Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale z was gaduły 😉
ja dzisiaj byłam na szkole rodzenia, znowu sama, tkaie były zajęcia, ze dwie grupy zebrano i na 13 par to tylko ja byłam sama, w domku mąz juz był to mu sie wyryczałam, ale co poradzic, ze ma taka pracę? u nas to tylko o to są "kłótnie", ale biedak lewdno czasem na nogach się trzyma i co mam mu powiedzieć by rzucił pracę? a pieniadze jednak potrzebne, tym bardziej jak ja zostałam zwolniona 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Same oceńcie..ja chcem taką pościel dla mojego niuńka..
http://allegro.pl/item1064159289_fisher_price_rainforest_4cz_z_kolderka_posciel.html
Anochi nie przejmuj się..tak to czasem bywa że praca pochłania większość czasu tym bardziej jak pieniądze są potrzebne..i sporo z nas tu coś o tym wie..
Ja mojego też sporo czasu nie mam przy sobie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodałam link na stronke z tymi podkladami do pieluch
http://www.tomi.pl/szczegoly/112/baby_ono_wkladki_do_pieluch_tetrowych_10szt__069 100sztuk ksztuje ok 8-9zł

idziemy w kimonko wiec kolorowych snow robaczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wooow cena zajebista tych kompletów, które pokazała Okaa!! ale śliczne,
Anochi mi też byłoby przykro,
mojego męża też ciagle w domu nie ma, juz nie pamiętam takiego tygodnia, żeby nigdzie nie wyjeżdzał, teraz pojechał we wtorek a wraca w czwartek, i tak na okragło. Ale wiem, że robi to dala nas, dla naszej rodzinki i stara się jak może. Miejmy nadzieję, że przyjdą lepsze czasy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kobiety..
Widzę na forum pustki..to pewno przez tą pogodę.. 🙂 a u mnie szaro buro.. 🤨
Do tego te nieszczęsne pająki..obudziłam się schodzę na dół i znów natrafiłam na dwa wielkie..blee...tym razem z nimi nie walczę bo są aż dwa..paranojaaaa 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Wam, świetne te pościele, Okaa... ta z Fisher Price ma świetne kolory dla maluszka, takie wyraźne, słyszałam, że niemowlaczek powinien mieć właśnie takie mocne kolory koło siebie.
Anycool... jaki wzorek na pościel wybrałaś??

Okaa
.. humanitarny sposób na pająka: nakryj go słoikiem i wsuń pod spód kartkę, tak by zakryć dno razem z nim. Po czym wywal go przez okno.
Ja generalnie nawet lubię pająki, bo zjadają muchy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bułko!!!!! Śniło mi się dziś, że byłam u Ciebie w odwiedziny, potem jechałyśmy gdzieś na zakupy chyba autem mojego Taty i obżerałyśmy się ciastem z truskawkami 😁 😁 😁
Normalnie, czuję się jakbym przed chwilą z Tobą gadała 😁 😁 😁

a swoją drogą upał nieziemski no i te pyłki wszędzie latają i mnie atakują, heh....
ale teraz Ty możesz sobie spokojnie siedzieć i patrzeć jak inni pracują, czyli jak typowy polski robotnik drogowy 😉 hahaha 😁 😁 😁 no ale swoje się odharowałaś wczoraj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka ja mam problem żeby je z oddali zabić..nie dam rady ze słoikiem..oba są na przedpokoju gdzie jest toaleta i wykluczyłam ją dziś do czasu aż mój luby nie wróci z pracy i ich nie pozabija..Mnie ogarnia jakiś lęk jak je widzę.. 😮
miałam dziś posprzątać w domku ale w tej sytuacji poleniuchuję.. 😜
Kurcze kobiety a co z Sarą..??Miała się zgłosić do lekarza a później dać znać.. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mni też czeka przeprowadzka, ale jak Malutka na Świat przyjdzie 🤪
Dziś byłam u gin i moja Córeczka jest zdrowa jak rydz, serduszko puka super równomiernie, aż położna się do mnie uśmiechnęła i powiedziała "SUUUUPER".
Nie mam żadnego rozwarcia, możemy spokojnie się bzykać 🤪
Co do upławów to normalne, że z Nas będzie więcej leciało, lekarz powiedział, że pampersa trzeba sobie zakładać 🤪 🤪 🤪
U mnie upał, że leje się po dupie, MASAKRA 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc robaczki!!! ale w poznaniu duszno od 5:00 nie spie na dodatek skorcze dostałam i meczylam sie z nimi , nie byly mocne ale upierdliwe, wieczorem jak nie przejdzie jakde do szpitala na ktg, mialam isc prywatnie ale nie mam zamiaru placic za cos co obok w szpitalu mam za fri 😁

a musze wam sie pochwalic udalo mi sie wczoraj kupic truskawki za 4,5 kg 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robaczki nie przeszkadzją mi, nie musze ich zabijac

buleczka kochana siadaj ty na dupke i odpoczywaj to juz 8 miesiac zebys czasem nie urodzila z przemeczenia bo teraz mozemy urodzic juz w kazdej chwili nasz stan szybciutko sie zmienia ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...