Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Eluś to jak Ty go sobie wyrwałaś? Nie lubię bólu na paluszkach...Boli okropnie. Jaks ię zadzior czy coś zrobi, albo jak się za mocno pazura utnie 🥴 Wiesz no patrząc z boku to tak wyglada, że go wykorzystują i wcale bym się nie zdziwiła, gdyby po tym próbnym okresie nie dostał umowy na dłużej 😠 U mojego w pracy też różne akcje szły, ale co zrobisz? Odezwiesz się to Ci powiedzą papa na Twoje miejsce czekają inni. chociaż jakoś nie mogą nikogo na Krystiana miejsce znaleźć hehe 😜 Sami kierowcy bąbowcy 🤪 Ale też jak sobie pozwolisz wejść na łeb to będą jeździć po Tobie jak po łysej szkapie...Ech..Nie wiem co wam doradzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ojj Eluska domyslam się jaka jesteś, tez bym sie wkurzyła jakby mój miał jutro znienacka iść ;/
ale głowa do góry spedzicie jeszcze razem dużo czasuuu 🙂
biedulooo jeszcze tego palucha se narobiłas ;**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo widzę że tu jakaś dyskusja trwała 🙂 hmm z tym nagłym twardnieniem brzucha, to ja też tak mam, ale bez bólu...i jak poweidziałam o tym ginowi to mi powiedział, że to jest właśnie przez za duży wysiłek i nazwał to 'stawianiem się macicy'...

my po grillu, zamienione dwa,trzy słowa...dzisiaj już z nim na pewno nie będę rozmawiać, bo se troche wypił...zapowiada się cudowna niedziela, może chociaż wybory pójdą po mojej myśli 😜

czuję się samotna...była para która się ściskała i całowała, a my daleko od siebie 😞
dobrze, że mamy takich znajomych którzy nie widzą i nie pytają czy coś się stało...uff...
idę do łóżka, dobranoc brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderzyłam w ściane jak sprzatałam dzisiaj a ze mialam dlugie i mocne pazurki to poszedl tylko jeden ale pękł na środku. Auu... On ma juz z nia podpisana umowe ale moze ja rozwiazac kiedy bedzie chciał i przysiegam znajde mu lepsza prace i nie bedzie musiał tyle tyrac. Glupia baba niech jeszczxe raz do niego zadzwoni a jej powiem co o niej mysle 😠 i ona ma cudowne godziny do dzwonienia albo 6:30 rano albo po 22 no gratuluje kultury 😠 a z brzuszkiem to tez mi twardnieje a to nie sa te skurcze Braxtona czy jakos tak? hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂
ja wczoraj też na grilu u rodziców - pojadłam jak dzika, aż się później ułożyć do spania nie mogłam :P i jeszcze niunia się rozbrykała ze HOHO 😁
a jak się dziś czujecie brzusie? mi z tym brzuszkiem tez czasem się tak dzieje ze twardnieje jakby stawał na baczność - ale nie boli tylko takie dziwne uczucie jest 🤢
Miłej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my łącznie tej nocy to może z dwie godzinki spaliśmy 🤢 Wykończona jestem. Ale jutro już do doktorka 😜 Pisałam Krystianowi o tym USG, że znalazłam tak tanio i mu truje dupke, a on do mnie Myszo, ale Ty już podjęłaś decyzje, że idziesz prawda? 😁 heheh Skąd on to wie 🤔 😜 😁 Powiedziałam, że w sumie tak...A on, że w takim razie nie ma nic przeciwko. W ogóle mnie zaskoczył. Napisał mi, że nie wiedział, że ciąża to tak trudna sprawa i że CZYTAŁ , że najgorsze będą trzy miesiące po narodzinach maluszka 😮 Ożesz kurde...A dzisiaj ma wolne więc wygnam go nad morze niech idzie się pluskać orka moja 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co słychać mamuśki? 🙂 Uff jaki upał...Nawet kąpiel nie pomaga. Z utęsknieniem czekam na wieczór i chłodek. Rodzice i mają jakiś gości...Brr 😠Nawet w niedziele nie ma spokoju 😮 Byli nad naszym jeziorem i ponoć nie ma nawet gdzie stanąć 😮 To przywlekli dzieciaki do nas żeby się w stawie mogły pokąpać. Chyba zaraz za bilety zacznę kasować 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski 🙂
Kurde nie bylo mnie poltora dnia i 30 stron do nadrobienia ale wsumie nie bylo tak zle 😁 otworzylam sobie cipsy i dzielnie was czytalam sobie 🙂
Iwwwaa bardzo ci wspolczuje jesli chodzi o maluszka ale trzymam kciuki ze wszystko bedzie wpozadku.
Ania8888 tez bym sie wkurzyla na swojego ale mam nadzieje ze juz wszystko wpozadku 😘
U mnie wsumie nic ciekawego, jem jak jakis glodomur normalnie non stop chodze glodna.
Non stop chodze do wc :/ czasami mam klucia w macicy :/ nie wiem ;/ brzuch jak arbuz wielki ciezko juz sie przewrucic z boku na bok :/ a juz nie mowiac o zasypianiu.
Nie wiem kiedy sie odezwe do was bo neta nadal nie mam.
Buziaki i milego dnia zycze wam :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny!
mało coś piszecie, ale wiadomo weekend 😉
hmm Loli wspomniałaś o kuciach w macicy, chyba wczoraj takie coś pierwszy raz mi się zdarzyło...ale ze 3 razy i spokój 🙂 za to mała wariuje czasem tak że cały brzuch mi się trzęsie!! ale robi to tylko przez chwilkę a potem pada chyba zmęczona 🙂 dzisiaj mi się w ogóle śniło że urodziłam...ale chyba zamiast dziecka, to jakieś zwierzątko?????? królika albo cuś futrzastego 😮
dziwny sen...
w kościele to myślałam że dzisiaj zejdę...czy Wam też się tak źle oddycha?? ja praktycznie cały czas przez buzię, bo nosem jakoś mało leci...i z dnia na dzień czuję że jest gorzej 😞
w domu siedzę to jakoś tego upału nie odczuwam...zamknęłam sobie okno od strony grzejącego słońca i jest o niebo lepiej! nawet nogi nie napuchły 🙂
Loli jeszcze troszku, wytrzymaj kocik 😘 jak sobie pomyślałam, że za dwa m-ce to już część z nas będzie rozpakowana to aż mi się buzia śmieje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza weekendowa a ja czekam na 2 danie i przysiegam cały dzien sama w domu nawet gęby nie ma do kogo otworzyc bo moj pies ciągle spi.. Masakra..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...