Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam kochane brzuszki 🙂

U mnie mega SŁOŃCEEEEEEEE 😁 przesyłam je do Was wszystkich 🙂 🤪

co za mycie okien w ciąży - nie no pomysł niezbyt dobry Mufka ma racje poproś męża 🙂

my dziś mamy wizytę u pani doktor a poza tym słodkie lenistwo 😁

Mufka: jak Twoja mamusia się czuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 🙂
Sara gratuluję synka 🙂
U mnie pogoda taka sobie. nie ma słońca 😞 odczuwam już tą zmianę pogody bo głowa boli 😞
Mycie okien w ciąży to kiepski pomysł,więc może lepiej poprosić kogoś innego? Ja z mężem mieszkam u teściów i u nas każdy dba raczej o swój pokój a w pomieszczeniach wspólnych,np.kuchnia to ostatnio myła teściowa z Łukasza siostrą,bo dbają o mnie,żebym czegoś zbyt ciężkiego nie robiła 🙂 a co do okna w naszym pokoju to ciągle to odkładam,bo mam ostatnio zawroty głowy i boję się ryzykować 😞
Moja Klaudia w nocy się jakoś dziwnie wierciła-cały dzień prawie spokój,tylko może ze dwa pojedyncze kopniaki a w nocy się przebudziłam jak się ruszała i to tak,że nie przykładając ręki do brzucha czułam jak rusza się mi nawet skóra na brzuchu,a chwile potem coś w stylu przepychania i odwracania się czego jeszcze nie czułam wcześniej,bo czułam tylko kopniaki 🙂dziwne to była ale miłe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesm myszki!!!
wojojka do dupy ci nakopie dziewczyny maja racje nam NIE WOLNO MYC OKIEN I WIECZAS FIRANEK przesady przesądami ale cos w tym jest NIE WOLNO chyba ze chcesz wczesniej urodzić 😜 tak jak mycie podlog na kolanach jest wskazane tak okna sobie odpusc 😠 😠 bo Maksik przyjedzie i cioci do dupki nakopie 😠 😁 a kopie całkiem mocno a zwlaszcza teraz i wieczorkiem w lozku no a w czoraj to pobił juz wszystko i zmowił sie z malutkiej Klaudią - dawał tak czadu ze az bylo nie przyjemnie ale za to wiem ze intensywnie trenował nie wiem kiedy skonczył bo usnełam ok 1:00 😁 😁

i gdzie to słoneczko nie ma i nie ma a miało byc tak ładnie miało byc 19stopni a tu kicha ani słoneczka i 10 stopni 😠

ja zagoniłam meza do mycia okien i wieszania firanek wiec mam nadzieje ze dzis to zrobi 😎

wojojka daj znac jak tam po wizycie 🙂
Palibulka i Mufka jak tam mamusie????

pozdrowionka - chcemy sloneczka

anochi ten wasz kurier zamiast trafic na zachod do poznania to wybrał wschod i warszawke eh no coz przynajmniej Bułka ma słoneczko 😁 😠 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie anochi u nas zimno, a kawa na podwórku po chwili była zimna i wiatr 😞 trochę się rozjaśnia,alem i tak jest niezbyt fajnie na podwórku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki,

wczoraj jak Wam wysłałam słoneczko, to definitywnie - bo od razu u nas się zachmurzyło 🙂

No a co do Mamy, to jest po naświetlaniach mózgu, cały zeszły tydzień była jeszcze w szpitalu na kroplówkach, bo miała obrzęk mózgu 😞 teraz od piątku jest w domu, ale często wymiotuje, dużo śpi, no i jest tak osłabiona, że nawet nie potrafi się sama poruszać jak jakaś 80-letnia babcia 😞 bardzo to smutne. Tak bym chciała, żeby doszła do sił i w miarę normalnej kondycji, bo aż żal mi serce ściska, jak widzę jej stan.
No ale bardzo bardzo pozytywna wiadomość jest taka, że dostała zgodę od NFZ-tu na refundację dalszego leczenia chemioterapią niestandardową!!!! 8 kwietnia jedzie po pierwszą dawkę nowego leku. Oby dobrze działał i nie wywoływał żadnych skutków ubocznych!!!
Dzięki Wam dziewczyny za troskę!
A Palibulka, Twoja Mama już doszła do siebie?
Uściski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To żeście mnie opier..liły równo, spokojnie dziewczyny, mam w domu tylko trzy okna, jedna balkonowe, podzieliłam to na trzy dni, dzisiaj umyłam tylko jedno, firanek nie wieszam 😉
Dziękuję za troskę Słoneczka 🙂
Mufka współczuję bardzo, mam nadzieję że mama wróci do zdrowia i wszystko będzie dobrze, trzeba być dobrej myśli, wsparcie rodziny najważniejsze, ale ty na pewno dobrze o tym wiesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka: trzymam mocno kciuki za mamę - jak widać troszkę pomogły z tym NFZtem 🙂 mamusia Twoja ma teraz dodatkową motywację w postaci dzidzi wiec na pewno wszystko się dobrze skończy a z tego co się orientuje chemia niestandardowa jest bardzo skuteczna - głowa do góry i wielkie uściski dla mamusi 🙂

moja ma się dobrze - bryka chociaż nie powinna, nudzi jej sie to typ kobiety aktywnej i nosi ją jak nie może wyjść 🙂 ale ogólnie jest w porządku w czwartek zdjęcie szwów.

wygląda na to że tylko stolica w słońcu skąpana a wiec Brzuszki przesyłam całą furę słońca w każdą stronę świata dla Was moje kochane dziewczęta 🙂 ja czuje sie wyśmienicie, synek bryka, nic mnie nie boli aż chce sie żyć, wiosna tchnęła we mnie energię 🙂
niedługo remont wiec pewnie mi się skończy dobry humor 😉 musimy zrobić pokój dla synka, mamy bardzo duży salon z kuchnią i jadalnią i chcemy z nich uszczknąć trochę metrów dla dzieciątka 🙂 całe szczęście mój tatuś będzie czuwał nad tym remontem więc nie mam stracha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co słoneczko - mufka kurier dotarł albo to juz słoneczko od palibulki
Palibulka nie fajnie z tym remontem jak pamietasz kila z nas juz go ma za soba trzymamy kciuki - idziemy w takim razie na spacerek moze uda nam sie tatusia z siłowni odebrać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki,
Rzeczywiście pogoda w Poznaniu coraz lepsza 🙂 co napawa optymizmem 🙂

3mam kciuki za obie Mamusie/Babcie - będzie dobrze 🙂

Mam pytanko od wczoraj na pewno, nie pamiętam czy wcześniej tak się zdarzało boli mnie brzuszek,zaraz pod biustem jakby rozłożyć otwartą dłoń...najprawdopodobniej to żołądek, pali, ściska taki promieniujący ból - czy któraś z Was miała podobne dolegliwości? jak sobie z tym radzicie? Dziękuje za pomoc

pozdrawiam gorąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey, ja też czasami tak mam, zazwyczaj robi się to jak za długo siedzę w jednej pozycji, wtedy się kładę i przechodzi 😜 To pewnie "flczki", które się podniosły do góry, by dzidzia miała miejsce 😁

W Bydgoszczy pogoda też się poprawiła, aż chce się na spacerek wyjść i po obiadku idziemy z tatusiem, bo zaraz wraca do domku.
Dzięki za rozesłanie SłONECZKA we wszystkie strony Świata 😁
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karulina mnie też wydaje się,że to żołądek. ja tak mam czasem jak zjem coś ciężkostrawnego albo moje zachcianki przebiją ilością pojemność żołądka 😁 bo teraz chyba mamy ucisk na żołądek więc czasem można przesadzić 🤨 a czasem mam tak zupełnie bez powodu i mnie przechodzi jak położę się na lewym boku,więc możesz spróbować,może akurat Ci pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam ze słonecznego Wrocławia (a ja dzisiaj w kozaczkach i futerku wyszłam do pracy grrr no cóż rano było nieciekawie, ale jestem ciepłolubna więc dam radę hehe)

Zapisałam się na usg 3D/4D 🙂 z nagraniem na płytkę 150 zł, a co tam- będzie pamiątka 🙂 Wprawdzie mój gin twierdzi, że to zbyteczny wydatek, bo na 2D równie dobrze oceni rozwój malucha, ale ten jeden raz nie mogłam sobie odmówić. Poza tym będę miała porównanie, bo idę do innej przychodni, no i ta pamiątka 🙂 Mam nadzieję, że bedzie warto. Idziemy za 2 tyg.

A teraz jestem na etapie szukania szkoły rodzenia 🙂 Miłego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...