Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o matko ale się rozpisałyście 😉 ja już parę miesięcy temu kupiłam sobie piżamkę do karmienia i śpię w niej, bo jest luźna i bardzo fajna, http://moda.allegro.pl/item1068979981_pizama_na_ciaze_i_do_karmienia_m_dobranocka.html, nie lubię koszul nocnych, ale trzeba kupić 😞 do tego położna radziła by koszula do porodu była maksymalnie do kolan, a ja jestem niska i wszystkie są na mnie za długie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam popołudniowy upałem 🙂

Maleństwo , że tak powiem a jednak 🙂 🙂 bardzo sie ciesze , mimo tego ,że się na mnie fochasz 🙂

Buziaczkaa..............anemia? ja też biorę magnez bo hemoglobina troszke poniżej normy , trzymam kciuki za Ciebie oby było wszystko ok cobys nie musiała jednak do tego szpitala 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobietki mam do was pytanko..a właściwie chciałabym poznać wasze zdanie..
Jest pewna osoba której spóźnia się miesiączka..(nie wiem ile dni)..osoba ta od jakiegoś czasu odstawiła tabletki anty(jadła je sporo czasu..naprawdę sporo..)i osoba ta robiła test który nie pokazał dwóch kresek i była u lekarza który też ciąży nie stwierdził..ale też nie wykluczył..(ponieważ do jajeczkowania doszło..)Osoba ta musi powtórzyć swoje postępowania w kolejnym tyg..
Co o tym myślicie..??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okaa to nie jest zwykłe badanie krwi , to jest specjalne badanie które na 100% wyklucza bądz potwiedza ciążę , u mnie w szpitalu to badanie kosztuje 20 zł więc żaden majatek a można uspokoić nerwy 🙂 jeśli takowe są bądz ucieszyć duszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaa kiedyś też brałam na uregulowanie okresu tabletki i po odstawieniu też nie miałam przez jakiś czas okresu. mi osobiście test pozytywny wyszedł pod koniec 3 tyg a z tego co wiem to usg wykrywa około 4 tyg ciążę,więc jeśli to dopiero kilka dni to może jej nie wykryć,ale może też być taki skutek odstawienia tabletek...badanie krwi to pewniak,więc jeśli lekarz nie wykrył ciąży to w tym momencie zostaje jedynie krew...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry w kolejny upalny dzionek 🙂 czekam na męża, aż wróci z Katowic i jedziemy zawieźć moją pracę... mam nadzieję, że już po raz ostatni 🙂 ale jestem niewyspana.
Oka po odłożeniu tabletek okres może się na maksa rozregulować, tak było w moim przypadku, spóźnial mi się nawet dwa tygodnie, a w ciąży nie byłam. Ale najlepiej zrobić badania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello 🙂

My jesteśmy po 2 spotkaniach w szkole rodzenia. Wczoraj było o porodzie, a na końcu demonstracja na modelu jak to wygląda w rzeczywistości, tzn jak się leży na stole porodowym, jak stoi położna, jak trzeba przeć itd no i babka na modela wybrała mojego męża hehehe śmiechu było co niemiara, bo wczuł się mocno w rolę i parł na całego 🙃 I nawet mu się spodobało, więc może mnie zastąpi, kiedy przyjdzie pora 😉

I jeszcze jedna historyjka ze szkoły rodzenia 🙂 Położna opowiada jak się przygotować do porodu i w końcu mówi tak: "Tak, tak, panowie, musicie pomagać swoim kobietom ćwiczyć mięśnie, szczególnie mięśnie kegla, bo potem po porodzie chcecie seksu, a tu wielka dziura i wam wpada i musicie z palców robić uszczelki, żeby było miło..." 😮 🙃 🙃 🙃 rozwaliła mnie tym (oczywiście nie przytoczyłam dosłownie, bo nie nagrywałam, ale mniej więcej tak to zabrzmiało)

miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...