Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Bulka witaj! qrcze nie dziwię się, że masz takiego doła, ja bez przeprowadzki i remontu tez mam kiepski humor, więc co dopiero TY, ale nie przejmuj się, ostatecznie się ułoży i zobaczysz później będziesz się śmiała ze swoich nerwów, a teraz do łóżeczka odpoczywać i nabierać sił dla Franka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bułeczko w końcu jesteś! 🙂 wariatko odpocznij sobie i nie przemęczaj się, bo faktycznie urodzisz zanim meble dotrą! 😉
na pewno ze wszystkim zdążysz a nerwy w niczym nie pomogą, wrzuc na luz i ciesz sie każda chwilą, bo wszystkie te przygotowania to dla twojego syneczka 🙂
jestes sliczną przyszłą mamusią, twój nowy domek będzie idelany dla waszej trójeczki, urządzisz go tak jak chcesz i bedzie wam tam dobrze, a mój kot gdyby sie dowiedział jak dobrze ma Twój Rudzielec oszalałby z zazdrości 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mój kot cały czas w domu siedzi, w ogóle nie wychodzi, mieszkamy na czwartym piętrze, kiedys próbowalismy go zabrac na dwór, pojechalismy z nim na kamieniołomy kocyk rozłozyliśmy, opalamy się, a ta dupa cały czas pod samochodem siedziała i miauczała, bał się po prostu, nastepnym razem zabralismy go do tesciowej która ma duzy ogródek, ale on wlazł na drzewo miauczał tam, dlatego uznalismy że nie bedziemy go nigdzie zabierać, bo on tylko stresy przeżywa i widocznie w domu mu najlepiej, ale czasem żal mi go że w tych czterech ścianach siedzi i świata nie pozna... Balkon ma jedynie na nim muchu łapie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kornelia słyszałam już kilka razy od różnych ludzi,że jak się nie ma zgagi to łyse dziecko się rodzi,ale to pewnie też jeden z przesądów ciążowych 😁 moja Klaudia ma buzię całą po tatusiu więc i łysa będzie po nim 😁 😁 nawet nie wiem jakie to uczucie mieć zgagę,ale Ci nie zazdroszczę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jakie będzie miała włoski bo ja jestem naturalnie brunetkę,a Łukasz blondynem,więc może będzie miała jasne włoski? jak byłam mała to do kilku latek byłam blondi a jak ścięłam to sciemniały i już zostały ciemne,wiec na początku pewnie też będzie mieć jasne,ale oby jej zostały jasne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ruda dziewczynka to jeszcze fajnie, rudy chłopczyk to juz nie tak fajnie 😜ale na poważnie, może i z dredami na głowie sie urodzić i tak będzie moje i najpiękniejsze 🙂
Ja sobie wyobrażam takiego czarnulka małego, z czarnymi włoskami i czarnymi oczkami po mamie 🙂 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie z innej beczki
miała któraś z Was opryszczkę? chodzi mi o okres ciąży...
bo przed ciążą miałam często,a w ciąży to nie pamiętam,ale chyba nie miałam,a dzisiaj mi się zaczęła robić...kupiłam sobie od razu plasterki compeed żeby ją zatrzymać,bo bez nich to by się długo goiła a chce się jej szybko pozbyć,bo może być niebezpieczna w ciąży z tego co słyszałam... 🥴
co o tym sądzicie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, co do włosów, to ja się urodziłam ponoć prawie łysa - miałam delikatne blond włoski, ściemniały mi dopiero w przedszkolu. Mój Tomek też miał jasne włoski prawie nie widoczne, teraz jest szatynem... więc spore szanse, że urodzę małego łysoczka 🙂 😁 😁 😁 😁 choć wolałabym z włoskami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...