Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiesz ja tez musze uzywac wkladek bo inaczej nigdzie bym z domu nie wyszla bo bym miala ciagle mokro... Mysle ze to nic zlego, ale lepiej sie zapytac lekarza i wtedy napisz co ci odpowiedziala 🙂
Tak na tle lozeczka, tylko nie ma wylozonej poscieli bo hmm jeszcze czas.Bynajmniej ja tak mysle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka cudnie by bylo gdyby tych paskudnych meduz nie bylo, bo tak to strach plywac jeszcze moze cos sie stac jak mnie w brzuszek opazy...
Brzuszek jak to mowia wszyscy, malutki jak na 8 miesiac, chociaz 10 kg do przodu 🙂
Niestety moj lekarz nie jest w stanie albo nie chce mu sie powiedziewiec ile malutka wazy i jej dlugosc, jak sie zapytalismy ostatnio to wyciagnal ulotke i powiedzial ile powinno wazyc i mierzyc dziecko na ten okres eh, ale mam nadzieje ze mala nie bedzie "malutka", niby rozmiary ma prawidlowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To mnie trochę uspokoiłyście. Mój mąż się już obawiał, że ja rodzę. Ale ja mu na to, że to niemożliwe, przecież bym coś do tego czuła. Ale i tak teraz jak na igłach już się czujemy. Nie chcą mnie już nawet na działkę zabierać 😞 Bo mamy odciętą od Świata i dość daleko. A wiadomo teraz ciepło to inaczej reagujemy.
Dzięki dziewczyny, że mi odpowiedziałyście, jakoś mi lżej na serduchu się zrobiło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do upławów Sabcia to ja takowe równiez posiadam , jest to kolejna cudowna dolegliwość ciążowa 🙂 da się z tym żyć choc to upierdliwe i mało komfortowe ale co robić ? .....cierp ciało coś chciało jak mawiała moja babcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To super 🙂 Ja jedynie znam rozmiar glowki i kosci, ale calosci nie. Mam nadzieje ze bedzie jak normalny noworodek i przyjdzie w swoim czasie na swiat 🙂
Hehe moj to sie boi byc przy porodzie, mowi ze corka sie urodzi a on zawwalu dostanie hehe, ciagle twierdzi ze nie pozwoli mi na znieczulenie bo zle wstrzykna igle, ciekawe czy on by wytrzymal porod 🙃
Spakowane juz jestescie do spzitala? Ja to sie zastanawiam co mam wziasc bo tutaj maja inne zwyczaje... Musielismy kupic specjanla posciel do szpitala, a z ciuszkow to jej nie wiem, biore body z krotkim rekawkiem, z dlugim ze 3 pary pajacykow i kilka cieniutkich koszulek skarpetki pampersy. Mama mowi ze niby te pajacyki nie beda potrzebne bo jest goraco a ja sie upieram ze w szpitalu przeciez nie jest tak goraco...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju jak gorąco - masakra jakaś, musiałam iść po ciastko jakieś bo mój brat wprosił się na kawę - kurde mówie mu - Stary ja mam tu Armagedon a on : oj my tylko na kawkę - hahhaha zajebisty - szkoda że pomóc nie przyjedzie....ech rodzinka! 🤢 🤢 🤢

upławy też mam mega ale to norma, chodzi o to aby nie były w nieporządanym kolorze i o przykrym zapachu a tak to wszystko ok.

ja mam 20kg do przodu i całe szczęście się zatrzymałam, jem zdecydowanie mniej - nie mieści mi się w żołądku a jak zjem za dużo to mi się ulewa 🤢 🤢 tak wiec może cudem jakimś uda mi sie nie przekroczyć 80kg 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A chcę być twarda i nie chcę znieczulenia, mam nadzieję, że mi się to uda 🤪 🤪 🤪
Mój mąż pewnie będzie mega panikować, bo nie lubi patrzeć jak ja cierpię, i nie może pomóc, on to najchętniej a mnie by to zrobił, ale niestety tego się tak nie da. Ja ciągle powtarzam, że ból minie a ja za troszkę zobaczę moją Kruszyneczkę, na którą tak czekam, więc będę miała to w głowie, nawet jak bym miała drzeć się na cały szpital 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny rzućcie mi pomysł i może innym też, jaki komplet macie do wózka?? Ja szukam na Allegro i nic mi nie wychodzi. Te pościelki mają wzory jak do łóżczka :-( Tak się zastanawiam czy będziecie miały wkład + powłoczka, czy tylko taki ładny ozdobny wkład??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA to bym chciala takei znieczulenie ze nic kompletnie bym nie czula ale to raczej niemozliwe 😁
Ja mam taki cieniutki z krotkim rekawkiem szlafrok i jeszcze musze go chyba podciac bo jest taki troszke dlugi.
Masakra ale sie zgrzalam przy jedzeniu, leje sie ze mnie doslownie,a malutka juz sie obudzila i wciska nozki we mnie auuc 🙂
Hmm zastanawialyscie sie moze nad pasem poporodowym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DO wozeczka mam cieniutka posciel tzn przescieradelko poszewke na podusie ale chyba podusi nie bedziemy uzywac jak narazie i do tego cienkie przykrycie, taki komplecik ladny 🙂 wlasnie kupilismy go do spzitala i do wozka sie przyda bo w sierpniu tutaj takie upaly ze na dniu nigdzie z nia nie wyjde bo sie ugotuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też chcę nad morze !!!!!!!!!!!!!! 😁 zazdroszczę
co do upławów to ja praktycznie cały czas biorę luteinę i ona ze mnie cieknie, więc tez ciągle używam wkładek, śmiałam się, że myślałam, że podpasek w ciąży używać nie będę a tu codziennie wkładka 😉
humorek mi się poprawił 🙂 byłam w zusie pytać o zasiłek, bo jakoś mało mi wypłacili, nie ważne, że latałam po całym mieście, bo mają dwie siedziby, w jednej załatwiam to a w drugiej co innego 😞 ale już wszystko wyjaśniłam 🙂 do tego od tygodnia czekam na wózek i zero reakcji, i w końcu zadzwonili, ze nie maja tego wzoru i będzie za 3 tygodnie 😉 a już mnie nosiło, bo kasę im wysłałam, a zero reakcji, ufffffffffffffff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC DZIEWCZYNY DŁUGO MNIE NIE BYŁO BO ZAWSZE JAK MĄŻ MA TYDZIEŃ WOLNEGO BO TYDZIEŃ PRACUJE TYDZIEN MA WOLNE TO JEDZIEMY NA DZIAŁKE. TAK SIĘ BOJE JUTRO IDE DO LEKARZA I ZOBACZE WYNIKI KRWI I SIĘ DOWIEM CZY MAM CUKRZYCE CZY NIE 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...