Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tak tak Mufka, kółeczka to praktyczna sprawa, bo dzięki wężykowi do wody, można szybko i łatwo wylać z wanienki wodę nie dźwigając wanny... Ale fakt nie można przewijaka ściągnąć tak po prostu, bo jest przymocowany i jak używa się wanny, to przewijak jest spuszczony po boku, Myślę że na początku potrzebne do tego będą dwie osoby, bo to dla Nas nowa sytuacja i z dzieckiem na jednej ręce może być ciężko 🙂 Do każdej sytuacji trzeba i przede wszystkim można się przyzwyczaić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe, bo faceci to takie dzieci co za rękę trzeba prowadzić 🙂
serio to u nas jest tak, że jak mamy gdzieś jechać, kupić itd to ja przeglądam oferty, orientuję się w cenach i ogólnie o danym produkcie, a potem mojemu przedstawiam np 4 przedmioty i on wśród tego wybiera 😜 a i tak swoje zasugeruję 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u Nas to mąż szuka kilka produktów w necie, a ja wybieram który i jest tak, że kupujemy to co mi się podoba :-) Choć czasami potem mówi, że bardziej podobał mu się ten drugi i jest mi głupio i przykro, że wcześniej nie mówił i jest po mojemu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale za to jak się wyprowadzimy na większe mieszkanko to już mi powiedział, że daje mi wolną rękę i jak będę chciała to tak będzie. Chodzi o kolorystykę i ogólnie wyposażenie mieszkania. Ja też lubię prostotę, nie lubię jak jest za dużo pierdół, bo mam wrażenie, że jest bałagan wokoło mnie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej brzuszki 🙂
skorzystałam z weekendu tak jak chciałam-festyn w sobotę,wczoraj basen odkryty (spiekło mnie i brzuszek ale jest dobrze) i jeszcze wczoraj poszliśmy wieczorem na festyn na grilowane oscypki 🙂
no niestety z samopoczuciem coraz gorzej-bolą kości w kroczu,a jak się próbuje ruszać to aż strzela w nich 🥴 wieczorem wymiotowałam i miałam biegunkę-siedziałam na ubikacji z głową w misce a mąż obok mnie bo miałam napady gorąca i potu aż traciłam prawie przytomność-w końcu jak już nic we mnie nie było to położyłam się na łóżku z głową na męża brzuchu i padłam,rano byliśmy w mieście na chwilę ale ledwo chodzę dzisiaj,a teraz znowu czuję te bóle brzucha jak wczoraj przy biegunce,więc pewnie znowu wyląduję w łazience. mam lekkie skurcze ale rzadkie ale za to plecy dają znać o sobie bardzo mocno. wczoraj babka taty mówiła,że brzuszek opadł,ale jeszcze nie do końca,ale każda kobieta jest inna i nie koniecznie musi być bardzo nisko. najechanie samochodem w dziurę to męka dzisiaj,bo bolało aż po żebra. myślałam,że wczoraj coś mi zaszkodziło i przejdzie,a dzisiaj zjadłam tylko 3 kanapki i piję tylko wodę,więc nie powinno być powtórki z wczoraj ale coś czuję,że jednak będzie 🥴 ciężko mi tak strasznie jakoś i czuję się jakoś niespokojnie,wczoraj mąż z łazienki chciał mnie zawieźć na pogotowie bo nie wiedział co się ze mną dzieje. obserwuję cały czas czy ten jakiś czop mi czasem nie schodzi-owszem,mam większe upławy od kilku dni,ale to chyba nie ten czop,no chyba że schodzi na małe raty 😁 chociaż i ten czop nie jest pewny,bo może zejść a nie musi 🤢
no nic. mam nadzieję,że jeszcze nie czas na mnie,a Klaudia dzisiaj strasznie aktywna i sprawia dodatkowo bol przy tych wszystkich dolegliwościach 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka powiem CI szczerze, że też mam czasami takie napady, że nie wiadomo czy siedzieć na kibelku tyłkiem czy głową i ten pot do tego i duszności, normalnie jakbym o sobie czytała. Też mam obfity śluz,aż się martwię, ze coś złego się dzieje, ale nic mnie na razie nie boli, dlatego nie reaguję na to na razie.
Współczuję, że tak się czujesz, ale każdą z Nas to czeka. Odpoczywaj dużo. I po festynach to już nie lataj, bo to chyba już nie ten czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sabcia ogólnie było spoko na festynach-nic się nie działo,a głównie siedzieliśmy przy stoliku ze znajomymi 🙂 muszę się pilnować teraz bo dużo rzeczy u mnie są jakby objawami książkowymi porodu,ale nie chcę panikować,bo może to być też zbieg okoliczności,a też bóle przed porodem są normalne-w końcu musimy się jakoś do tego przygotować 🙂 już się tyle o tym naczytałam,że pewnie rozpoznam jak będzie się zaczynał poród,ale to też oparcie na teorii a każda jest inna i może a nie musi takich objawów mieć. a moja intuicja? no cóż,raz mam wrażenie,że za bardzo niedługo będzie po wszystkim,a raz że donoszę do sierpnia na termin z usg 🤪 więc coś mi ta intuicja chyba szwankuje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buziaczka dziekuje za odp 🙂opowiedz cos wiecej o wozeczku bo Ty kupilas ten nad ktorym ja sie zastanawialam 🙂

Zwuza wazy 2140 mierzy 43cm 🙂 jest na pozycji startowrej glowa w dol 🙂 w piatek bedziemy wiedziec czy cesarka czy nie 🙂 no a jak cesarka to bede w szpitalu od pon 😞 wiec jakby mnie nie bylo to czekam na Zuze w szpitalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka szkraby!!!
malutka - wymioty i biegunka tez moga byc objawami przedporodowymi - organizm w ten sposob sie oczyszcza , a do tego nisko brzuszek i bole w plecach i kroczu - no prosze komus tu sie spieszy na swiat 😎 😎

buziaczka - daj zobaczyc jakim cackiem mała bedzie jezdzić 😜

ja zamowilam dzis merola dla Maksia - w srode powinien być - i jak mi doradzilyscie kolorek 12 😎

kornelka ale cie szybciutko ciagna do szpitala 😲


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...