Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
swietne brzuchy i ciuszki też, kurde spiesze sie na maxa bo dostalam propozycje spotkania sie z kolezankami z liceum znowu bo nastepna przyjechala z angli po roku czasu no i sie zbieram, biegam od lazienki do kuchni bo gotuje i tu do kompa tu czytac hehe i tak czytalam post agi "anula piekne CYCUSZKI" i kurcze mysle gdzie ona wkleila jakies cycuszki :P patrze 1 str wstecz i nic i tak z 4 razy przeczytalam i wresznie mnie olsniło i czytam CIUSZKI, sama sie z siebie smialam, bo mysle ok brzuchy ale zeby cycuszki, aaa głupia jestem. biegne znow do lazienki wlosy suszyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

o kurde..... kg na dzien??? 😜 no niezle... 😜 ee amoze bylas lzej ubrana albo sie jeszcze nie zalatwilas...tzn kupe:P eheh bo to tez troche ma znaczenie ale gdzie az 2 kg.... looo hehe

Agaa ja tam nie daje moich cycuszkow bo nie dosc ze zylaste to roztepy losy mi wyrosly na nich cieknie czasem to cos.. blee ciezko ubrac bluzke z tekoltem a gdzie pokazac cycuszki do aparatu 😁 🤪 hahahahahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wlasnie pracuje tak 😁 no juz sie pochwale w trakcie 😉
To dopiero poczatki i sorki za syf 😉

[URL=http://img97.imageshack.us/i/terarium.png/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4073/terarium.png[/IMG][/URL]

[URL=http://img132.imageshack.us/i/terarium2.png/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7830/terarium2.png[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wreszcie troche zwolnilam obroty, to juz nie na moje siły takie ganianie, zostawiam tą szafę w cholerę, musi zmienic jeszcze raz te szyby bo ja sie nie bede tak meczyc. Aga ja tez właśnie nie lubie takich fachowców, już czasem samemu lepiej coś zrobić niż takich brac. ide teraz poleże troche potem sie podszpachluję troszkę żeby się ludziom na oczy pokazać i mam wychodne, niech teściowa myśli co chce 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli! te terarium to jakas masakra duze jest! 🙂 ile to ma wysokości?? będzie miał stworek wychodne no no 😁
Ania87 na spokojnie, a ze wszystkim zdarzysz! a teściowa? no i niech sobie myśli co chce 🙂 zresztą co ma sobie myśleć? wyjść nam nie można? 🙂 ja idę jutro 😁 hurrra hurrra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elu budowa jest z jakiejs starej szafy 🙂 reszta to styropian,klej,farba, mozaika, wjec nie dosc taki duzy 😁 musze jeszcze kupic jakies sztuczne kwiatki i bedzie git 😁 no i do lasu po jakiegos konara zeby sie mogl spindrac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczyny ja juz wróciłam i nadrobiłam zaległości 🙂 ustny zdałam na 18 punktów wiec jestem zadowolona i dzidzia tez bo zaczeła kopac i sie wiercic 🙂 terrarium wydaje sie naprawde ogromne 🙂 poczekamy az skonczysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela, a też czekasz na pieniądze z ZUSu? bo ja dostałam raz...1/3 tego co miałam i na razie cisza. a przyznam że kasa BARDZO by mi się teraz przydała... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli a co będzie na przodzie tego terrarium? bo chyba takiego otwartego nie zostawicie 😜 szyba, czy jakaś siatka?
Eluska, brawo, najważniejsze że Ty jesteś z siebie zadowolona! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to gratuluje zdanej maturki 😉)
Ela moze byc tak ze przelew zrobili 10... i kasa bedzie dopiero jutro po jutrze.... ehh 🤨
Loli fajne to terarium... na baardzo duze sie wydaje a tyo metr ma tylko.. hihih a jakies cos z woda mu dasz tam? i piasek??

Ja nic nie kupilam... tylko wielkiego slonia tzn skarbonke 😉 ladnie zapakowany... biblia i kwiatki i pasuje 😉
A dla siebie nic... nic mi nie pasuje 😠 jutro na targ moze cos bedzie jak nie to w samych gatkach pojde...... ehh

Ale za to dla maluszka kupilam kilka drobiazgow z listy 😉
A wy jak tam ?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Wy już z listy rzeczy skreślacie a ja jej jeszcze nie zrobiłam tylko tak mnie wiecej myslałam co trzeba kupic.. hmmm trzeba by było sie za to wziąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...