Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MLEKO PIŁAM I CHYBA MI NIE POMAGA. MNIE NA SAMĄ MYŚL BOLI BRZUCH JAK POMYŚLE O PORODZIE A Z TEGO CO CZUJE TO CHYBA JUŻ SIĘ MALENSTWO UŁOZYŁO DO PORODU BO JESZCZE 3 TYGODNIE TEMU NA USG 4D BYŁO UŁOZONE POŚLADKOWO ALE CHYBA CESARKI BARDZIEJ BYM SIE BAŁA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiojojka to była jakas taka strona,że tam ginekolog się wypowiadał i opisał to dokładnie tak jakby zdjął ze mnie 🥴 w poniedziałek pojadę do lekarza,chyba,że już nie będę chodzić to mnie tam zaniosą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki KORNELKA za dobre rady ja to miewam czasem tak okropną zgagę że oddychać ciężko.
A czy na zgagę to My możemy brać Rennie ??? Bo w ulotce napisali żeby brać w przypadku ciąży. Może wiecie coś na ten temat?
Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki,
Wiojojka, gratulacje zdanych egzaminów!!!!
Malutka, trzymaj się tam z tym Twoim chłopem, eh... ciężko trafiłaś... no i mam nadzieje, że Twoje przypuszczenia co do brzuszka nie okażą się prawdą i tak na prawdę wszystko jest ok.

Ja właśnie piekę chlebek, pachnie mniamuśnie.
Dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczyny, nawet nie patrzę ile mam stron do odrobienia, bo na razie jestem padnięta po weselu, ale wytańczyłam się jak nie wiem, aż moja mama na mnie wrzeszczała, że powinnam się oszczędzać 🙂 a dzisiaj to nawet boli mnie mały palec u nogi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny
Hmm ... 28 stron do nadrobienia, a ja nadal nie mam czasu, wpadłam tylko na chwilkę.
Anochi super, że się tak wybawiłaś, ja mam w czerwcu 2 wesela, ale okropnie nie chce mi się na nie iść 😞
miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć brzuszki kochane witamy w ten niedzielny dzionek mimo ze ładnie toja mam wisielczy humorek!!!
wczoraj pocielismy sie z 2 razy i to dosc pozadnie - w sumie to chyba bardziej dlatego ze jestem uparta i chce od czasu postawic na swoim

mufka ale bym sobie podyniała na weselisku 🤪 🤪

koniecznie z dzwiekiem
http://www.youtube.com/watch?v=dcmamOcsm1M
http://www.youtube.com/watch?v=iaJShraI8Mc
http://www.youtube.com/watch?v=-ptYTGTNiyQ&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki.. 🙂
Ja już wróciłam z Hiszpanii..i próbuję się za klimatyzować w domu(jak wspominałam sporo wcześniej przeprowadziliśmy się..)
Tęskno za upałami bo u mnie dziś za oknem deszczowo i ponuro aż humoru brak.. 😞
Wjojojka współczucia dla małego Karolka i jego rodziny..przykre to 😞
a przy okazji Gratulacje zdanych egzaminów..
Malutka daj znać co i jak po wizycie u lekarza..
3majcie się kochane życzę dobrego dnia..Co do porodu nie stresujcie się bo nie warto na zapas a poród jest nie unikniony.. 😁
Dopada mnie jakaś dołko depresja..dziwne te nastroje ciążowe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o, Okaa wróciła 🙂 jest opalenizna???
ja dziś byłam na komunii w Czechach, teraz jestem najedzona po uszy i leżę sobie wreszcie w łóżeczku. choć deszcz znowu szumi za oknem, czuję się przytulnie i milusio 🙂

czy wy też tak teraz macie, że ludzie patrząc na wasz brzuszek mówią: ooo, to już chyba poród na dniach... itp. Kurcze blade!!!! mi tak dzisiaj parę osób powiedziało, a brzuszek z tego co się orientuję mam wielkościowo w normie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MUFKO droga ja też tak mam a podobno brzuszek mam odpowiedni względem miesiąca 🙂
Wiesz tak naprawdę to nie ma się co przejmować zdaniem innych najważniejsze to samemu czuć się piękną i cieszyć swoim stanem 🙂
U mnie za oknem też pokapuje deszczyk i grzmi ale chyba będzie spokojnie.
Pozdrawiam Was cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj na weselu była dziewczyna co ma termin za 10 dni i jakoś tak było, ze nie miała większego brzuszka - może wzrokowo, może kwestia ubrania, i wszyscy dziwnie na mnie się patrzyli jak szalałam z mężem i pytali czy nie boję się, ze zaraz urodzę a ja im, ze jeszcze prawie 3 miesiące i wtedy wielkie zdziwko 😉 a ja do tej pory myślałam , że mam mały brzunio 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...