Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Wam,
u mnie również leje i zimno jak cholera 😠

Anycool zostaje nadal w szpitalu 😞 biedactwo,
a była mowa, ze wypuszczą ją w sobotę...

Palibulka, gratuluję, ze przygotowania Wasze się już tak bardzo posunęły do przodu, to super uczucie. My też juz powolutku kończymy kompletowanie wszystkiego. Dziś oglądaliśmy u takiej ciotki łóżeczko, które chce nam dać. Będzie pomalowane na wiosenny zielony kolor, a nad nie mam już kupiony taki jakby baldachim - liść z ikei. Będzie więc jak pod drzewkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłam w komplecie z pościelą baldachim,a dodatkowo osobno stelaż żeby zamontować i jak kupowałam drugi komplet pościeli na zmianę to szukałam tylko takiego już z baldachimem 🙂
kompletowanie już też mam za sobą ale gorzej z pomieszczeniem i poskładaniem tego-jedyne co to mam ubranka poprane i poprasowane i poskładane w półeczce a reszta na szafie pod sufitem zapakowana w folie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobiety.. 🙂
U mnie też dziś szaroo i chłodno także nie tylko w Polsce taka paskudna pogoda...
Pije własne ciepłą herbatkę żeby się trochę rozgrzać..
Kurcze co się dzieje z tą Lucyną.. 🤔 czemu tak długo ją trzymają w szpitalu..??Oby wszystko w porządku było..biedulka.. 🥴
Mufka widziałam ten baldachim w kształcie liścia z ikei fajniutki i przydatny też jak dziecko będzie starsze żeby np słonko nie świeciło na buzię.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,

No Buziaczka moja kochana pewnie że mi się polepszyło 🙂 ale głównie dzięki Twojemu pysznemu plackowi, który jadłam u Ciebie w kuchni oczyma wyobraźni 😉

Kasi trzymam kciuki żeby kuracja imbirowa pomogła!
Ja właśnie porządkuje sypialnie, ale jest śliczna, mam jedną fioletową ściane a reszte w kolorze magnolii - taki coś jak beż, postawiłam tam dwa storczyki w takich kolorach - jaką mi radość sprawia urządzanie tego domu - zwłaszcza takimi detalami 😁
no moje kochane właśnie nastawiłam pierwsze Frankowe pranie! jupi! 😁

a i u mnie pogoda fuj, pada i jest nieprzyjemnie a muszę wyleźć żeby zagłosować - ech!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu mi lekarz pozwolił wziąć Reni na zgagę, bo to już nie jest niebezpieczne dla dzieci, a czytałam też że pomagają migdały i ciasteczka imbirowe-jakby Ci mikstura nie smakowała 🙂 próbowałam migdały i całkiem fajnie po nich było, i chyba też mleko pomaga
Bulka super, że sie urządzasz, a ostatnio płakałaś, że nie zdążysz, ale jak widać wszystko się układa 😁
też jestem jakaś dzisiaj kompletnie senna i obolała i nic kompletnie mi sie nie chce, dobrze, że zostały mi kotlet z wczoraj i tylko ziemniaczki obrałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uuu.. ale spać się chce, pogoda jakby na jesieni...
Jak Wasze dzieciątka, kopią mocno? Moją Łusię fajnie czuję, jak się przesuwa w brzuchu, śmieszne to jest uczucie. Znam już dobrze jej rytm dnia, w zasadzie to zestroiłyśmy się bardzo dobrze, tak jakby ona się do mojego rytmu dostosowała. A często jest tak, że jak mówię lub myślę o niej, to ona mnie kopnie albo się poruszy, tak jakby dawała mi znak, że ona o tym wie 😁 😁 😁 to niesamowite 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Kochane 🙂
na wyborach byłyście?? mnie Marcin wyciągnął z łózka z samego rańca 🤢 oczy pieką mnie dzisiaj, senna jakaś jestem cały dzień, to ta pogoda. Wojtuś spokojniutki.
Bułko, cieszę się, że masz taką przyjemność z urządzania mieszkania 🙂 i że dobrze się czujesz 😘 teraz widze wszystkie jesteśmy nakręcone, tzw. syndrom budowania gniazda włączył nam się na dobre 🙂
Ja w kóncu z tych truskawek i pierogi i ciasto zrobiłam, pół blachy zjedzone 😜
Kasia38 możesz tez pogryźć troszkę ten imbir, nie koniecznie połykać, w smaku dość ostry ale spróbuj oby pomogło, do Herbaty tez możesz kilka plasterków tego imbiru też wkroić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufcia my z Franolem też mam wspólny rytm dnia, w nocy jest spokojny, nie budzi mnie, czasem rano jak głód mnie budzi a w ciągu dnia głównie jak sobie zasiąde przed kompem albo tv to wtedy kopie i pływa po brzuniu. Raz na jakiś czas dostaje ostrego kopa ale głównie prezlewa się przeze mnie 🙂 wczoraj miał czkawkę i czułam go całą sobą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...