Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziewczyny już niedlugo nasze bąble będa razem z nami 😁
wizyta rodziców zaliczona 🙂 mąż zawsze ze mnie się śmieje, że wystarczy wiadomośc, ze za pare godzin będzie moja matka to od razu dostaję motorku i sprzątam na błysk 😜 lepszej motywacji nei trzeba 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurde kiepsko dla mnie ideałem jest taka pogoda jak dziś - słoneczko, ciepło i wiaterek - normalnie czad! wróciłam ze spaceru, byłam na starówce i połaziłam, jadłam pycha lody i nakupiłam sobie biżuterii - śmieje się że jak nie mogę się ubrać to się dostroję 🙂 w HM kupiłam super koszulke do spania na te upały bo bokserka i cieniutka za całe 20 zł bo się promocje zaczeły i takie portki bawełniane do kolan - zawsze w nich mogę śmigać.

Nie chce upałów - mieliśmy jechać na działkę ale w takie upały to chyba nie ma sensu lepiej w domku zostać bo tam to mogę się opalać ale ile dam radę na tym słońcu a ty na tarasiku jest przewiewnie i nie ma słońca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie Anycool ....byłam dzisiaj z mężem "zwiedzić" szpital sw. rodziny i na pogawędce z położną...ja nie wiem jak przeżyję ten szpital i całą towarzyszącą scenerię...duszę się jak tam jestem mało nie zemdlałam, naprawdę niewiele brakowało. Dla mnie to trauma-zostaję w domu!! 🙂 Skoro nawet mój mąż argumentuje" kiedyś dzieci rodziły się w polu..." to ja jestem za-żadnych szpitali dla mnie. Poszłam żeby poznać swoją reakcję po latach...kiepsko.. 😞 tragedia. A jaki biznes. Osobna sala porodowa 300 zł (z mężem-tzw."bezpłatny" poród "rodzinny", Położna 600 zł a jeśli nie chcesz być w 7 osobowej sali-to kolejne 120 zł/dobę-to oferta państwowego szpitala i bezpłatnej opieki... Do tej św. rodziny z ciekawości poszłam i chyba mi się "nie podoba".. 🤢
Anycool napisz czy rodzinny w raszei też jest płatny? i też za "lepszą" salę porodową płacisz a bezpłatny standard to już stare łóżka...? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie co się dzieje z Anycool i Kasią - dlaczego wy sie do nas kochane nie odzywacie przecież my sie martwimy o Was!

co do porodu to faktycznie to niezły biznes - u mnie przeciętnie to koszt ok 2000-2500! ja rodzę w szpitalu gdzie praktycznie wszystko jest za darmo i w dodatku jest nowiutki wyremontowany 🙂 mają zajebistego dyrektora który tak ogarnia ze w zasadzie tylko sala indywidualna jest płatna 500zł a przynajmniej była przed remontem - teraz większość sal jest indywidualna więc pewnie zrezygnują z tej opłaty. Kosz połoznej w Warszawie to ok 1500zł, do tego znieczulenie, poród rodzinny wiec ja się ciesze że ten szpital jest taki fajny. Położnej nie będę miała na wyłącznosć bo to dla mnie skandal żeby płacić za jej opiekę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Wam, melduję się wieczornie i od razu lecę do łucha, udało mi się dziś załatwić wszystko co chciałam z tą moją magisterką, więc jestem zadowolona.
Mam nadzieję, że się wyśpię dziś, bo wczoraj była pełnia i przez to się pewnie budziłam co chwila...
Kornelia, a herbata z duuuuużą ilością cytryny??? Czasami sobie nawet całą cytrynę do kubka wcisnę, to tak zwana dawka uderzeniowa, na mnie to zawsze działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...