Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
najgorsze, że to nie żart, teraz byłam na spacerze i szukałam czy jakieś dzieciaki nie zrobiły sobie z niego siedziska 🙂
ale jakoś się nie wkurzyłam, tylko jestem zaskoczona, ale co tam, to tylko rzecz, a takie śliczne słonko, kupiliśmy z maleństwem żonkile i posprzątamy i zaraz zrobi się ślicznie i świątecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi: ja cię.....niezła historia!!

ja od rana mam przecudowny humor bo dostałam od teściowej karnet na fantastyczny masaż dla kobiet w ciąży i masowano mnie i maleństwo dziś przez 2 i pół godziny - było cuuudownie 🙂 w drodze powrotnej kupiłam tulipanów w bród i wróciłam do posprzątanego domku (bo dziś była Pani) ...no kurde jak w filmie jakimś 😁 teraz tylko obiadek muszę ugotować ale zrobię to z czystą przyjemnością 🙂

kurcze jak te zdjęcia dodać..????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe, chyba właśńie ta druga opcja 🙂 bo meble przywiózł jeden facet i akurat z moim wnosili kanapę, a fotel sobie stał pod klatką 🙂 ale ja mieszkam w gigantycznym blok i nie zdziwiłabym się jakby jakiś "sąsiad" nie przywłaszczył sobie 😁

eh, żebym ja miała taką fajną teściową 😞 ale może mąż mi zafunduje masażyk? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł Kobitki 🙂
Wrocilam ze spacerku delikatnie mowiac zbulwersowana:/ tak wiec wybralysmy sie ze znajoma na spacer po drodze zahaczylysmy o sklep z wozkami chciałam sie zorientowac jakie sa ceny a mily pan sprzedawca popatrzał mi na brzuch powiedział " na lipiec" mahnal na mnie reka odrocił sie plecami i wyszedl ze sklepu tzn chyba na jakies zaplecze.... jednym slowem tam wozka napewno nie kupie ten "mily" Pan wie jak zachecic klienta:/ a spacer ogolnie rewenacyjny 🙂 poggoda w Tychach rewelacyjna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no pięknie, co za ignorancja, gość ewidentnie na własne życzenie stracił klientkę, choć widać, że ma doświadczenie 😉 nie przejmuj się Kornelia, jest wiele sklepów z wózkami, ja już też powoli zaczynam chodzić, rozglądać się, bo trzeba zorientować się ile to będzie wszystko kosztowało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już się rozglądałam i jest drogo,bo chcę wózek,w którym dzidziuś będzie mógł leżeć/spać,siedzieć jak podrośnie i żeby miał w komplecie to nosidełko,które można włożyć do auta,w którym może spać podczas jazdy.Taki wózek koło 500-600zł,osobno to nosidełko,które nawet do 200zł kosztuje więc za wszystko razem trzeba zabulić trochę 😞a gdzie reszta wyprawki 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczerze to na razie oglądam, ale nie konkretnie cenowo 😉 wiem, że popularny jest Duduś na ul. Powstańców Śląskich, ale nie jestem przekonana czy jest tam tanio. Ostatnio moje koleżanki chętnie kupują dla swoich maluchów w sklepie przy Komorowickiej, podobno tanio. To jest w budynku na rogu Komorowickiej i Piłsudskiego-tam gdzie sklep Nowy Elektronik i siłownia Decathlon, w internecie znalazłam stronę http://www.maan.bielsko.pl/sklepy_firmowe.html , choć nie widzę tam oferty wózków. Innych tanich na razie nie znam, ale zacznę powoli się rozglądać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj anochi: dobrych masz sąsiadów 😜 ale historia wiem że dla Ciebie średnio śmieszna, ogólnie ma mistrza 😉

oj tak na teściową przynajmniej jak narazie nie mogę narzekać - bardzo mnie rozpieszcza bo po pierwsze nosze jej wnuka upragnionego po drugie spowodowałam że jej syn przestał być nygusem a po trzecie ma teraz córeczkę do rozpieszczania :P:P:P a ja jak pączek w maśle 🙂

właśnie w ramach oszczedności ktre chciałam poczynić kupiłam dwie piękne poduchy ale nawet nie wiem po co mi one..... ech brak mi słów na moją bezmyślność..ale poduchy cudne 🙂 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki anochi,wiem,który to budynek 🙂 niby tesco jest tanie,a powiem Wam,że ostatnio jak byłam,to przy okazji oglądałam wózki na promocji-599zł bez tego nosidełka,więc jak już tam sa takie ceny to albo trzeba czekać może na jakąś okazję za jakiś czas,albo...pogodzić się i poświęcić 🤨 wiadomo,że jeśli będzie dobry technicznie,to będzie długo służył,ale teraz kiedy jest tyle wydatków na raz (jeszcze ten remont nas czeka 😞) to nie wiadomo na co przeznaczyć daną sumkę 😞 i mimo,że mój mąż nie zarabia najmniej,to remont,dziecko w drodze i żona (bo ja pracowałam przez agencję pracy i po tym jak lekarz wystawił L4-nie przedłużyli mi umowy,bo agencje pracy mają takie prawo 😞 ,więc nie pracuję) to dużo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzis zrobiłam wstepny przeglad z wozeczkami i powiem wam ze ceny sa..... no wlasnie sa i to nie małe 😞 ja tez sie rozgladałam za wozkiem wielofunkcyjnym czyli razem gondola spacerówka i fotelik.... ceny za foteliki w okolicach od 160-220 a woznki od 700-1000 te za tysiac...z tako... widac ze solidne z duzumi kołami jak bedziecie mialy kobitki jakies namiary na fajne wozeczki np. w bielsko to ja podawac namiary nie mam za daleko 🙂 ale to za jakis czas...
anochi a jak potoczyla sie sprawa z fotelem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przejrzałam ofertę tego sklepu i widać, że wiele artykułów nie mają zamieszczonych w internecie, kiedyś się przejdę i popatrzę na ceny, ale na wózek to tak szykuję ok tysiąca złotych 😞 jak coś ciekawego znajdę, to na pewno od razu zamelduję 🙂

a fotel się nie odnalazł 😞 eh co za głupi Prima Aprilis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi masz racje szykowac sie lekko na tysiac jak sie chce cos dobrego i nie chodzi mi o firme a o jakosc ja wole kupic taki ze juz bede go miala na 2-3 lata a nie ze za1.5 roku za spacerowka bede gonic i kolejne 300-500 zł 🙂 na szczescie mozna sobie na raty to rozbic tzn zaplacic zaliczke za wozek i przy odbiorze reszte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/11843_wozki_i_foteliki.html?id=11843&p=44&order=p
co o tym myślicie??? mało zdjęć wózka ze środka i niby jest wyjmowane nosidełko ale nie ma zdjęcia. tylko,że wiadomo,przez internet to nie pewnie kupować...szczególnie jak ceny są wysokie w sklepach,a kupujemy coś dużo taniej przez internet 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...