Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

eloite piszesz ze zazdrościsz nam brzuszków...to Twój jak wygląda? ile cm pod pępkiem? 🙂 bo to nasze miejsce pomiarowe jest 😁

mój weekend, a właściwie niedziela kiepsko...pobeczałam się dzisiaj strasznie, bo nie umiałam odmówić jednemu panu co przyszedł do nas pod domek z prośbą o pomoc...(?) Czy to był powód do płaczu? raczej nie...a ja jak głupia! aż gryzłam potem poduszkę, żeby nikt nie słyszał...hormony jak nic!! no i w sumie to też ten mój brak asertywności...grrrrr, a byłam nawet na warsztatach! i co? gó*no dały :>

buuterfly widzę że już lepiej z Tobą 🙂 bardzo się cieszę! będziemy się starać i podtrzymywać Cię na duchu w trudnych chwilach 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anula88 hurrra siarrra 🙂 🙂 cieszę się że kolejna do mnie dołączyła 😁 moja czasem jest, czasem jej nie ma...raz czy dwa była nawet żółta...nie...nigdy nie pokocham siary! fee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa póki co jak dziś zmierzyłam 83 cm pod pępkiem.. Chciałabym mieć już ładny brzuszek, a nie wyglądać jakby mi się przytyło 😉
A co do siary to nie jesteście osamotnione, też zdarzają mi się poranne "incydenty" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak narazie narzekam na bole zeber.... i plecow... kurde nie wiem ktory bol gorszy.. czy zeber( jak ostra na maksa kolka albo jakies mega zaparcie tylko pod zebrami... ze ruszyc sie nie idzie czy te pulsujace bole plecow...

nie no do dupy wogle.... ciaza ma byc fajnym stanem itd a ja juz mam dosyc.... 🤨 to zle mam dosyc?? naprawde ja na dzien dzisiejszy moglabym isc urodzic i miec synusia przy sobie bo meczy mnie juz te dolegliwosci...
☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O anula pierwsze mleczko już amsz 😁 ja tego uczucia jeszcze nie doznałam 😉
No z tymi dolegliwościami to już niestety będzie musiały anuczyć sie żyć do końca ciazy,
ja w sumie narazie nie mam na co za bardzo narzekać bo az tak zle nie jest 🙂
Chciałabym tylko by ten czas szybciej leciał i by juz był przyjamniej sierpień ;D 😉
U mnie właśnie wyszło słonko nie wiem jak u was 🙂
może jeszcze dziś sie wybiore na jakiś spacerek i na lody które ostatnio jem prawie codzinnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuterfly: to masz powód do radosci i to solidny 😁
chociaż ja też nie moge narzekać jeszcze :P
Mysz to dość słynne powiedzonko 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej nie smiejcie sie ze mnie.... znalazlam szkole rodzenia przez internet 😁
http://szkola-rodzenia.pieluszki.pl/
Karol ze mna nie bedzie chodzil bo nie ma czasu, ciagle w pracy itd a ja sama nie chcem to bede sie uczyc przez internet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokończyłam malować dwa elementy łóżeczka. Wyschną i będą gotowe 🙂 Zostaną tylko boki i szuflada. Dzwoniłam do pana od tych mebli i wniosą mi je i poskładają 😆 Na środę się wstępnie umówiłam. Wysprzątałam sobie kuchnię. Jutro sprzątnę pokój, wysadze do ogródka kwiatki i pójdę do banku zgłosić zmianę danych 🙂 Później zrobie i wstawie zdjęcia pokoju małego. Chciała bym zrobić Krystianowi niespodziankę i uszykować ten pokój...Pomalować, poustawiać meble itd. Oczywiście nie sama. Brat mi pomoże. Tylko boję się, że mu się nie spodoba i się zezłości 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tylko nie mam pomysłu na te ściany 😞 W środę lub w czwartek przywiozą mi szafy. Będą one takie niebieskawe. Łóżeczko w kolorze mahoniu. A reszta to nie wiem 😜 Podoba mi się zestawienie beżu z brązem, ale przy niebieskawych szafach to będzie głupawo wyglądało...A jak na niebiesko to nie chce całego pokoju...No już sama nie wiem doradźcie coś 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a oze bezowe sciany i dodatki niebieskie i brązowe, rzeciez niebieskiego wszystkiego nie bedziesz miala a jakis brązowy dywan moze a niebieskiego cos jescze oprucz mebli ale zeby nie przesadzic np jakis motyw na zasłonach, ja jeste zdania ze sciany i dywan/ meble powinny byc w neutralnych kolorach, a szalec mozna z dodatkami bo to zawsze mozna zmienic, ale jak juz masz neibieskie meble to ja bym chociaz sciany i dywan dala ta jak mowisz w takich naturalnych neutralnych kolorkach, spokojnie i do tego niebieski. ja mam pokoj jeszcze nei skonczony wlasnie z takimi jasnymi scianami, moze nei bez ale taki cieply jasny kolor troche jasniejszy niz bez a ciemniejszy niz ecru, i wlasnie chce tam zrobic dodatki brazowe i jeszcze jakis zywy kolor do tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pokoik to masz dosc spory 😉)
hmm... wez sobie w necie poszukaj cos z dekoratorstwa itp w tych kolorach na bank cos znajdziesz cos ci podpowie... mozesz rownie dobrze zrobic np bez na scianach i wymalowac jakies miski itp albo sa takie gotowe naklejki.... i przykleic 😉 albo takle te yyy waskie paski tapet ze wzorkami.... 😉 i jakies dodatki niebieskie .... cos wykabinujesz na bank 😉)

moj maly dawal teraz czadu.... nie wiem co mi wystawil czy dupcie czy glowke , w pewnym momencie plecyki.... hehe wygina sie jak nie wiem 😜 ale czas spac bede probowac zasnac z moim malym pilkarzem 😜


do jutra 😉) kolorowych;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni moglam spac poklucilam sie z karolem i wylam ....poszukalam troche w tym necie cos do niebieskich melbki i nie ma nic konkretnego.. kilka stron z dodatkami niebieskimi....
Fajne bylo tez polaczenie np pokoj szaro zolty i dodatki niebieskie ale znowu jak ty bedziesz miala kolor mebli jeszcze inny tez to by glupio wygladalo....

O tu sa np same dodatki w kolorze niebieskim http://www.urzadzamy.pl/tagi/tag/niebieski
Tu masz o metamorfozach co i jak... wzory itp http://www.urzadzamy.pl/style-urzadzania,25.htm
Tu jest urzadzanie pokoju dzieciecego.. to polaczenie roznych odcieni niebieskiego zielonego i bialego super http://www.urzadzamy.pl/pokoj-dla-dziecka,47.htm
O a to mi sie podoba najbardziej... tak jest taki obrazek pokoju... akurat nie wiem czy sie otworzy takie niebieskie z zielonym... i sa chmurki i lapki narysowane... a gdyby np ta niebieska sciana to by byla twoja szafa niebieska?? a reszta na zielony taki pastelik i np tylko takie wlasnie odbijanki na niebieski?? to byloby fajne i meble to juz wtedy dodatkowe jaki tam kolor bedziesz chciala to by pasowal 🙂 http://gazetadom.pl/kalendarz_budowy/51,88432,5171573.html?i=6

mam nadzieje ze cos tam ci pomoglam 😜 troche sie oderwalam od tej klutni szperajac za tym pokojem... ja nie mam dla naszej dzici pokoju wiec fajnie bylo tak poszperac poszukac i chociaz sobie wyobrazic jak zrobic pokoik dla swojego maluszka 😜

hihih;* kolorowych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!ja już spać nie mogę...Anula88, a co do facetów to szkoda przez nich ryczeć czasem po prostu musimy wybaczyć im ich głupie zachowanie i to zignorować ja tak robię he he ,bo bym czasem zwariowała 😉 😉 😉
wczoraj cały dzień spędziliśmy w Gdańsku na rajdzie po sklepach....oczywiście najwięcej czasu w tych dziecięcych 😁 nad morze jednak nie dojechaliśmy ,bo zaczęło padać ale w sumie i tak już nie mieliśmy siły o 21 spałam już jak dziecko 😜
JUŻ MAM CORAZ WIĘKSZEGO STRESA ZWIĄZANEGO Z JUTRZEJSZYM USG....BARDZO SIĘ MARTWIĘ CZY Z MALEŃSTWEM WSZYSTKO W PORZĄDKU ,CZY JEST ZDROWE 🥴 🥴 🥴 🥴AŻ STRACH SIĘ BAĆ, A Z DRUGIEJ STRONY JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ KIEDY ZOBACZĘ MÓJ SKARBEK I MOŻE POZNAM JEGO PŁEĆ 😁 😁 😁 😁
ZWARIUJĘ DO JUTRA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka dasz radę a z maluszkiem na pewno jest dobrze 🙂 Wróćisz i będziesz się chwaliła zdjęciami...Zobaczysz.
Anulko świetny pomysł z tym niebieskawo zielonym 😲 Te mniejsze ścciany zrobię na ten morski niebieski bo Krystian nie chciał niebieskiego. A większe na ten zielonawy...Zamiast pask zrobię te chmurki 🤪Niebieską szafę postawie na zieloną ścianę...A dodatki będę w kolorze mahoniu tak jak łóżeczko...Np fotel bujany taki kupię i choruje na taki stary kufer na zabawki w mahoniu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...