Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asiu mnie męczy to samo...tzn podobnie, bo puchną mi palce i wyglądają jak małe serdelki 🙂 ale pomysłu nie mam, bo mi też nic nie pomaga 😞 a wsadzałam i moczyłam nogi w lodowatej wodzie, trzymałam uniesione do góry przez długi czas, obkładałam lodem...nic 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a niby to jakie właściwości ma sól żeby ją stosować lub nie do moczenia nóg w ciąży?? i czemu aż NIE WOLNO....nie pijemy przeca tej wody po obmoczeniu nóg 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde... nie przeczytalam 3 ostastnich stron ale zaraz przeczytam 😉
heh 😉
Loli jedna moja znajoma powiedziala ze bedzie Wam ciezko cos znalesc bo duzo osob odmawia z malymi dziecmi... ale jak tylko cos bedzie wiedziala to da znac 😉
Agusss wisisz mi monitor.... 😜 obslinilam caly ekran i przemoknol 😜

Eeee no co wy straszycie z ta kupa???????????????????????????? ☺️ 🤨
ja od kilku dni to ze na czarno to wiem bo od zelaza, ale kilka razy na dzien ... albo raz ale jak woda ze mnie leci.... 🤢 i to ze co ze to do porodu sie szykuje??? bo lepiej zeby jeszcze sobie posiedzialo w srodku i poczekalo ze 3 tygodnie.... 🤢

AAAA no i jesli u ktores jest Textil market.... a wiem ze u Eli jest... sa staniki do karmienia za 9 zl 🙂)) ja nie kupilam jeszcze bo maja dowiesc rozmiary bo same male 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
acha no i co do stopow.... to ja dzis chcialam ubrac klapki ktore kupilam szerokie specjane na te opuchniecia.... i dupaa nie moglam wetkac.
to nic starpetki, i dobrze ze adidasy mam na rzepy..ledwo sie zapiely...
Ale co z tego jak czlapalam sie jak debil 😞 😞 😞 tak ciasno mi bylo... 😞

no w soli niby sie bo to wlasnie sol powoduje opuchniecia..... niby...
i zadne kapiele , masci nic nie pomaga ani trzymanie wysoko... nawet w nocy nie schodzi...
Tak jak juz loli pisalam eeehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A bo ja Ci Aguś wiem 🤪 Ale nie nie...Nie korciło mnie żeby się jej napić 😁 Zwłaszcza jak już wyciągłam nogi 😜
Aniu ja gdzieś to ostatnio czytałam, że stanik do karmienia najlepiej kupić tuż po porodzie bo dopiero wtedy wiadomo jaki rozmiar. Ale jak za 9zł to można zaryzykować i nawet na oko wziąć ciut większy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania to ze ciezko to ja wiem tak jak pisalam juz mi pare razy odmowili wjec wiem na czym stoje niecierpliwosc i tyle ;/ ehhh masakra jakas no ale co ma byc to bedzie..

Boze z tymi nogami tak macie az zle? mi tez puchna czasem jak jest jakies wysokie cisnienia albo upaly ale bez przesady zeby nogi nie wlozyc w chodaki 😁
Bidulki moje 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi jeszcze zostaly pozadki w szafie ale to chyba zostawie sobie na jutro bo mam dzis juz dosc, troche zeczy zrobilam i plecki mnie bola okropnie a jeszcze po ten wozek musze jechac z godzinke drogi ;/
Czekam tylko az moj wroci z pracy tzw za godzine zjemy jakis obiad i fru... po fure dla malej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus przecierz pokazywalam ten wozio 😉 dzis rano 🙂 to ten sam bo kobieta wystawila ogloszenia ze zdjeciami 😉 dlatego wam wyslalam, tylko z tego co dopatrzylam ma lekkie paski pomaranczowe no ale moze jakos ujdzie myslalam ze caly red jest 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...