Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Heyka brzuchate :-)
Wiojojka foki super.
Anycool taka sesja u Nas w Bydgoszczy kosztuje 500 zł, My mieliśmy propozycję za 300 zł, dlatego, że mieliśmy u tych samych sesję Ślubną :-)
Wczoraj byliśmy nad jeziorkiem i unikałam słońca jak się dało, chciałam tylko opalić nogi, więc je wystawiłam, ale niestety nie zauważyłam i spaliłam je do takiego stopnia, że dziś musiałam użyć leku na oparzenia...cholera jak to piecze. Mam nogi jak kurczak spalone ☺️ ☺️ ☺️
Malutka coś mi się wydaje, że Ty za kilka dni będziesz już miała Klaudusię przy piersiach 😉
Moja Fika na całego, dziś obiadek ledwo jadłam, bo tak si prężyła 😁

Miłego wieczorku 🙂

PS. Mam jeszcze tylko jedno pytanko: Jak Wasze kotki reagują na łóżeczko, wózek i te wszystkie gadżety niemowlęce??? Moja ciągle chce na tym leżeć i ja się tylko wkurzam (choć to mało powiedziane). Mam już nawet myśli by ją przetransportować do Teściowej, ale serce mi się kraje jak o tym pomyślę 😞

Sorki, że taki długi post mi wyszedł...
teraz już koniec KROPKA :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂
ja dzisiaj nad jeziorem byłam, leżałam sobie pod drzewkiem w cieniu na materacu, wiaterek powiewał, życ nie umierać 🙂
A jutro idę na 60 urodziny teścia i...nie mam się w co ubrać,to taka impreza w lokalu, ciotek w pizdu, beznadzieja 😞, przegrzebałam cała szafę, Marcin się śmiał, że rewię mody robię bo przymierzałam co się dało( w co się zmieściłam) i dalej nie wiem 😞
Anycool u nas gdzieś około 200zł, taka sesja, za 15 zdjęć.
Buziaczko ja tez się się w nim zakochałam 🙂 urosły mu skrzydełka jak pokazałam mu twój post 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki...

Dziś był bardzo leniwy dzionek, aby go przełamać wybraliśmy się nad jezioro (powoli , na nowo oswajam się ze światem zewnętrznym 🙂 ) siedziałam pod parasolem ale było okropnie gorąco a ja wróciłam z wyprawy czerwona jak rak 🤔 synuś też nie był zadowoloby...

Wiojojka- przepiękne fotki 🙂 mnie czeka taka fajna przygoda we wtorek...w końcu mogę podjąć ryzyko wyjścia z domu 🙂

Kasia38 - 3mam kciuki 🙂 jeszcze troszkę i finisz,najgorsze są te upały 🤢

ps.prawie tydzień nie biore lekarstw a tu nic się nie dzieje 😮 w poniedziałek było w miarę ostro ale od tamtej pory cisza...zwarta i gotowa czekam 🙂

spokojnej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki, widzę, że plażowanie kwitnie, ja jutro jadę w górki - do tego domku naszego, to może sobie nóżki pomoczę w potoku... ale jestem dziś wykamana, dużo dziś się napiekłam, nagotowałam, a jeszcze opiekowałam się trochę moją chrześnicą, która ma 1,5 roczku, przesłodka agentka, ale trochę to męczące...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Dziewczyny za odpowiedź. Taki ból miałam pierwszy raz i dlatego pytam. Ale jak coś to wezmę no-spę. Dzięki za porade.

Kornelia, Nie wiem czy Domiś dofutrowany, ale za to Jego mamusia tak. Przez ostatnie 3 tygodnie przytyłam jakieś 2-3 kilo. A Wy tu piszecie, że już prawie nie przybieracie na wadze 😁 Idę 6 lipca na wizytę i mam się umówić na usg, żeby własnie sprawdzić wage tego mojego chudzielca 🙂
A jak tam Twoja Zuzanka? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😞dzisiaj już od rana kiepsko się czuję. wieczorem też bardzo mnie ból bolał jak na miesiaczkę, fatalnie...od rana podobnie, wzięłam nospę zaleconą przez doktorka..ale duchota.Mamy gosci z Wloch ale chyba zostanę w domu a im potowarzyszy córka i mąż...jak tu wytrzymać jeszcze co najmniej miesiąc w dwupaku? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fakt, ostatni miesiąc w ciąży i w dodatku w taki upał to sztuka przetrzymać. Ja ledwo włosy mogę umyć i załatwić się. Rozmawiam z Córcią, żeby dała mamusi momencik bym mogła zrobić to co każdy człowiek robić musi 😁
Ciężko się oddycha, ja się wspomagam codziennie wiatrakiem domowym 🙂 Jakoś daje radę. Też dacie radę 🙂 W końcu nie ma innego wyjścia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITANECZKO
JA DZIS MAM WENE DO PORZĄDKÓW 🙂 WYPRAŁAM RESZTE TAK JAK BUŁKA - KOŁUDERKE, OCHRANIACZ, PODUSIE ITD. JUZ PRAWIE WYSCHŁO WIEC TRZEBA WYPRASOWAĆ I BIORE SIE ZA ŁÓŻECZKO. BALDACHIM PAWEŁEK MIAŁ ZROBIC ALE CHŁOPA DOPROSIC O NIC SIE NIE DA. KURWA..CI FACECI SĄ BEZNADZIEJNI.
PS. WIOJOJKA TWOJEGO SIE TO NIE DOTYCZY 🙂 POZDRÓW GO 🙂 ☺️ 😘 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny napisałam wczoraj co do kotów pytanko, proszę odpowiedzcie mi na nie 😉 😜

Zacytuje może będzie łatwiej, nie będziecie musiały szukać:
Mam jeszcze tylko jedno pytanko: Jak Wasze kotki reagują na łóżeczko, wózek i te wszystkie gadżety niemowlęce??? Moja ciągle chce na tym leżeć i ja się tylko wkurzam (choć to mało powiedziane). Mam już nawet myśli by ją przetransportować do Teściowej, ale serce mi się kraje jak o tym pomyślę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczęta !!!
Ja bólu brzucha nie miewam czasem tylko złapie mały skurcz, ale tak raz na dwa tygodnie więc się nie przejmuję. Ja narazie niczego nie prałam poczekam z tym jeszcze troszkę.
Dziś wypoczywaliśmy na działeczce przy grillu ale potem rozbolał mnie od niego brzuszek 😞
Pozdrawiam cieplutko i życzę spokojnego wieczoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej inkubatorki!!!
my dzis w domku ale juz od dzis bez lekow zobaczymy jak dlugo przeciagne 😎

ja na swojego tez jade z reszta same jestescie swiadkami , czasem daje to ulge 😎 😎

a pochwale wam sie wozkiem
http://www.allegro.pl/item1098997445_wozek_3w1_alusprint_gondola_spacerowka_fotelik.html
kolor 7 lub 12
co o tym myslicie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...