Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

tak,jest funkcjonalny,a według prognoz pogody-może jednak się przydać 🥴 starałam sie też okroić wydatki do najpotrzebniejszych i dobrze,bo wiele rzeczy miałabym teraz podwójnych 🙂
a moja siostra zaczyna powoli chodzić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja to samo dzisiaj stwierdziłam patrząc na zdjęcia Oli jak był dzień po porodzie a teraz już taka duża i rośnie w oczach,nasze pewnie też jak się urodzą to też tak będą rosły jak na drożdżach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zawsze chciałam mieć też córeczkę Olę,ale tata mnie wyprzedził i głupio by było dać drugi raz Ola na imię,więc musiałam wybrać inne,a teraz już sobie nie wyobrażam,żeby Klaudia nazywała się inaczej-może temu,że tak się przyzwyczaiłam do tego imienia patrząc na zdjęcia z usg i mi przypadło tak,że ostatnio poruszyłam temat z mężem-żeby już nie upierał się na inne imiona tylko,żeby została Klaudia i udało mi się 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejuuuu no naprawdę! Malutka już w 34 tygodniu 🤪 lada dzień i urodzi sie malutka Klaudia 🙂
ja też bez przerwy sikam, czuję ucisk na pęcherzu, czasem aż boli, ale na szczęście nie piecze i nie swędzi przy siusianiu. Za to ciężko mi się chodzi bardzo, już się gibię na boki jak idę, taka ze mnie kulka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chcę ciepełko na dworze, bo przez te ostatnie dni to masakra jakaś, nic tylko spać się chce 😞 no chyba, że to hormony tak szaleją znowu i taka jestem przybita, ale od środy ponoć do końca czerwca maja być upały , po 30 stopni , nie wiem już czy to dla nas dobrze czy źle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba jednak wolę te upały od ciągłego deszczu,zimna i szarości na podwórku 🥴
a spanie to zauważyłam,że ja też ostatnio ciągle bym spala i chyba dziewczyny też coś wspominały,więc możliwe,że hormony,a pogoda do tego robi też swoje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki,
ale się najadłam - wreszcie kupiłam sobie arbuza i taki pyszny, słodziutki jest, mniam mniam.
Zamówiłam też te koszulki na dzień ojca w fotojockerze, mają się starać wyrobić na środę, zobaczymy.
Jak tak łaziłam po mieście, to stwierdziłam, że też się już tak jakby kolebię na boki, przy okazji wyginając się do tyłu... nie dziwne, że mnie kręgosłup już boli - bardzo jak właśnie chodzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż mi Klaudia nie daje spokoju przez tego arbuza-tak jak przez truskkawki0po nich bardziej mi skacze po brzuchu niż po czekoladzie 😁 😁 do tego stopnia,że czytałam dzisiaj,czy można truskawki w ciąży jeść bo bałam się że jak taka aktywna to może te truskawki uczulają,albo coś,ale pisze,że jak dobrze umyte-to mają pełno witamin i można 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wreszcie nastał mój ulubiony jedzeniowo okres roku, kiedy pojawiają się te wszystkie sezonowe pyszne owocki mniaaaaaam, też bym jadła na okrągło 🙂
Anochi, no mam wielką nadzieję, że mi te koszulki zrobią, bo Tomkowi zrobiłam taką fajną graficzkę z wózkiem retro i z napisem "nowa fura", a na koszulce dla Taty dałam jego zdjęcie z młodości, gdzie siedzi przebrany za kowboja z kapeluszem i karabinem, a pod tym napis "wystrzałowy tata" taką czcionką jak z westernu... Więc szkoda by była, gdyby się nie udało....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...