Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczynki 🙂


widzę ,że rozgorzała dyskusja na temat facetów BUZIACZKA kochanie facet to niestety takie zwierze , któremu trzeba podać na tacy jasny i czytelny dla niego dużymi literami komunikat np:kochanie po motor pojedziesz jutro dziś mamy USG 🙂 to Twoje dziecko nie mojej mamy i Ty masz tam być ! 🙂 czasem trzeba facetowi poustawiać priorytety choć nie mnie oceniać czyjegokolwiek mężczyznę 🙂 Powinnaś jasno i wyraźnie powiedzieć mu ,że było ci bardzo przykro , że nie uczestniczy czynnie w WASZEJ ciąży .Zobaczysz ,że to poskutkuje 🙂

Dziewczynki co do 3D to jak wiecie ja właśnie wczoraj miałam takowe 🙂 jestem jeszcze ciągle pod jego wrażeniem nie wiem jak mogę tu wrzucić choc jedno zdjęcie pokazałabym Wam Maxa jak macha rączką 🙂 to CUDNE 🙂 jak wiecie jak mam to zrobić to dawać rady ja popróbuje nie wiem tylko jaka będzie jakość zdjęcie ze skanera 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Palibulakaa ty widze musisz TYRAĆ 🙂 daj sobie na wstrzymanie słonko 🙂 praca co prawda czyni wolnym ale my już dawno po wyzwoleniu 🙂


ale mnie dziś boli głowa fuj

Mufka ja często tak mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasi ale kiedy ja mam tyyyyyyyyyyyyyyyle energi 😁 😁 😁 😁 😁 😁 i już nie mam pomysłów na spożytkowanie jej echhh ja to jednak jestem nienormalna, jak siędze w pracy to jęczę jak w domu to stękam bosko po prostu - żyć nie umierać 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ludzie co ja mam za sny!!! robale mi się śnią, krzyczę przez sen, mój mąż nie wiedział co sie dzieję więc tylko powtarzał "już zabiłem te robaki spij spokojnie" 😁 ale się nasmalismy z tego rano hehhehehehe... 🤪sprawdziłam w senniku - robaki ponoć oznaczają wzmożoną chęć na seks 🙃
ja mam dzisiaj wolny dzień, i tez porobiłabym coś, ale nie nie wiem co?? ciśnienie chyba niskie, bo głowa pobolewa, więc chyba jednak się położe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIĘKI DZIEWCZYNKI ZA POCIESZENIE 🙂
KASIA JUŻ MU POWIEDZIAŁAM ŻE MI PRZYKRO BYŁO I JAKOS ZAMOTNIE SIĘ CZUŁAM, A TEN NA TO ŻE JEDZIE PO PALIWO I MNIE PRZEWIEZIE 😮 NOIIIIIIII??? NIE NORMALNY. JUZ SIE NIC NIE ODZYWAM 🙂 TEN JEGO TATUS BARDZO MĄDRY ŻE KUPIŁ SYNOWI MOTOR 😞 AŻ SIE PŁAKAC CHCE.
MAM LEŻEĆ ALE JAK TU LEŻEC JAK PRANIE JUZ DRUGIE WŁĄCZYŁAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie wiszą szare chmury i tylko czekać, aż z nich lunie ;(

Buziaczka rozumiem Cię doskonale, też mnie skręca jak leżę, o dziwo mam wtedy mnóstwo rzeczy do roboty 😉

eh, zaraz idę do dentysty 😞 jak ja nie lubię chodzić do dentysty 😞 niby kontrola, ale boję się, że coś mi znajdzie 😞 mam nadzieję, że maluch nie słyszy marudzenia mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANOCHI JA SZCZERZE TO JESTEM LEŃ 🙂 ALE W CIĄŻY DUPA MI ODŻYŁA I CHCE MI SIE ROBIĆ. PIEC, GOTOWAC..PRAĆ, ODKURZAĆ ITD. NIE MAM POJECIA CO TO ZA ZMIANY NASTAPIŁY 😮

BÓŁKA NO DUŻA TO MOJA LIVIA JEST ALE WOD PŁODOWYCH TEZ MAM DUZO. BO ROBIŁ WCZORAJ POMIARY. WYSTRASZYŁAM SIĘ TYM ROZWARCIEM 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe przepraszam Cię Buciaczka, ale rozbawiło mnie to, że powiedział że w nagrodę Cię przewiezie na motorze- ot, męski punkt widzenia na zadośćuczynienie hehe Ja wiem, że Ci przykro, ale on wychodząc z tą propozycją chciał pewnie dobrze, więc się nie przejmuj 🙂 Tzn. ja bym powiedziała mu do słuchu co o tym myślę albo zrobiła awanturę, żeby ją zapamietał na długo (wszystko zależy od tego co do niego bardziej przemawia- wrzaski, łezki w oczach czy poważna rozmowa 🙂 ), ale w głebi duszy bym to olała, bo szkoda czasu na kiepski nastrój 🙂 pozdrawiam i gratuluję córuchny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buziaczka, i współczuję z tym leżeniem :/ ja bym chyba oszalała, ale jak trzeba to trzeba. Zakop się pod gazetami książkami i filmami i jakoś zleci 🙂 Powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buziaczka to mogę podać Ci rękę 🙂 też jestem totalny leń i ciężki mi się do czegokolwiek zabrać 🙂, ale jak teraz zwolniłam tempa i czasami leżę, to nagle przypominam sobie o praniu albo wymyślam takie potrawy by jak najdłużej siedzieć w kuchni 🙂 a co twojego faceta - szkoda słów 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁buziaczka w ciąży na motorze 200km/h popierdziula sobie 🙃
no faceci tak mają, takie wyrośnięte dzieciuchy, a mówią, że to my jesteśmy skomplikowane 😞
Mój mężuch tez jak czasem coś dowali, to myślę sobie że nie dorósł jeszcze do małżeństwa a co dopiero do tacierzyństwa. ale i tak bardzo ich kochamy i życia bez nich sobie nie wyobrażamy 🙂
Miejmy nadzieję, że zmądrzeją jak dzidziusie się urodzą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buziaczka słoneczko jak miło że jesteś :*, leż sobie kochana i najlepiej albo w seriale (całe serie najlepiej) albo w książki uderzyć no bo co tu innego robić a o rozwarcie trzeba dbać 😜 kurde ale też nieźle się przestraszyłam jak napisałaś o tym rozwarciu ale będzie dobrze kochana no bo jak inaczej niby... 😉
co do twojego Starego to nie mam pytań - ma mojego mistrza z tym motorem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 hahahah może i mnie przewiezie ale wolałabym tak w 8 miesiącu - będzie więcej adrenaliny 😜:P:P:P moja Ty kochana nie przejmuj się oni wszyscy są tacy sami i tak jak pisze Wiojojka wyrośniete dzieciuchy - chociaż w wypadku mojego 37 latka to śmiesznie brzmi ale też wiedzie prym w pomysłach lekko "z dupy" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc slicznotki
buziczka graulacje i mam cos dla ciebie na pocieszenie w sumie dla nas wszystkich bo nasi faceci czesto przeginaja i nie maja pojecia jak nam przykro moj wczoraj taz przegioł 😞

instrukcja obslugi mężą -

Mąż - to zaobrączkowany osobnik płci męskiej z możliwością do przystosowania w niewoli. Odnosząc się do sytuacji w domu, od razu zaczyna szukać jedzenia i miejsca do spania. Trzeba pamiętać, że jest on bardzo daleki od ideału, dlatego wymaga nieustannej opieki i pielęgnacji. Męża należy trzymać w ciepłym i dobrze przewietrzonym pomieszczeniu.

Należy męża wyprowadzać na spacer raz dziennie na smyczy, ponieważ może ujawnić się instynkt do uciekania. Nawet najlepiej wytresowani mężowie zostawieni bez opieki mogą nie znaleźć albo nie będą chcieli znaleźć drogi powrotnej.

Niestety urzędy zajmujące się wydaniem i rejestracją mężów tak zwane Urzędy Stanu Cywilnego, nie dają żadnej gwarancji oraz nie odpowiadają za zaginięcie lub ucieczkę męża.

Należy pamiętać, że okres udomowienia męża źle wpływa na jego naturalne funkcjonowanie - u niektórych pojawia się chęć ciągłych ucieczek, a niektórzy z czasem stają się niepotrzebną i nieestetyczną rzeczą w domu, o którą należy się ciągle opiekować. Lecz przy dobrej technice tresowania, mąż może stać się pożyteczny.

Zastosowanie:
Należy ustalić po co kobiecie, która świetnie daje sobie radę, komplikować sobie życie nabywając męża. W najprostszym użyciu tego osobnika, mąż jest potrzebny do zapłodnienia, lecz przy odpowiednim wytrenowaniu może być użyteczny również w innych sferach życiowych, takich jak: poprawienie sytuacji materialnej, w ciężkich pracach domowych, itd.

Użycie:
Każdy osobnik płci męskiej pasący się na wolności może być potencjalnym mężem.

Zainteresować mężczyznę można czymkolwiek - rozpoczynając od butelki, kończąc górnolotną frazą, którą on wcale nie musi zrozumieć. Lecz należy pamiętać, że, jeżeli mężczyzna oddzielił się od stada i poszedł za kobietą, to najczęściej dlatego żeby doznać jednorazowej przyjemności i zaspokoić swój pierwotny instynkt.

Celem kobiety jest doprowadzić mężczyznę do kompletnego niezrozumienia swych czynów, bowiem tylko w takim stanie jest możliwe zaobrączkowanie, co jest głównym celem kobiety. Po zaobrączkowaniu najczęściej jest zaplanowane wesele, które ma spowodować, żeby mężczyzna jeszcze dłużej nie mógłby zrozumieć, co się stało.

Niektóre kobiety uważają, że mąż po zaobrączkowaniu, już nigdzie nie ucieknie. Niestety, to kompletna bzdura. Po zaobrączkowaniu należy zająć się procesem tresowania.


Tresowanie:
Po nabyciu męża należy od razu przystąpić do tresowania. Należy pamiętać, że nie tresowany mąż jest niebezpieczny dla kobiety, jak również dla całego społeczeństwa. Każdy, nawet najbardziej otępiały mąż poddaje się tresowaniu, należy tylko go regularnie żywić i mieć dużo cierpliwości.

Tak samo jak w przypadku tresowania psów tak i w przypadku tresowania męża należy zacząć od podstawowych komend, takich jak: "siadać", "leżeć", "obok" itd. Lecz komendy należy dawać nie w sposób dyrektywny, lecz miło: "Kochanie usiądź, chcę na Ciebie popatrzeć", "Kochanie połóż się, na pewno jesteś zmęczony", "Kochanie chodź bliżej, lubię jak jesteś obok mnie". Przy prawidłowym wykonaniu komend należy podkarmić albo pochwalić, żeby ukształcił się odpowiedni refleks przy usłyszeniu komend. Po przekonaniu, że dobrze są oswojone podstawowe komendy, należy przystąpić do tresowania bardziej skomplikowanych komend, takich jak: "przynieś", "podaj", "pozamiataj", "kup mi", "oddaj wypłatę", "pomóż mojej mamie", itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PRZECZYTAŁAM I SIĘ POŚMIAŁAM HEHEHEHE. DUŻE DZIECI TE CHŁOPY. ON MNIE PRZEWIEZIE NA MOTORZE...NO GŁUPEK JEDEN I TYLE 😁 JUŻ MI NERWY PRZESZŁY ...TAK JEST TRZEBA TO OLAĆ. 😁

IKA POPŁKAŁAM SIĘ I POPRZYTULAŁ MNIE 🙃 LUBIE JAK PRZEPRASZA I JUŻ OBIECAŁ ŻE MI COS KUPI 🙂 YE YE YE HAHAAHAHA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane!!!
buziaczka teraz tylko lezeć i lezeć trudno ale mus trzymam z Maksikiem kciuki by ciocia dobrze sie czuła i corcia zdrowo rosła 😁 😜

ja też mam strasznego lenia i doła i boje sie ze przemienia sie w małą depresje - siedze nie w domu dobija a do tego nie moge spac po nocach glupoty mi sie snia , rano rycze ja bobr od tak 😠 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
UFFF JAK TO FAJNIE ZE NIE JESTEM SAMA TYLKO I WY MIALYSCIE WCZORAJ NERWY NA PŁEĆ PRZECIWNĄ OCZYWISCIE 🙂 HEHEHEHE

BÓŁKA "Z DUPY" 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 HAHAHHAHAHAHA


KORNELIA NO WŁASNIE WRESZCIE WRÓCIŁAS ...AZ Z TEGO WSZYSTKIEGO OGARNEŁAM SIE 🙂

ANYCOOL CHŁOP TO INSTOTA NIE ZBADANA PRZEZ CZŁOWIEKA 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palibula moj brat ma 41lat w zeszlym roku sie ozenil i tez zachowuje sie jak dziecko kochane faceci a wiecie ze faceci do 3r.ż rozwijaja sie a pozniej tylko rosną 😁 wiec czy ma 21 cz 41 mentialnie maja 3 lata

a wlasnie do do usg 3d/4d to zazwyczaj aparaty do 3d maja tez program do 4d wiele sie nie roznia na 3d lepiej widac

a czy wasi tez maja zakodowane w genach bałaganiarstwo i nie sprzatanie po sobie 😁i nie domyslaja sie co musza zrobić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe GDZIE sa te chetne do pracy? bo jakos wszystkim przeszła faza energii a raczej przeobrazila sie w faze lenia( nie mowie o tych co maja rozkaz lezakowania) zostawiły mnie sama na placu boju 🙂
Kobity czy Wy tez macie wrazenie ze nie najlepiej jest z Nasza koncentracja? ze mnie cala rodzina ma ubaw bo ciagle myle wyrazy i w ogole trudno mi niektore rzeczy zakapowac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no ja zaczęłam od tresowania i dopiero jak stwierdziłam że da się udomowić to obrączka- bach 😉 trwało to jakieś 13 lat, ale było warto, bo mój nie ma juz takich kretyńskich pomysłów, no może raz na rok jakis mu przyjdzie do głowy, ale i tak uważam to za wielki sukces 😉 a może to kwestia zmiany mojego nastawienia... więcej śmiechu mniej stresu- czasem warto obrócić w zart te głupoty które im przychodzą do głowy 🙂 ale śmiesznie jeszcze czasem bywa, np jak dowiedział się że jestem w ciązy, to drugie czy trzecie zdanie brzmiało: "O, będe miał z kim na piwko i mecze chodzić" hehehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co aż się ciśnie na usta pytanie " gdzie ci mężczyźni ?" cholera wyginęli z dinozaurami?...powiem wam dziewczyny ja mam drugiego męża jak wiecie mój pierwszy był ideałem kompletnego kretyna ...jego wizerunek powinien wisieć na Pałacu Kultury jako wzór 🙂 drugi normalnie jakiś udany egzemplarz mi się udał... trochę ma za uszami ale w porównaniu z pierwszym to po prostu sztuka bezawaryjna 🙂 ale i on potrafi mnie skutecznie wku....ć i doprowadzić do wrzenia widać taka już ich durna natura ...

Buziaczkaa kochana ty leż i nie denerwuj się , rany boskie rozwarcie to nie jest fajna sprawa , a nerwy na pewno tylko zaszkodzą Tobie i córuni , trzymamy tu kciuki z Maxem za Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...