Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ani85 no roześmiałam się w głos z tego 'bukietu' 😁 😁 niech Ci będzie 😜
ojj i lekarze teraz już potrafią stwierdzić, że będzie cesarka?? mojej szwagierce córeczka przewróciła się w 9 m-cu...troche tak bez sensu że straszą! 😮

Aniuuuuuu87 biję się w pierś że tak mogłam zapomnieć!! ale to przez to, że już znasz płeć...
taaa...miałam iść na te prenatalne, ale kasa! główny powód....zresztą gin powiedział, że nie ma potrzeby żebym szła...więc poszłabym tam tylko dlatego, żeby sprawdzić płeć 🙂 a tak w czwartek poznam ją jako ostatnia z Was 🙂 może za to naczekam się cierpiliwie na dziewuszkę o której marzę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaże wam zdjęcia spokojnie 😁
Loli: taką grzyweczke bys chciałą ? ;> z nią dużo roboty jak pada to sie skręca trzeba ją prostować by sie ukłądała :PP

O widze znów forum ożyło a ja się akurat musze zwijać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga teoretycznie powinno się już obrócić i mam nadzieję, że będzie kochało łącznika z lodówką i się przekręci w prawidłowym kierunku...a bonus dodatkowy jest taki, że jak mi to założą to koniec z sexem 😮 chyba oszaleje 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie śliczne 🙂)!!!a umnie szaro za oknem cały dzień i pada .cały tydzień jest taki jakis pochmurny 😞że powoli zaczynam tesknić za słoneczkiem,ale pewnie jak wkońcu sie pokarze to znów bedzie masakra i pot na czole 🙂)LOLI ŚLICZNY BRZUSIO 🙂!!śliczne też jest te białe łóżeczko,takie inne.BUUTERFLY trzymaj sie smutasku 😞(on napewno też wolałby byc z wami 😞życze aby szybko mineło wasze rozstanie.ANI85 bedzie dobrze ,niema innej opcji!!!najważniejsze byś,teraz bardzo na siebie uważała i była dobrej mysli.mam nadzieje ze niunia przybierze właściwą pozycje i niebedzie juz wiecej straszyć mamusi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela trzymaj się złotko dasz rade, bo nie jestes sama tylko z małym. A ja dzis przechodze katusze, byłam w sklepie i normalnie stałam na kasie dla kobiet w ciazy i nie dosc ze nikt mnie nie przepuscil to jeszcze w tek kolejce mi sie slabo zrobilo tak ze musialam sie oprzec o ta lade, dobrze ze juz dosc blisko bylam kasy, pot mnie oblał normalnie momentalnie a ludzie w dupie mieli, nawet sie nikt niezpaytal, dobrze ze do mieskzania mialam niedaleko, normalnie to 5 min a szlam chyba z 15 jak nie wiecej, w dodatku mialam 3kilowa siate bo nakupilam bananów 🙂 no ale doszlam pod blok i siedzialam na lawce nastepne 15min juz mialam wolac jakiegos czlowieka zeby mi wyniosl ta siate na gore, tylko 1sze pietro ale bylo dzis poza moim zasiegiem, no ale nie bylo nikogo normalnego, jakies dziwne typki tylko wiec zabralam sie i winda na 1sze pietro jechalam, nie dosc tego to jeszcze biegunki dostalam i teraz ledwo zyje... wczoraj tez mnie biegunka dopadla na uczelni tym razem, jak dziecko sie tak intensywnie rusza to mi sie tak robi, a wczraj myslalam ze umre jak gosc zaczynal wyklad to sie ruszala potem w przerwie nic i w 2giej czesci wykladu tak samo, chyba sie jej nie podobał wykład tak samo jak mamusi, ale to bolało.. tak do dołu sie pchała i przewalała że wcale to przyjemne nie było, wogóle co dzień coraz bardziej czuje, dzidzia coraz wieksza, i brzuch tez a ja nie wyobrazam sobie kolejnych 3 miesiecy w dodatku w lecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co wy tak bez pożegnania poszlyscie spac dzis? ja juz sie wyspałam, właśnie zrobiłam sobie herbatkę i nie mam co robić. posiedze troche na necie i pewnie za godzine usnę a jak Wy tu bedziecie pisac od rana to ja bede jeszcze spac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc...Ja nie rozumiem tego suwaczka. Wczoraj byłam w 21 tygodniu i trzecim dniu, a dziś już ponad 22 tygodnie 🤨
Dzisiaj postanowiłam walczyć dalej tak z tym łóżeczkiem. Nie jest to łatwe bo maluje jeden element i muszę czekać aż wyschnie i dopiero następny. Krystian z kolegą już dopłynęli szczęśliwie do Szwecji...Teraz tylko jechać, jechać, jechać.... 😞 A ja leżę sobie z Lunką w łóżku. Wczoraj byłam okropnie zmęczona. Chyba najbardziej tymi nerwami i smutkiem. A dzisiaj też mam świeczki w oczach więc czas żałoby jeszcze się nie skończył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski!
buuterfly głowa do góry musisz to jakoś przetrzymać ,a czas szybko leci nie obejrzysz się a niedługo twój będzie z Tobą no i potem tylko chwilka i już będziecie w trójkę 🙂musisz to jakoś wytrzymać i się nie dołować aż tak ciągle chociaż podejrzewam ,ze jest to trudne.TRZYMAJ SIĘ!!!
a co do suwaczka to mój też jakoś dziwnie wskazuję jakby zamulał i po czasie nadrabiał zaległości jednego dnia mam załóżmy 22tydzień i 4 dni a drugiego 23 tydz i 4 dni....
znalazłam w końcu kabel do aparatu później wstawię wreszcie zdjęcia brzuszka ,bo jeszcze nigdy się nie chwaliłam heh.....a dziś jedziemy sobie nad morze ,bo pogoda nawet względna 🙂 🙂
pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki ja wlasnie sie obudzilam , bo moja dzidzia cos od rana zaczela szalec 🙂 no jak to ania87 napisala tez sobie jakos nie wyobrazam miec wjekszego brzuszka juz mie jest ciezko i wogule a co dopiero z takim bebochem jeszcze w lato masakra.
U mnie dzis tez za oknem szaro, wjec Sioperka pozazdroscic wypadu nad morze 🙂
a jesli chodzi o zdjecia to musisz je wlozyc na http://imageshack.us/ reszte chyba wiesz jak zrobic buziaki i zycze milego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he a to jest już dość stare zdjęcie ciekawe czy od tamtego czasu mi urósł heh w końcu mogę się pochwalić 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁....kabel do aparatu był u teściowej.
co do koloru na ścianach to będziemy go zmieniać na limonkę z pomarańczą ,bo dzidzia będzie w nim z nami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Laski ! 😉
Sioperka ładniutki duży okrąglutki brzusio 😁
Jak tam sie czujecie dziewczyny ? 😉
Ja wam powiem ja nie najgorzej, ale znów ta pogoda za oknem eh ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wcale nie trzeba nigdzie indziej wstawiać zdjęcia. Wystarczy to na fotosiku otworzyć po dodaniu i kliknąć jeszcze raz. Tak aby zdjęcie było na środku strony a nie gdzieś z boku. Wtedy tylko klikasz prawym klawiszem na właściwości, kopiujesz adres url i w poście u góry jest OBRAZEK. Klikasz i tam wklejasz adres url. dodajesz i będzie na stronie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...