Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej Wam,
ale miałam dziś ciężką noc, strasznie mnie głowa bolała i budziłam się co chwila... ale śniła mi się, że czekałam razem z Malutką czekałam na przyjazd jej męża i pomagałam jej się przygotować do festynu 😁 😁 😁
W każdym razie wstałam o 8 i od tamtej pory siedzę na kompie, poprawiając tą pracę magisterską....udało mi się namówić promotora, by mi to jeszcze dziś sprawdził przez maila i jak wszystko będzie ok, to jutro drukuję 🙂

Kornelia trzymaj się tam jakoś i nie daj się choróbsku
Sara, fajowe zdjęcie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MUFKA widzisz co się z Tobą dzieje, jak tak po nocach siedzisz przy kompie??? Zwolnij trochę dziewczyno, bo nie dasz rady 🙂
A po za tym widzę, że coraz częściej każda z Was ma sny z Wami związane 😁
Co się dzieje przez tą ciążę???

Ja niestety nie śnię o Was, ale za to jestem ciągle rozdrażniona, wszystko wokoło mnie denerwuje. Czekanie ostatnie tygodnie na Maleństwo mnie już dobija. Nie wiem co ze sobą robić. Każdy mówi korzystaj póki możesz, ale ja już w łeb dostaję, z nudów...
Jeny nie wytrzymam 😠 😠 😠 Cholera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kobiety.. 🙂
Ja już nie daję rady tym upałom.. to nie dla mnie..masakraaa 😮
Siedzę i się dosłownie topie...
Śniło mi się dziś prześliczne małe dzieciątko że woziłam je w wózeczku i przykrywałam bo mu zimno było hehehe 🤪
Sara ładna fotka.. 🙂
Kornelinko kuruj się kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,

Ja też miałam okropną noc 😞 wczoraj dowiedziałam się że nowa dziewczyna mojego byłego jest taka podobno och i ach, jest reżyserem, pisze scenariusze i prowadzi audycje w radio i że taka cudowna i ambitna i kurwa po kiego grzyba ja muszę tego słychać - skoro do tej pory ja byłam taka super ekstra bo na tle tego nieudacznika to każdy jest ambitny - ale wiecie jak to jest w głowie jakieś mi się myśli pojawiły bo jak człowiek w pewnym gronie przez 8 lat za ideał uchodzi to potem tak dziwnie chociaż przecież ja mam Frania i Remka i mam cudowne życie to i tak jakoś mnie to zabodło wszystko mocno. No i sny - ta laska, mój eks, cała jego rodzina - ja pierdole oszaleć można. I cały czas sobie myśle tak: że skoro ona taka ambitna i w kariere się pcha to pewnie na dzieci jeszcze nie pora a mój eks i jego rodzina mnie bardzo naciskali i bardzo chcieli mieć dzidzie wiec na razie pewnie plan odpadnie. Najlepsze jest to że on jest takim leserem, niby bardzo ambitny i inteligentny ale jeszcze nic w życiu nie osiągnął, nie umie się zebrać, ja go 4 lata utrzymywałam! a takie panienki do niego ciągną - ja już nic z tego nie rozumiem.

Epistoła wyszła ale wyżalić się musiałam bo mi siedzi w głowie i se wybić nie mogę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sara, obronę mam 21 lipca, ale pracę muszę złożyć do 30 czerwca, czyli do środy... no więc do środy mam niezły sajgon, a potem miejmy nadzieję, że względny luzik będzie.
Sabcia, dzięki za troskę, Ty bidulko się nudzisz i nie możesz już wyczekać małej Julci, ja za to mam wielką nadzieję, że urodzę w terminie lub troszku po, bo tyyyyyyyle mam jeszcze do zrobienia... a jeszcze chciałabym sobie po tej obronie na spokojnie posiedzieć parę dni w tym domku w górach i wypocząć 🙂
A co do pogody, to u nas słonko i 23 stopnie, więc idealnie 🙂 tylko, szkoda, że z tej cudnej pogody nie mogę dziś skorzystać...

Bułko, a po kiego grzyba przejmujesz tą babką z ambicjami??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach pogoda może i ładna, ale ja boję się wychodzić w taki upał, bo już nie raz mdlałam 😞 😞 😞
Więc ja wychodzę około 17 na spacerek dopiero. Więc można sobie wyobrazić jak w domu można w łeb dostać. Nikt mnie nie chce odwiedzić z rodzeństwa - cholera mnie na nich bierze. Sami dzieci nie chcą mieć, ale nawet sms-a nie napiszą jak się czuję, co za ludzie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
domek posprzątałam, obiadek się robi, więc czekam na wizytację rodziny 😜 też śliczna pogoda, a mnie zaczęła głowa boleć 😞 masakra 😞
BUłka nie przejmuj się, jesteś the best 😁
Sara fajowa fotka
Mufka obowiązkowo dzisiaj spacerek, bo nam się przegrzejesz przed kompem!!!!
Kornelia biedaczko rozumiem Ciebie, ja od wczoraj cały czas mam cieknący katar z nowa, na szczęście gardło mniej boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelia ja mam na pośladach takie wstrętne rozstępuchy, jestem zrozpaczona, wcieram , wklepuję, wmasowuję w nie krem ale czy coś da?? 😞
Palibulko zazdrość cię ogarnęla, nic w tym złego. Ty i tak masz milion razy lepiej niż on czy ta panienka, której współczuć tylko jak w porę na oczy nie przejrzy co z niego za typ. ja myślę, że skoro on taki darmozjad to i przyjdzie na niego pora, tacy mają farta ale do czasu, w końcu skończy się dobra passa i jego żywot będzie się toczył przy grubej, babiastej babie z wąsami, z wielkimi stopami 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelka - o masz Ci babo placek - nie martw sie - mi też na piersiach wyszły 😞 taki już nasz los, ja to się śmieje że przez całe życie kobieta dba o swoje ciało, balsamuje, chucha, dmucha, aerobiki, pilingi a potem w kilka miesięcy wszystko szlag trafia - ech co zrobisz buta nie zjesz 😞

Głowa do góry - może znikną 🙂ja już się swoim nie przyglądam bo to szkoda nerwów 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka : czy już wspominałam że KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i ja mu życze takiej baby hehehhehehehe a najbardziej zeby gruba była 😜 😜 😜 😜 😜 😜

ta laska moze mu dużo pomóc bo to ta sama branża i z tego co wiem od kilku miesięcy nie schodzi z planów wiec jednak sie wziął do roboty - ale nic to ja mam Frania i nigdy przenigdy bym się nie zamieniła 🙂

a jeszcze wam miałam powiedzieć że od kilku dni odczuwam mega mega wielką nieopisaną miłość do Franola - kocham go od poczatku ale teraz ta miłość jest tak wielka że aż mnie rozpiera w klatce piersiowej - jejjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu jakie to fajne!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oby każda z NAS miała taką OGROMNIASTĄ MIŁOŚĆ do swoich dzieciaczków.
Ja też pomimo, że tak naprawdę nie znamy się z dzieciaczkami w brzuszku, to KOCHAM JĄ, często JEJ to mówię.
Wczoraj miałam śmieszną sytuację. siedziałam kilka godzinek sama w domku i Julcia nie dawała o sobie znać, mówię sobie pewnie śpi. Ale ledwo mąż wrócił do domku i Go usłyszała, to tak waliła, jakby chciała rzucić się tatusiowi na szyję na powitanie. KURCZE ale to było fajne uczucie.
Mojego męża ogólnie dzieci lubią, na sam Jego widok mają rogala z buziek. Fajnie to tak, takie słodkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘 😘 😘 i otóż to Palibulka! Franolek jest sto razy fajniejszy a miłość do niego nie do opisania,
ja się obawiam że z miłości zacałuje mojego synka, jak przytulę z całych sił to mu krzywdę zrobię 🤪 nie mogę się doczekac jak go wyścickam, wytarmoszę, wycałuję jeeejuuuu niech to będzie już!! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...