Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kornelia, też się obawiam właśnie tej jakości, nie patrzyłam jeszcze na tetrę w normalnych sklepach, więc nie mam rozeznania. A są duże różnice??

Okaaa... no właśnie ciekawe jak się sprawdza taki smoczek, są jeszcze takie termometry do ucha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale dzisiaj strasznie "dziwny" dzień..do głowy można dostać..i lenistwo jakieś..kompletnie nic mi się nie chce i nie mam na nic sił..
Która ma kontakt z Anycool to niech napisze co u niej..jak się czuję i dlaczego tak długo ją przetrzymują w szpitalu.. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okaaa, zrobiłabym takie, ale mam mega lenia 😁 😁 😁 😁 może jutro...

pisałam z Anycool, siedzi nadal w szpitalu, ale jak dobrze pójdzie, to w sobote ją wypuszczą do domu. Skurcze nadal się pojawiają i codziennie dostaje większą dawkę leku. Pisze też, że na szczęście mały Maksiu dokazuje, więc się nie martwi. Pozdrawia całe nasze forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez mam takie myśli, że nudzi mi się w domu. Ale mój mąż niedługo kończy egzaminy i będziemy wciąż razem. Pewnie coś pokombinujemy z czasem, choćby do miasta się przejedziemy. Teraz to Teściowa i moja mama mnie odwiedzają, więc chociaż godzinkę kawki mogę z kimś popić i pogadulić, a tak to nudy w domu.... ile można ogarniać w chałupie ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do termometru to ja chcę zakupić ten elektroniczny do uszka, bo szybciutko i bez boleśnie mierzy. Ze smoczkami to różnie bywa, nie mamy pewności czy dziecko będzie miało ochotę na smoczka, są dzieci co nie znoszą smoczków i byłaby kicha, a po za tym jak dziecko ma temp, to zazwyczaj źle się czuje i płacze, więc weź teraz przytrzymaj kilka minut smoczka w buźce, szanse znikome.
A nożyczki ja mam z Canpol Babies za jakiś 7-8zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha, widzicie, a wy mnie na zwolnienie wysyłałyście. teraz bym tak jak Wy wyła z nudów 😉 a tak zapierniczam w pracy jak mały motorek 😉 na szczeście mam na to siłę, tylko od kilku dni kręgosłup mnie pobolewa, ale do przeżycia 🙂 pozdrawiam

mufka, to ty jestes natalka? ładnie, tak miała mieć na imię nasza córunia 🙂 , no ale będzie synek więc na razie jest no name hehehe ale teraz tym bardziej jestem pewna, że natalka to dobry wybór, bo wydajesz się być bardzo miłą osóbką 🙂

właśnie dzwoniła tesciowa, ze zamówiła zestaw startowy dla wnuka w postaci butelek i smoczków, oczywiscie po konsultacji z pewną młodą mamą. no i dobrze, bo ja jeszcze do tego tematu nie dotarłam, więc mam jeden problem z głowy 🙂 wiem tylko, ze ma być tam właśnie ten smoczek z termometrem, podobno się sprawdza (choć pewnie zależy to od dziecka) i jakies smoczki do butelek które zapobiegają powstawaniu kolek, ale o szczegóły mnie nie pytajcie, bo wciaż jestem zielona w tym temacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już nie będę marudzić, że mi się nudzi 😜 trzeba wprowadzać optymizm na forum a nie smęcić 🙂 koło bloku mam przedszkole i jest jakiś festyn, aktualnie bawią się w gorącego misia, ale na czym to polega to nie mam pojęcia, bo drzewa zasłaniają, pomyślcie, ze niedługo my będziemy chodzić na festyny, występy naszych pociech 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do snów to ja miałam taki,że zaczęła mi lecieć krew,taka gęsta i raz ciemna a raz jasna i to bardzo dużo i chcialam jechać na pogotowie ale mama mówiła,że za wcześnie i że mam jesz\cze zostać w domu,ale to chyba nie był poród,bo zero skurczy itd. nic nie bolało tylko ta krew...bleeeee... a co było dalej to nie wiem bo się obudziłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kazda z nas podświadomie ma jakąś wizję porodu i za niedługo każdej z nas będą sie sniły jakies głupoty o tym.
Jezuuuuu uciszcie tego wstretnego kota który miauczy mi tu bez przerwy! ma miske pełna suchej karmy, ale nieeee! on nie będzie jadł, bedzie mi miauczał, krakał, zebym tylko miskę naładowała kitekatem, ni chuja, póki nie je suchej nic nie dostanie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Wiojojka wiem co czujesz, ostatnio jak byłam tydzień u rodziców, to moja kochana kotka robiła pobudkę o 4 nad ranem i mogła wrzeszczeć ponad godzinę, byle dać jej jeść i jeszcze do tego z nią się pobawić 🙂 to taki wstęp do maluszków 😜
a co do kosmetyków to w sklepach są różne rodzaje, jakie mydełka, szamponiki, kremiki śmakie i owakie i na jakie tu się zdecydować ????????????????? 🤪 i co tak na prawdę jest potrzebne a co zbędne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki 🙂

Jestem chociaż ledwo żywa, mam już neta wiec mogę pisać. Niestety remont sypialni i pokoju FRanka nadal trwa wiec cały czas na kartonach i foliach 😞 Dziękuje za pamięć 😘
Właśnie skorzystałam z linka na allegro od Kornelki i zamówiłam nożyczki, podkłady pode mnie 😉 pod pupkę dziecka, worki na pieluchy, nożyczki, majtki poporodowe, pieluchy huggies new born do szpitala - jestem tak strasznie przerażona tym że nie zdążę spakować torby że mnie przypiliło.
Meble dla FRanka nadal w fabryce 0- kurwa! to już 6 tydzień! Stresuje mnie to na maaaaaaaksa!!! że nie mam nic gotowego, że nie mam popranych rzeczy bo nie mama gdzie ich włożyć - jeszcze przecież komoda musi odstać chwilkę po fabryce! mówie WAm jestem kłębkiem nerwów!
Co noc mam bóle, ciężko mi się śpi, dokucza mi przykurcz w biodrze, poza tym jak chodzę to mam skurcze, nie silne ale odczuwalne - nie wiem czy to te przepowiadające czy nie - we wtorek wizyta.
Ogólnie samopoczucie - OKROPNE!
Czuje się zagubiona, samotna, niezrozumiana - jakbym mnie ktoś na środku pustyni wyrzucił 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...