Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej laski w końcu i z Mozilli mi działa co tam u was nowego?u mnie piękna pogoda i cały dzień praktycznie na lataniu po mieście spędziłam.........muszę się wam pochwalić ,ze remont pokoju dla naszej małej księżniczki jest już gotowy kiedyś wam prześlę zdjęcia.DOSIK I QRKA DZIĘKI WIELKIE ZA POMOC!!!!!!!!!!!wczoraj miałam badanie glukozy jak dla mnie ten napój to masakra.......prawie go od razu oddałam......pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć słoneczka 🙂 😘
obżarłam się teraz jak nie wiem.. 😁
od dwóch dni nie mam gazu w domu (ani ja,ani ciocia po sąsiedzku).
nie mam jak wziąć kąpieli, nie mówiąc już o tym, żeby coś ugotować.
wszystko wina powodzi (!?)
podtopiło nam podziemne złącza i dopóki pogotowie gazowe coś z tym nie zrobi jesteśmy bezradni.
wczoraj Panowie z w/w instytucji zaszczycili nas swoją obecnością,ale niestety nic nie zrobili.
dlatego dziś wieczorem grillujemy wodę do wanny 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja juz po wizycie u rodzinki... potem bylam na basenie... ehh powiem wam ze przeplyniecie to byl dla mnie wyczyn olimpijski... poplynelam tam i spowrotem i wiuecej nie dalam rady.... ehh Ale za to w jacuzzi i na natryskach... bosko.... na te bolace plecki powiem wam ze to rewelka i goraco polecam...!! nie wiem czy u was na basenach jest tylko typowe jacuzzi ze sie siedzi i babelki wylatuja czy tez taki sektor ze se sciany leci pod duzym cisnieniem woda ... cos jak hydromasaz... mmmm myslalam ze oszaleje tak dobrze mi tam bylo tak mi plecki wymasowalo 😜
A co u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie dziewczyny 😁
już wróciłam do domku, ale się najadłam na obiadku mmniam 😁
a póżniej w parku ze znajomymi troche pospacerowaliśmy i posiedzieliśmy w barze ale miło było 🙂
w tym parku otwarli taki pub sun beach i fajnie tam taka plaża taka knajpka hawajska 🙂
a co wy porabiałyście?
Sioperka: nie masz za co dziękować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciążę prowadzę prywatnie na Dietla.
na białoruskiej chodziłam do ginekolog dawno temu, później umawiałam się do tejże doktor prywatnie, ale w końcu z niej zrezygnowałam nie będąc do końca zadowolona.
a Ty uczęszczasz do tamtejszej przychodni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez chodziłam do tamtejszej pani specjalistki tyle, że nie widziała, że żeby porównać wyniki badań trzeba robić je w jednym labo i na tym samym sprzęcie co było dość istotne w moim przypadku i teraz chodzę do lekarza w moim stałym miejscu zamieszkania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...