Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

może mu się uda wyprosić bo pracują po 6 dni w tygodniu na 3 zmiany,a jemu chodzi o przepustke na 2 godziny a nie dzień wolnego albo nie wiadomo ile 🥴 według mnie należy się im czasem wyrozumiałość,ale akurat Łukasz ma chamskiego kierownika-młody i myśli,że wszystko może-z jednej strony jak zaszłam w ciążę to załatwił mu umowę na stałe i teraz Łukasz jest spokojny o pracę,więc ma jakieś ludzkie serce w sobie,ale z drugiej strony to tylko dwie godziny-tym bardziej,że są jednym autem i co teraz? zobaczymy,bo mój mówił,że jak coś to pójdzie do zmianowego-ale podobno mu kierownik obiecał tą przepustkę,a jak przyszło co do czego... no nic,teraz to tylko czekać,ale i tak będzie fajnie 🙂 🙂 🙂
chyba,że zostanie do końca w pracy i mu się nie będzie chciało po 23 iść bo też będzie zmęczony 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tradycyjnie spędzam kolejny wieczór przypięta do komputera - kończę moją pracę dyplomową, jutro mam spotkanie z promotorem z projektowania graficznego, do jutra też muszę przerobić zakończenie pracy magisterskiej, a do środy muszę wszystko złożyć w dziekanacie na tip top.
Dlatego też siedzę i siedzę przy tym kompie godzinami, martwię się czy nie zaszkodzi to Łusi, no ale muszę... a wskakuję co chwilę na forum by nie dać się zwariować przez tą robotę 😁 😁 😁 😁 😁
Malutka wybaw się tam i za mnie dziś 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 🙂
Wczoraj wróciłam z grilla o 24.0 dla mnie to było stanowczo za długo,ale mój maż tak się swietnie bawił, że nie miałam serca ciągnąc go wcześniej do domu 😉 Jedyny problem - komary. Masakra. Nawet off nie pomagał 😞
Dzisiaj taka śliczna pogoda, że zdało by się ruszyć na jakiś spacerek, ale jaj mam mega lenia i chyba niedziele spędze w domku 😉
Miłego dnia Kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja od 6 nie śpię,,, bo mój synek szaleje sobie w brzuszku, skopuje mi pęcherz na maksa! postawiłam gar rosołu, pachnie w domu 🙂, pogoda przepiękna 🙂, zobaczymy jak długo bede nazywała upał przepiękną pogodą 😜 coś czuję, że za niedługo będę miała jej dość.
Miłego dnia Brzuszynki 🙂
Sara ja też wczoraj na grillu byłam, komarzyska nie maja litości, jestem cała w kropkach 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka brzuchate 😁
Ja dziś standardowo w domku. Wczoraj mieliśmy dzień sprzątania, to dziś dzień leniuchowania.
Ale niestety mamy problem... Całą łazienkę mieliśmy rano zalaną i trzeba było dzwonić do hydraulika, więc jutro mamy na głowie robotę w łazience. Pewnie zlikwiduje nam szafkę z pod umywalki 😠 by się jakoś dostać 😠 MASAKRA.

Powiem Wam, że tak piszecie o tych ciastach, ż postanowiłam zrobić, ale zupełnie inne niż Wy piszecie. Mój mąż od tygodnia chodzi za mną i mówi, że na drożdżówkę ma ochotę 🤪 SZOK, On nie przepada za słodkim a mówi, ż ma być DUUUŻO kruszonki.
Więc jutro od rana zacznę robić i dodatkowo zrobię własne pączki.
We wtorek jedziemy w gościnę na cały dzień, więc będę miała możliwość pochwalenia się moimi zdolnościami 😁
OBY WYSZŁO 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...