na balkonie 🙂)))) czułam się jak w Hiszpanii

a co do truskawek to czekam, czekam z utęsknieniem na te krajowe mniiiiiiiiiiiiiiiiiiiammmmmmmmmmm.... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiojojka zaraziłaś się ode mnie tym wstawaniem skoro śiwt? 🙂 sorki, nie chciałam zarazków rozsiewać 😉
Oli, wszystkiego najlepszego z okazji imienin już dziś, bo jutro pewnie mnie tu nie bedzie 🙂
anochi, udanej zabawy 🙂 mnie czeka balanga weselna za tydzień 🙂 zaczęłam przymierzać sukienki i z profilu w wiekszosci wyglądam jak klucha hehe w końcu doczekałąm się brzucha, którego tak długo nie miałam 🙂
A jutro wybieram się na imprezke urodzinową nad jeziorko do boszkowa 🙂 oby pogoda dopisała 🙂
miłego weekendu życzę wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ika brzuszkiem w sukience się nie przejmuj,bo słyszałam,że kobiety w ciąży są seksowne nawet z dużym brzuszkiem,a co dopiero jak się do tego założy kieckę,w której nie chodzi sie na codzień 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka super, że kotka pilnuje małego 🙂 kibicuję temu kociaczkowi 🙂
a ja dzisiaj odebrałam wypowiedzenie z pracy, w sumie od ponad pół roku oczekiwałam zwolnienia, dobrze, ze na razie Dorotka jest najważniejsza a w styczniu będę się martwić co dalej z pracą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co za dzień..., 😠 co prawda słoneczko świeci, piękna pogoda, ale jakos wszystko mnie wkurwia, w środku się gotuję, kto się do mnie odezwie to mam ochotę zjebać z góry na dół za żywota! boże jaka ja jestem wstrętna! Dzisiaj panieńskie mojej kumpeli, na które prezenty i oprawę do nich przygotowałam sama, bo reszta się wypięła...zajebiście, więc wyciągnęłam stara walizę w kratę, nawrzucałam do niej prezenty, cukierki, serpentyny, małe nadmuchane baloniki, i dołączyłam list , w którym piszę że jako ze wybiera sie w podróż do świata "matek żon i kochanek" postanowiłyśmy spakować jej najpotrzebniejsze według nas rzeczy na start w "nowe życie"... i tak w walizce znalazły się prezerwatywy, kamasutra, seksowna bielizna, szczoteczki do zębów dla niej i męża w kształcie gołej baby i chłopa,papcie w kształcei penisków, skarpetki dla dzidziusia, halbka wódeczki ziołowej, mydełko w kształcie siusiora i wiele innych . a teraz cisnę na PKP jadę do opola na dwa egzaminy i na żaden nic nie umiem, ale mam ściągi 😜 trzymajcie kciuki, żebym wróciła z zapisanym indeksem! błagam!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka super pomysł z walizką, może kiedyś go skopiuję ? 🙂 i trzymam kciuki za egzaminy!
a zwolnili mnie, bo jest likwidacja firmy i wszystkich zwalniają i wtedy ciężarne mogą, a przejmuje mnie zus, tylko najgorsze, że w zeszłym roku nie miałam dwóch wypłat i przez to z zusu będę miała mniejsza kasę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...