Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam wieczorem .....jakoś dziś o dziwo nie mogę spać....Aqaa wspominałaś wcześniej o wycieku siary z sutków no nic przyjemnego ,ale ja miałam to tylko raz z jednego i raz z drugiego sutka i nie miało to żadnego zapachu i więcej się też na razie nie powtórzyło .....aż tak ''mocno''czasem tylko zauważę,że coś tam może lekko było...ale beż przesady.Ale dla mnie to nie było aż tak nie przyjemne wręcz przeciwnie dziwne uczucie....w końcu pierwsze mleko he he 😁 niekomfortowe ,ale na swój sposób ''miłe'',bo przez to jeszcze bardziej poczułam,ze do narodzin maleństwa już całkiem blisko 🤪 🤪 🤪
ok spadam w kimono ,bo już też mnie muli do spania.dobrej nocki mamuśki papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny widzę ,że wczoraj byłam tu ostatnia ,a dziś już pierwsza he he....w końcu mój suwaczek zaczął dobrze działać,bo jeszcze wczoraj wskazywał20tc i 3dni...dziś tak jak powinien....lubię patrzeć na powiększającą się liczbę tygodni he he 🤪 🤪 🤪 🤪 jak tam u Was z rana?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z rana nie ma to jak seria kopniaków 😜 Leżymy sobie w łóziu i korzystamy z odpoczynku...Dzisiaj nasz chłopaczek szybciej kończy pracę i bierze się za wymianę kabli w ścianach. Aż się boję 😲 Ale jak trzeba to trzeba. No i brzuszek boli już tak mocniej...Tzn nie jest to taki ból ból tylko dyskomfot. Ciągnie i przeszkadza przy przekręcaniu się i wstawaniu...Nawet z zakładaniem butów mam problem hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczynki jakie samopoczucie dzis u was?
Anulka88 nie chce angielskiego imienia bo puzniej w pl beda mi mowic ooo w angli siedzi to juz angielskie imie, ja mieszkam w malej miejscowosci gdzie wszyscy zaprzeproszeniem plotkuja ile wlezie jeszcze ostatnio bylam nr1 😁 na liscie widzisz siedze tutaj nie ma mnie tam rok ale ludzie o mnie mowia ze w ciazy jestem ale chyba sie juz im zanudzilam pewnie teraz maja jakies nowe newsy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moi znajomi ostro imprezowali i bawili się w te kwachy i zielska i całą reszte gówna. A, że ja chodziłam na wszystkie imprezy i ogniska z nimi to wiadomo...Oni ćpają to ja też 😜 No bo to niemożliwe, że nie...A ja tylko raz w życiu paliłam trawkę na brata 18stce 🙃 A to , że poroniłam...Hmhm...Byłam z takim debilem i on był o jakieś 7 lat starszy odemnie. I jak już przegiął to z nim zerwałam. I on próbował się zabić i rozbił się niedaleko mojego domu swoim BMW. I ludzie widzieli , że on ma rozwalone autko. A że mnie to tak zdołowało to nie wychodziłam zbytnio z domu...Właściwie to w ogóle. Więc ludzie zaczęłi gadać, że Elka była w ciąży i jechała z nim i poroniła i teraz leży w szpitalu bo jej nigdzie nie ma hehehe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo ja piernicze haha na tych wioskach ale sa jazdy 😁
ta wiara jest jeb...jakas zamiast nos wsadzic w sowije zycie itd to nie bo po co... eheh zal!! 😁

Ela spodnica super 🙂 a na obiadek chyba nic nie robie... cala noc mialam taka zoladkowa rewolte... jak nie gora mi lecialo to dolem nic nie spalam normalnie jestem nieprzytomna.... jakas masakra.
A jeszcze mnie ten moj wkurwil na maksa bo mial impreze zakladowa i wyciagneli wodke weselna ktora dostali od nas no i sobie wrocil o 1 w nocy...tzn przyprowadzili go... ehh p[oprostu nokc pelna wrazen.. ehh a ten teraz zdycha i dobrze mu tak nie trzeba bylo tyle pic 😜
Ale jak troche dojde do siebie to chcialam, to co robilas wczoraj 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula88 niech sie jeszcze chlop wyszaleje jesli ma okazje na swojemu aktualnie nie zabraniam nigdzie chodzic na jakies mecze czy cos wiadomo ze troche za serce scicka bo sama bym poszla na jakas imprezke poczula % itp.
Ale poprostu wiem ze puzniej to moze byc ciezko z takimi wyjsciami jak bedzie chcial mi pomagac przy dziecko ale tak czy inaczej bedzie caly czas pracowal wjec bede mu pozwalala gdzies wyjsc z chlopakami na piwko zeby mugl odpoczac lekko.
My kobitki 24H znow przy dziecko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem tu już dziś od jakiegoś czasu ale coś mi się zacieło na tym forum i nie mogłam nic napisać, a teraz to już nie pamiętam co chciałam.. idę obiad gotować, dziś trochę wcześniej, ale mi się nic nie chce... właśnie kawke wypiłam i najchętniej poszłabym leżeć znowu albo jakiś dobry film obejrzeć, ale muszę coś ugotować niestety i dom jakoś ogarnąć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja muszę codziennie odkurzać i podłogę muszę umyć. Tak mam mniej więcej posprzątane.I tak jak krystian zacznie mi w tych ścianach kuć to będzie syf. Na obiad zrobię zapiekankę jeśli on podwiezie mnie do Biedronki po warzywa. a jak nie to niech je suchy makaron. Idę kwiatki przed kamienicą podlać bo wczoraj posiałam sobie 🙂 Dorwałam taką babuszke z dołu ,która tam ciągle kopie coś i się z nią dogadałam, że skoro ten kawałeczek ziemi pod naszymi oknami w pionie to ja jej pomogę...Poza tym kocham rośliny i kopanie w ziemi. To mnie uspokaja. Loli , ale wiesz...Na to wygląda, że moja wiocha to już z tych bardziej ,,rozwiniętych,, bo my mamy trzy sklepy hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no i jeszcze co do wychodnego panów...Mam takiego fuksa w życiu, że mój Krystek dostaje gęsiej skórki jak słyszy, że ma iść pić 🤪 No ideał faceta. On woli w wolnym czasie pomajsterkować, pogrzebać coś w tym naszym mieszkanku, albo obejrzeć ze mną film. Wódki czystej nie lubi. Ale za to whisky albo jakieś malibu czy coś. Wróci z pracy wypije sobie drinka i ma fazke i mi opowiada jak to będzie w przyszłości 😁 hehe kochany mój 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nienawidzę jak mój idzie pić... mój ojciec był/jest alkoholikiem i kto miał z tym do czynienia do wie jakie to ma odbicie na przyszłość dziecka. Ja sama nie powiem, lubie ( lubiłam 🙂 ) się napić piwka, winka z dziewczynami, wódki nienawidzę! ale nie tak żeby pić na umór, dobry humor mam po dwóch piwach 🙂 I powiem Wam, że coraz bardziej mnie to irytuje, bo mój M wczoraj rozwalił auto...i oczywiście musi odreagować!! no to trzeba się napić, nie wiem ile wypił, bo staram się z nim potem nie rozmawiać, on śpi na kanapie w dużym,a ja w sypialni....On ma prawo/może odreagować to co się w około niego dzieje! A ja ( czy w tym przypadku wszystkie my z forum ) to co??? nowego człowiek na świat wydamy! czy to nie jest absolutnie niesamowita rzecz, która się nie mieści w głowie?? ja też mam ochote odreagować, zapomnieć czasem, że to wszystko się dzieje...Nie chodzi o to żeby mnie ciągnęło do alku...tylko oto że to nie fer, że ogólnie rzecz ujmując CHOPY MAJĄ ŁATWIEJ!!!!! 😠
i piszę tak, bo mnie mój wq rano i jestem na niego zła! grrr i przez niego zjadłam słodycza, a już 4 dni nie jadłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga masz rację, że dzieci u których w domu był alko podchodzą do niego inaczej. U mnie był... I u mojego Krystiana też. Dlatego my jak pijemy to dla zabawy i towarzystwa...A nie żeby się napier...jak świnia. Krystiana tata bił jego mame. Dlatego on ma teraz takie twarde zasady. Szanuje mnie jak nikt inny. Naptrzał się na błędy ojca. Kiedyś nawet złapał ojca w furii za fraki i nim potrząsnął. Powiedział mu, że jak nie zostawi matki w spokoju to mu wpierd.... Ojciec się popłakał bo jak to Krystuś jego najmłodszy synuś mógł podnieść na niego rękę. Ale od tamtej pory nie czepia się matki. Mój ojciec też bił mame. Tylko że ona ma z 1,60 metra a on grubo ponad dwa. Ona waże 62 kg a on 120kg. Więc nie wyglądało to ciekawie. I ja...Mając 6 lat patrzyłam w nocy jak mój skulony w łóżku trzyletni braciszek płacze i krzyczy TATO NIE BIJ MAMY TATO NIE BIJA MAMY jak jakąś pierdoloną mantre...W kółko i bez przerwy...Mój brat jest strasznie chudziutki a jest wyższy odemnie...Z pięć lat temu ,miał on wtedy lat 15 mój ojciec znowu zaczął szarpać matke...Mój brat podszedł do niego złapał go i przerzucił przez pół pokoju na łóżko. Do tej pory nie wiem jak on dał radę go wogóle ruszyć. A kiedyś zaczęliśmy sobie żartować z Krystianem i on w żartach coś powiedział, że zobaczysz będę Cię lał i w góle...Odechciało mi się żartować i powiedziałam mu już wtedy, że możesz uderzyć mnie raz. Później już mnie nie zobaczysz. Agaa a nie da się usiąść z tym Twoim i powiedzieć mu co czujesz i poprosić żeby znalazł inny sposób na odreagowanie? Mój np na siłownie lubi chodzić choć teraz nie ma czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...