Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aguś a powiedz czy twoja mama brała jakieś dofinansowanie na utworzenie miejsca pracy dla Ciebie?
a skoro wzywali Cię w sprawie pracowania u mamy to nie masz się co martwić chodzi o to czy rodzina nie zatrudnia celowo swoich a później oni na L4 nie idą żeby wyciągnąć kase od ZUSu wiem bo moją mamę też kiedyś tak ścigali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziekuje wam dziewczynki , dzidzia taka duza zdrowiutka 🙂 paluszki ssala moja kochana coreczka 🙂 a kasie pokazala tak wyraznie ze nie ma jakich kolwiek watpliwosci 🙂 hihih
Widzialam jej piekne wielkie oczka 🙂 normalne otworzyla i popatrzyla sie na mnie 🙂
No ubranka sie przydadza 🙂
Malutka szaleje 🙂
Ciesze sie z dziewczynki tak po cichu ja pragnelam i wsumie ja dostalam , moj troszke zalamany bo bardziej nastawial sie na synka i mi tak troszke smutno ze on taki troszke smuty ale ciagle mi powtarza ze jest zadowolony z coreczki 🙂
Wlasnie sie zastanawiamy nad imionami dla dziewczynek, macie moje kochane jakies propozycje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani85 dofinansowania żadnego nie było, bo już aż tak bardzo nie chciałyśmy się rzucać w oczy...nadal naiwnie twierdzę że może to rutynowa kontrola...zobaczymy
LOLI GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cudownie że spełniło się Twoje marzenie 🙂
ja to się chyba dziewczyny dowiem na samym końcu, bo dopiero 13 maja... 🙂 ale co tam, wytrzymam chyba 😁
miałam wczoraj okropny problem z hasłem żeby wejść na brzuszek! ale dzisiaj z rana juz spoko 🙂 myślałam że to może przez tą listę wrześniowych dzieci w profilu...nie spodobało się to adminowi i mi dyskretnie daje do zrozumienia że mam ją skasować 🙂 ale chyba nieee...
tak, jutro usg ma buuterfly 🙂 kto następny? ani85? ania87? kiedy Wy?
co z marrrtini?? hmmm LusiaKlusia...? aMartą....gdzie one się zgubiły 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka, ile czasu mnie nie było.. nie sczytałam poprzednich maili, ale widzę, że już dużo z nas "wie" jaką płeć w brzuszkach nosi 🙂
gratuluję wszystkim mamom i czekam na dalsze wieści 🙂

jak się dzisiaj czujecie? ja wczoraj miałam powera, prasowałam i sprzątałam, ale dzisiaj juz jest gorzej, na ddodatek zimno i pada deszcz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa!! Loli Gratuluję dziewczynki 😆 takze jest nas trzy 😜 dziewczynkowe mamusie
mnie dzidzia nad ranem tak wykopała ze aż się śmiałam prawie w głos - to było gdzieś o 5 rano także trochę nie wyspana jestem a tu praca czeka, wiec zasiadam do pisania 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!!!!!!!
NO LOLI GRATULUJĘ I PO CICHU ZAZDROSZCZĘ DZIEWCZYNKI HE HE CHOCIAŻ WIADOMO BĘDZIE U MNIE CHŁOPIEC TO TEŻ BĘDZIE SUPER 🙂Ja jeszcze dwa tygodnie poczekam na to usg ,bo mam 11 maja 🤢 no ale trudno trzeba to trzeba.NAJWAŻNIEJSZE,ŻEBY DZIDZIA DOBRZE SIĘ ROZWIJAŁA I WSZYSTKO BYŁO OK!! 😁
Pogoda nam się tu też zepsuła deszczowo i szaro ,a wczoraj no prawie lato...sennie jakoś dziś i leniwie......
wczoraj mój mężulek podsłuchiwał nasze maleństwo ,wieczorem gdy sobie szalało i dziewczyny jaki dumny był ,że słyszy lekkie jakby uderzenia i bulgotanie he he 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No teraz czekamy na reszte dziewczynek jak narazie mamy 5 : 3
ciekawe jaki bedzie koncowy wynik 🙂
U mnie to nie bylo problemu sama jak zobaczylam na telewizorku to tylko spojrzalam z takim usmiechem na pania i wiedzialam ze to dziewczynka a on mowi GIRLS 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczyny MOJE GRATULACJE DLA DZIEWCZYNEK 😉 i ciesze sie ze wam sie ciuszki podobaly i moj brzuszek ☺️ja teraz malo bede na forum 😞 wczoraj moj maly w zerowce spadl z drabinki i zlamal reke obydwie kosci masakra a co najlepsze nauczycielka nie poinformowala mnie o tym zdarzeniu a stalo sie to dopoludnia i tak sie meczyl do wieczora siedzialam 3 godz na pogotowiu szkoda gadac z tego wszystkiego brzuch mnie rozbolal uwazajcie na siebie zycze milego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...