Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

...a mi się marzy poród w domu 🙂 właśnie skontaktowałam się z położną z Piły bo niby Poznań 100 lat za murzynami w tym temacie 🥴 choć w necie wyczytała o lekarzu z Poznania i położnej z Raszei (Beata Jakubowska-ktoś słyszał?) która tez ma doświadczenie w tym temacie.
A ta stronka jest zachęcająca: www.dobrzeurodzeni.pl zresztą jak wiele innych wypowiedzi o naturalnych porodach bez interwencji medycznych, które pociągają za sobą kolejne a te są rzekomym argumentem do negatywnych opinii o naturalnych porodach....oczywiście cud będzie jak mi się uda spełnić marzenie-ale chociaż spróbuję..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuchy 🙂
ja przyzwyczaiłam się do myśli o cesarce i chyba chcę,żeby tak zostało.
Słodzicie mojemu Marcinowi oj słodzicie, niestety on jak każdy inny facet ma wiele wad i potrafi być świnią.Wczoraj na przykład sprawił mi ogromną przykrość, chociaż przeprosił i przyznał, że zachował się jak gówniarz!
Wojtek wierci się na maksa, nie daje ani chwili wytchnienia, cały czas jest główką na górze bo czuję dokładnie jak ją "wypina". Mój kochany syneczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia ja jeszcze nie mam kołyski w domu, ale mam rozłozony przewijak, Herman-kot jakiś czas sadowił się na nim wygodnie, ale zawsze krzyczalam na niego i go wypędzałam, teraz juz wie, ze nie wolno mu tam siadać, dlatego warto wczesniej ustawić dzidziusiowe mebelki,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kochane Brzuszki 🙂
u mnie dzisiaj nieco chłodniej na dworze, słoneczka brak, chce się spać, a ja już od 6 na nogach. zrobiłam mężowi śniadanie i zaraz jadę się na zakupy z koleżankami. torbę spakowałam dla dzidziusia, kilka rzeczy musze tak jeszcze włożyć. chcę kupić kilka drobiazgów dla dzidzi a może i wózio 🙂 Wojtuś tak sie wypycha, że aż mam stracha, że pępkiem wyjdzie 😁
Co do kota to ja też nie chciałabym oddawać nigdzie mojego, więc mam nadzieję, że jakoś z dzidzią się "dogadają" 🙂 teściowa mi już zapowiedziała, że ona go nie weźmie, o co ja jej nawet nie pytałam... a zresztą, nie oddałabym go jej na pewno, bo ona ma konie, kozy, kury, kaczki, a mój kotek jest domowy, bielutki i pachnący i umarłby z tęsknoty do nas 😜
miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka dziewuszki. Fajnie, że temat kota rozwinął się bardziej, przynajmniej mąż się troszkę uspokoił, bo myślał o oddaniu kici do kogoś, a ja ryczałam jak tylko o tym pomyślałam... Dzięki dziewczyny, że same nie oddajecie swoich kotów. Aż nie wiem co by się działo, gdyby okazało się że każda oddaje a ja nie chciałabym...uff.
Miłego Dnia. Całe szczęście ciut chłodniejszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Wam Mamusie 🙂
ja wczoraj zrobiłam sobie jednodniowy detoks komputerowy 🙂ale dziś powracam 😉 😁 😁
spędziłam piękny dzionek w domku w górach, posyłam Wam stamtąd jedną fotkę mnie i Tomka 🙂

ale i u mnie przyszedł czas na bóle. Przed wczoraj i wczoraj bardzo bolało mnie podbrzusze, szczególnie jak siedziałam przez jakiś czas, a potem wstałam, to jakby mi tam ktoś igły wbijał. Okropne. Wzięłam sobie no-spę, ale niewiele pomogła, dopiero wieczorem mi to zelżało no i dziś mnie też już tak nie boli. Czy miałyście może podobnie???

ok. oto fotka:
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-07/f4bfb58e/ustron1.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-07/f4bfb58e.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej skarby!!!
meldujemy sie grzecznie!!
mufka ja z takimi blami trafilam do szpitala ale pojawialy sie co 5 min na 30 sek i trwaly ponad godz. nie mijało nawet jak lezalam i zmienialam pozycje, pojedz do szpitala niech zrobia ci ktg i zbadaja uspokoisz sie.... a SUPEROWA FOTKA 😎 😁 🤪 Z KOLEJNYM PRZYSTOJNIAKIEM - a w tle domek w gorach???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow Mufka jakie śliczne zdjęcie 😉 widać, że rodzice nie mogą się doczekać córeczki 🙂
mnie generalnie od tygodnia coś pobolewa w podbrzuszu, czasami jak gdzieś wychodzę to po dwóch krokach brzuch się stawia i trochę boli, a czasami samo przechodzi, dziwne to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Ślicznotki !!!
Piękne zdjęcie MUFKA 🙂
Nareszcie skończyliśmy składać mebelki i już ustawione w pokoiku 🙂
Czujemy się dobrze i serdecznie Was pozdrawiamy życząc miłego dnia 🙂
Tak jak większości podoba mi się wzór nr 12 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za komplementy, domek jest na prawo od nas, nie widać go na fotce, a tak w ogóle to wszystko tam jest teraz tak zarośnięte, bo nie mamy czasu ani sił za bardzo jeździć tam i ogładzić te krzaczory i chwasty, hehe, jest jak w "tajemniczym ogrodzie".
Anycool, te moje bóle trwały przez chwilę po wstaniu z pozycji siedzącej, jak trochę pochodziłam to mijały, więc się właśnie zastanawiam czy iść z tym do lekarza, czy nie, zwłaszcza, że od wczoraj wieczorem nic mnie już nie boli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bardzo ładna fotka Sabcia 🙂
Mam do Ciebie pytanie, bo z tego co pamiętam, Ty chyba kupowałaś taki regał z wanienką i przewijakiem... czy jego kolor w rzeczywistości jest taki jak na zdjęciach na allegro, czy też się różni..? Bo też chcę go kupić, ale te kolory wydają mi się jakieś blade...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow dziewczyny co za wyprawy 🙂 Sabcia bardzo fajna fotka 🙂 super wyglądasz 🙂
a do mnie właśnie zapukał kurier z wózkiem 😁 biedaczek troszkę się pomęczył z pchaniem paki, bo nieść nie dał rady 😜 z wielka chęcią bym rozpakowała, ale to wszystko takie ciężkie 😞 ale fotelik wyciągnęłam 😁 super kolorki, choć trochę teraz boję się, że do żółtego będą latać owady 😞, ale i tak w większości wózek będzie w zimie używany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to gratulacje Anochi 🙂 tyle radości z zakupów jest teraz. My jeszcze nie mamy wózka, prawdopodobnie odkupimy od znajomych, ale musimy go najpierw zobaczyć, może w tym tygodniu...

Sabcia, nie wiedziałam, że wzoru się nie wybiera, trochę głupio.... wolałabym sobie coś wybrać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...