Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

martwić się trzeba jak maleństwo się wogóle nie rusza,a jak się rusza to bardzo dobrze 🙂 to też moja pierwsza ciąża i wszystko dla mnie jest nowością,zresztą jak dla innych dziewczyn tutaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio oglądałam,że urodził się chłopczyk w 24tyg i przeżył,a teraz natknęłam się na to,że jedna dziewczyna z października2010 ostatnio urodziła w 25 tyg i jej córeczka walczy o życie...jej mama pisze,że dzidzia jest silna i lekarze są dumni. oby wszystko się dobrze ułożyło. kurczę taka mała kruszynka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kobietki

jestem właśnie po wizycie u lekarza i..............już wiem ,że moge rodzić 🙂 co prawda jest to 35 tydzień , ale w ciągu dwóch najdalej trzech tygodniu moge sie posypać wszystko na to wskazuje , nie muszę leżeć w szpitalu ale musze się oszczędzać , dużo leżec i odpoczywać nie forsować się , nie dzwigać itp

Maxiu waży 2150 i ma 45 cm , stopę ma długośc 7 cm chyba będzie miał dużą stopę życiową , poza tym jest zdrowy , bryka na całego , no i pcha sie na zewnętrzną

Buziaczka pytałam o ten ranigast i mogę brać juz nawet zakupiłam, zastosuje na noc jeszcze raz dzięki wielkie za podpowiedz

dzis też zrobiłam wywiad na oddziale co musze brać a co daje szpital i w zasadzie to musze wziąć tylko siebie 🙂 ale ja wolę mieć wszystko swoje więc pojadę z własnym rynsztunkiem tak na wrazie czego 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...