Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dosik nie przejmuj sie u mnie wlasnie wczoraj bylam na ostatnim usg, no chyba dopiero beda mi robic nastepne przy porodzie.
Kochana powinnas sie z jednej strony cieszyc ze masz tak malo usg bo to tylko wszystko swiadczy ze dzidzia jest zdrowiutka 🙂 wiadomo kazda z nas najchetniej to by chciala ja widziec codziennie.
Ale wydaje mi sie ze oni robia USG tylko wtedy jak jest potrzeba.
Tutaj w angli sa tylko 2 wizyty USG, jesli wiadomo wszystko jest wpozadku, Nie robia tez wogule badan penetralnych ,jesli wiadomo wszystko jest wpozadku.
Chodzi sie jedynie na sluchanie seruszka co misiac,mocz,cisnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Loli ona to czuje...mow do niej i glaszcz po brzuszku... jak kopnie to chwyc mocniej w tym miejscu albo masuj...ja tez delikatnie pukam..zawsze jest odzew 😁
ostatnio gadam do niego cos tam wolam go i pytam idziemy po loda....? a jak mi zapodal kopa haha nie moglam ze smiechu 😜 albo tez np jak slyszy kogos to tez czuje ze sie rusza... na Karola juz tak czesto nie ale np na naszego kumpla na kumpele jak gadaja do brzucha caluja glaszcza zawsze sie rusza 😉

laski a was tez tak piersi swedza?? bo ja juz nie wiem co mam robic zeby tak nie swedzialy..;((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula88 kurcze jest radosc jak tak non stop kopie,glaszczesc,mowisz, zaczyna sie wlaczac taki instynkt macierzynski 🙂
Mi tez sie wydaje ze jak moj wraca z pracy to dzidzia cos tam sie odzywa chodz powiem wam ze z tego co zauwazylam chodz wsumie ciezko mi to okresliz zauwazeniem ale wydaje mi sie ze ona wariuje caly dzien no i tak jest bo to widze i czuje. A w nocy spi chodz wsumie nie jestem tego pewna bo nie budze sie wogule w nocy a dzidzia jeszcze daje sobie mamusi pospac 🙂 Ale zauwazylam ze rano jak sie budze i co pierwsze ide do kibelka i np. jak wracam do lozeczka dzidzia za 3-4 min juz kopniaka daje jak by wstala razem a mamusia 😁 i przez caly dzien figluje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula88 to pewnie dlatego pol brzuszka mam wypuklone bo jej dobrze jak ja glaszcze a czuje ze jest bo twardy jak kamien brzuszek po jeden stronie a po drugiej pusto 😁 tez tak masz?
Kopie cie juz moze po zebrach ? czy jeszcze nie ? bo to podobno najgorsze i strasznie boli..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli ja mam identycznie 🙂) haha rano biegusiem do WC potem seria kopniakow... a najlepsze jest jak gotuje i zapachy sie unosza...to jest dopiero 😉
Ale tez mam nieraz ze po jednej str mam pusto... A na zebra czuje ucisk... jak dlugo siedze to jest dziwne uczucie...
A Ty tez tam juz masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie jeszcze zeberek mi naszczescie nie atakuje , bardziej kopniaki dostaje w dolnej czesci brzuszka 🙂 ale tez mi jest ciezko siedziec w pozycji siedzacej , wole bardziej w takiej pol lezacej jakos mi tak bardziej wygodnie, bo mam takie dziwne uczucie jak by mi uciskalo podbrzusze calym brzuszkiem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula ja jak wstane to mnie tak uciska na pęcherzu ze nie moge 😁
Jak wróce do łóżeczka są kopniaki mocne kopniaki 🙂
I jak jem coś dobrego też czesto kopie, dzis sobie zjadam monet a a tu kopniak jeden drugi trzeci, i pogłaskałam brzuszka i mówie; " wiem smakuje Ci skarbie " ;D i nagle znów takie kopnięcie aż na brzuszki je było widać 😁 hihih mój to sie ze mnie śmiał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
Byłam dziś na usg połówkowym 3d. Miałam opisać wrażenia - więc było bardzo ciekawie, dzidzie super widać, wszystko było by idealnie gdyby nie to że lekarz na koniec mi oznajmił że mam pojedynczą tętnicę pępowinową. Lekarz mi powiedział że wg niego na razie mam się nie martwić bo niby wszystkie parametry wzrostowe dzidzi są ok. Serduszko ok, tętno ok. Ale ja i tak się bardzo boję. A wizytę u swojego ginka mam 10 maja.
Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć - w 13 tyg byłam na usg genetycznym, mimo tego że nie musiałam i wyszło wszystko ok, więc co nagle jedna tętnica zniknęła? Boję się.
Może wy dziewczyny wiecie coś na ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu0303 ja sama wiem ze łatwo powiedzieć nie martw się, ale zamartwianie się to ostatnie czego Ci potrzeba bo Ty sie denerwujesz i Twoja dzidzia razem z Tobą. Lekarz powiedział ze maluszek rośnie zdrowo i to jest najważniejsze. Wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam Cie serdecznie 😘 główka do góry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dobrze,dziękuję 😜 wcięłam właśnie śniadanko, zapuściłam dobrą spokojną muzyczkę dla niuni 🙂 i zbieram chęci do pisania, bo wczoraj mi kiepsko poszło 🥴 i chyba mogę się pochwalić że przeszły mi wreszcie mdłości bo od tygodnia mam spokój 🙃 bo niestety męczyło mnie jeszcze do niedawna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje za wsparcie.
Całą noc jakoś nie mogłam spać, nie chciałam męża budzić. Ale rano nie wytrzymałam. Pękłam jak mąż wyszedł do pracy. Wypłakałam się i troszkę ze mnie zeszło.
Dziś odbieram wyniki z posiewu moczu i TSH. Mam nadzieję że będzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie tez wszystko wpozadku Kasiu no no powiem ci ze troszke cie te mdlosci przetrzymaly 🙂 Oby dzis wena byla lepsza powodzenia w pisaniu 🙂
No wlasnie nie mam jeszcze imionka dla mojej malej gwiazdeczki non stop sie zastanawiam , ale jakos nic ciekawego nie moge wymyslec.
Ania87 ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ no wez nie zawstydzaj mnie 🙂 bardzo ci dziekuje ja tez odziedziczylam urode po mamusi wjec moze moja coreczka tez taka bedzie tylko wolala bym aby miala oczka niebiesciutkie jak niebo po tatusiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zeby miala oczka niebiesiutkie to ktos w twojej rodzinie musi tez meic niebieskie, ktores z rodzicow albo chociaż dziadków, jeśli Ty odziedziczylas gen na niebieskie oczy po rodzicach to macie szanse 50 na 50 że będą niebieskie no a jeśli w Twojej rodzinie tylko ciemne oczy to dzidiza może mieć co najwyżej mniej ciemne 😉 ale czysto niebieskich miec nie bedzie. w moejj rodiznce mama ma niebieskie a tata brązowe i wszystkie dzieci miały brązowe oczy, siora wyszla za mąż też za ciemnookiego a ich dziecko ma przepięknie niebieskie oczy, bardzo rzadko spotykane i niekłe szanse ale im sie udało, poprostu każde z nich mialo po po rodzicach po 1 genie niebieskim i brazowym i te niebieskieo bydwoje przekazali maluchowi 😉 szczęściarze . ja tez bym chciala niebieskie mieć 🙃 albo dzidzi przynajmniej, ale wątpię bo mój luby też ma ciemne (jaśniejsze niż ja no ale dalej to nie jest błękit 😞 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...