Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tam nie licze na pomoc teściów szczególną, bo teściu pieniążki liczy mocno, ale mój tato nie pożałuje na wnuka, to bedzie pierwszy chłopak w rodzinie, tak to same baby, 4 córy, cztery wnuczki ma. zresztą nie zastanawiam się nad tym nawet.
Brzusio chyba przestaje pobolewać, na szczęście, jaki wazny jest odpoczynek. WIEC BUZIACZKO OPIERDOL TAM PORZĄDNIE PANIĄ BUŁKOWSKĄ, ŻE MA SIĘ PRZESTAC PRZEPRACOWYWAĆ! I ŻE TĘSKNIMY ZA NIĄ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gdybym ja mieszkała z teściową juz dawno drzwi na kłódkę bym zamykała, bo ona to lubi sie we wszystko wtrącać, zdolna by była nawet meble mi w pokoju poprzestawiac, bo jej sie wydaje że tak ładniej... więc juz słyszę komentarze że to takie, a mogło byc takie,,, podobnie jak jes u ciebie Kornelia. Lubię ją ale z bezpiecznej odległosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe ale widzę się temat nakręcił..teściowe i uroki tych o to "przecudnych" kobiet 😁 bo z rodziną to dobrze tylko na zdjęciu.. 😁
Sabcia co do butelek to ja zakupiłam z Avent..podgrzewacz zamawiam z allegro jakiś nie drogi..który ma funkcję sterylizacji..a o laktatorze myślałam że jak już kupić to ten zwykły taką gruszkę..jakby pokarmu był nawał..ale nie wiem sama czy potrzeba..w końcu nie pracujemy i możemy karmić piersią swobodnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bo komuś się fajnie chwali brzuszkiem i przyszłym wnukiem,ale żeby coś kupić albo się zainteresować to już nie...łaski bez,urodzi się dziecko to niech zapomną,że ją gdzieś zabiorą żeby się chwalić... bo z gadania to se można... u mnie narazie tylko tata ze swoją babką przywieźli mi dość dużo ubranek i po siostrze a tak to za wszystkim musiałam biegać ja...
najlepsze-ktoś dzwoni i gadka szmatka,a zaraz słyszę-tak dobrze się czuje,no już za niedługo...no głupi by się nie kapnął o kogo chodzi,ale skąd za przeproszeniem np.teściowa wie jak ja się czuję skoro nawet nie zapyta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja z teściową mam spokój, bo mnie nie uznaje i dziecko jej w ogóle nie obchodzi 🙃
a mam pytanie co chcecie w butelkach podawać dziecku jeśli decydujecie się na karmienie piersią? tak tylko pytam, bo nie myślałam jeszcze o butelkach, a widzę że wszystkie już kupił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teściowe są fajne, tylko trzeba umieć z Nimi się porozumiewać. Moja nie wtrąca się w nic, ale dużo pomaga. Dziś mi powiedziała, że nie chce nam zabierać przyjemności w kupowaniu, ale jak coś potrzebujemy to jest gotowa zawsze i wszędzie. Mi się udało z Teściową. Mój mąż też dogaduje się z moją mamą, więc nie narzekamy 🙂 Relacje naprawdę wzorowe 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja za A-B skoczyłam na C, fajnie wyglądają, ale jakoś mi ciążą i na dole czasem przylegają do skóry co jest wkurzające 😞
moja mama przed ciążą miała A a została przy C, więc różnie bywa, a koleżanka która ostatnio przestała karmić mówiła, że w dwa tygodnie wróciła do starego rozmiaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...