Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No taki smoczek to rarytas dla dzidzi, która nawet nie byłaby tego Świadoma, że ma z kryształami w buziolku 😁

Co do bólu to mnie nie biorą takie i mam nadzieję, że długo tego nie poczuję.
Współczuję, Wam, że musicie truć się tymi No-spami. Ja w czasie ciąży nie brałam jeszcze żadnej tabletki przeciwbólowej ...uff.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo prosze...kota nie ma to myszy charcują 😉

EHHH JA STAWIAM NA MALUTKĄ ŻE PÓJDZIE PIERWSZA 🙂 A MOŻE ANYCOOL??
KURCZE TO I JA MUSZE POPRAC TETROWE TZN UGOTOWAĆ 😁

JA PIORE W NORMALNYM PROSZKU + PŁYN ZMIĘKSZAJĄCY DLA DZIDZIUSIÓW. JAK UCZULI TO ZMIENIE NA LOVELE.

MUSZE WAM POWIEDZIEC ZE PAWŁA MAMA BYŁA DZISIAJ W DZIECIĘCYM ZAMÓWIŁA MATERAC DO ŁÓŻECZKA. CHCE POSCIEL KUPIC Z OCHRANIACZEM ALE JA MAMA KOLOR WYBRAC. MATERAC MA BYC NA PIATEK WIEC MYSLE ZE KUPI COS WRESZCZCIE. GADAŁA COS O WÓZKU...ONA NIE WIE ZE JA KUPIE 😮 UPARŁAM SIE I NIE BEDE CZEKAC ŁASKAWIE AZ ONA COS KUPI. PROSIC SIE NIE BEDE 🙂 😠

A NASZ BUŁCIA MA MEXSYK W CHAŁUPIE... ZAPIERDZIELA ZE JUZ SIŁY NIE MA GŁUPEK JEDEN. MA SKURCZE... I JEJ TLUMACZE ZEBY SE NA DUPIE SIADŁA. ALE DO NIEJ JAK GROCHEM O SCIANE 😠 NETA NARAZIE NIE MA ALE JAK TYLKO ...TO DA ZNAĆ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja "babcia" jedna ani druga też nic jeszcze nie kupiła,ale mam wszystko i dobrze-sama sobie poradziłam z malutką pomocą Łukasza-nikt mi nie będzie nic wypominał jakby co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłam gryka-kokos za 86zł. no i w tym sklepie mam kartę rabatową bo kupiłam wózek powyżej 500zł więc za każdy zakup powyżej 50zł mam zniżki 😁
jak dla mnie ten materacyk jest za twardy,ale owszem-podobno najlepszy. no i tylko jeden na stanie mieli,a mieli też piankowo-jakiś tam ale w dotyku to bez porównania-ten piankowy miękki że się uginał a gryka kokos fajny,sztywny,a dzidzie powinny właśnie tak mieć,więc za 86zł jestem zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...