Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja czekam na wyniki,ale z ostatnich wychodziło-że też lecę w anemię...
karulina trzymaj się 🙂
lenka witamy wśród sierpnióweczek 🙂
wyprawkę mam całą (chyba),torba do szpitala spakowana,tylko mąż musi ją wyrzucić pod sufit na szafę,ja nie ryzykowałam...
wczoraj weszłam pod zimną wodę i złapał mnie skurcz na brzuchu,więc odradzam takie zimne prysznice 🥴ale ogólnie mam pełno energii w sobie do roboty mimo tych zadyszek,kolek,bolących nóg,zawrotów głowy itd...
Klaudia już dość długo prawie wogóle się nie rusza...czasem ją tam gdzieś delikatnie poczuje no i raz dzisiaj mi nogę wypchała a tak to nici z kopania.
upławy też mam ale nie aż takie straszne,a KTG miałam już robione dwa razy,pierwsze 19 maja. i też różnie słyszałam-że jak jest coś niepokojącego to robią (np.moja kumpela miała tylko przed porodem bo długo przenosiła ciążę) a inni mówią,że od około 30tyg przed każdą wizytą się robi...ja miałam przed wizytą i bezpłatnie,ale nie lubię tego,bo się czuję niespokojna spięta tymi pasami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi mąż kupił dwie do karmienia rozpinane na piersiach,ale znajdziesz je również na zwykłym targu przy normalnych koszulach, bo za moje dał po około 40zł za jedną w sklepie z bielizną a na targu widziałam bardzo podobne,ale nie patrzyłam na cenę bo nie chcialam wiedzieć ile przepłacil...dla porównania-w tym samym sklepie stanik do karmienia kosztuje 36zł a na targu kupiłam za 15zł (tylko przy stanikach trzeba dobrze te zapięcia sprawdzać czy są solidne,bo dużo przy odpinaniu nad piersią się łamie:unsure 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item1058345277_koszula_nocna_ciazowa_i_do_karmienia_vienetta_xl.html
mniej więcej tak to wygląda to rozpinanie,więc łatwo je rozpoznasz...nie mam dokładnie takiej ale mam szarą z zielonymi obszywkami i guzikami i prasowanką bociana z dzidziem,a drugą mam rozpinaną o środku między piersiami niebieską w paski i chyba z żyrafką jako ozdóbką...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mufka Tobie też polecam wybrać się na targ w poszukiwaniu szlafroka 🙂 ja kupiłam ładniutki i milutki z delikatnej frotki za 30 zł a w tesco jak byłam to był taki babciny szlafrok i kosztował ponad 50zł i był ohydny,a pomyślałby ktoś że tesco jest we wszystkim tańsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o szlafroku nawet nie myślałam, bo mam 2 w domu, tyle że takie grube, ale chyba faktycznie w sierpniu ugotuję się w nich :/

mufka, kurcze fajna ta twoja praca, ja w zeszłym roku zapisałam się na zajęcia z ceramiki i garncarnstwa, ale zaszłam w ciążę i zapadłam w sen zimowy na kilka miesięcy i na zapisach się skończyło, a zawsze marzyłam żeby potaplać się w glinie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale upał, masakra jakaś, w końcu doceniam i cieszę się że mam okna od wschodu, dzięki temu słońce mam rano, a później już chłodniej w mieszkaniu.
ale byłam na mieście i myślałam że się rozpłynę,
Malutka dobrze że jesteś 🙂
No te piżamy nie za atrakcyjne, ale trzeba kupić, a nie ma co przepłacać. Zamawiam z allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...