Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No cisza czasami jest jak na jakims morzu 😉

Agus ja dostalam parenascie ray po zebrach, i nie jest to przyjemne uczucie i mozna je w 100% odruznic od zwyklego kopniaka, bo jak mala mnie kopie to nie mam jakis odruchow ale jak by cie kopla w zebra to odrazu bys podskoczyla 😉 ja tak mialam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie mamy bo ja chciałam Marcelka lub Kacpra lub Dawida. A on ma kolege Dawida i nie chce mieć syna Dawida, Marcel mu się nie podoba, a o Kacprze już kiedyś opowiadałam jak mi obrzydził. A te co on proponuje to jakoś...No nie czuję, że to mój syn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa wlasnie przed chwilka rozmawialam z kolezanka ktora za 7 dni ma termin porodu i wsumie pytalam sie jej kilku zeczy.
- i jesli chodzi o te uklucia w macicy co mowilas ze tez je czasem masz jak ja to, ze macica przygotowywuje sie juz do porodu
- a te skorcze przedporodowe coraz czesciej puzniej staja sie mocne, na tyle ze ona czasem mysli ze sie juz zaczelo 😮 ale tez zauwazylam ze czasami sa one juz coraz bardziej wyczowalne.


Kurde laski ja mam na poczatek wrzesnia chociarz cos mi sie wydaje ze koniec sierpnia bedzie moja rozpakowana data i co ja mam zrobic prac te ubranka czy nie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki,
dzis znow jakis cud bo sie zalogowalam. Ja juz nie wiem co jest z tym brzuchem. Chyba ze ja mam jakies ograniczenia. 🤢

Sioperka super brzusio, wielkosciowo moj przypomina i tez taki okrąglutki. No i ta fryzurka. Normalnie na czole wypisane "bierz mnie, gryź mnie..."

I sie nasmialam z samego rana, bo mi sie dzisiaj tez sniłyście, a dokładniej Loli, Agaa i buuterfly.
Ja mieszkałam z Loli w jakiejś pięknej willi, Agaa nam robiła masaże oczywiście erotyczne hehe 😁 a buuterfly była ogrodniczką i przywoziła truskawki, czereśnie, konfiturki ach... czemu to nie może być prawda 🥴
Moj mały od rana dziś też bardzo szaleje, strasznie się wierci i nic nie daje zmiana pozycji.
A sie zawsze smieje bo jak gadam na skype z moim to zawsze jak słyszy jego glos to zaczyna się wiercic. Słyszy tatusia. Rozpoznaje jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe temat obiadowy się włączył 😁
Loli to mnie nie kopie ale uciska coś strasznie, nie jest o najcudowniejsze uczucie na świecie, ale też nie boli za bardzo...ciśnie, tylko tyle...może robi sobie miejsce na soczystego kopa? 😁

sioperka ja nie mówię że nie mam apetytu, ale jakoś potrafię nad nim zapanować. może się przejęłam opieprzem lekarza? nie wiem...ciasto z kremem w ogóle mnie nie rusza! mogło by leżeć 🙂 bardziej mnie teraz na owoce! oooo tak 🙂 z wczorajszych bananów i nektaryn już nic nie zostało!

a u mnie na obiad dzisiaj...hmmm może jakieś placki z jabłkami, bo mięsa mi się nie chce po raz kolejny robić i jeść!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli ja zaczynam pranko w przyszly poniedzialek, bo teraz szwagierka do mnie z dzieckiem przyjezdza do niedzieli, wiec od poniedzialku zaczne przygotowywac wszystko. I ubranka i poscielki.
A powiedzcie nowe rzeczy tez sie pierze? Bo mi sasiadka powiedziala ze ona nowych nie prala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia wczoraj mialam kurczaka po hawajsku.... z knora musze powiedziec ze bardzo dobre 😉 hihi
Co do pidzamek...Loli koszule popieram, on tam kilka razy beda zagladac itp to wiesz tylko koszula w gore i juz 😉
yyy z tymi ruchami po zebrach.. boki okropnie, i czuc jak by maly sobie girki wsadzal tam zeby oprzec 😉 nie wiem czy ktras tez tak czuje?? 🙂
a o tym praniu, to juz lepiej teraz...przeciez i tak bedzie lezalo w szafie 😉 ja juz dawno mam bo teraz tak jak mowicie ciezko ustac przy zelazku ☺️ a z wozkiem to poczekaj...tam kolo sierpnia sobie wypierz ze spokojem i poscielke tez 😉

ktoras z Was pisala ze Wam sie maluchy tak trzesa w brzuchu nie? a sprawdzalyscie co to znaczy albo cos?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia jak masz się uspokoić to wypierz sobie! 🙂 nic się przecież nie stanie jak poleżą ten czas do rozwiązania:***

iwwwa super że jesteś 😁 hmmm Twój sen? 🙂 no no no 😁 a z brzuchami byłyśmy czy bez? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly weź nic nie mów ja mam takie jedzone na czereśnie, że nic więcej nie musi dla mnie istnieć. Kupuje kilogram dziennie i na raz wcinam. Uwielbiam!!! I kurde zbankrutuje przez nie, bo 17 zł dzień w dzień...ach juz staremu mowie niech gada o podwyżce hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa ja nie wiem czemu niby nie prac. Ona mi powiedziala ze nowych nie prała, bo jak tak wszystko takie sterylne to dziecko sie odpornosci nie nabiera hehe zakrecilam, ale ja znow problem ze zlozeniem zdania. Ale wy napewno wiecie o co chodzi.
Dlatego chcialam spytac jak wy robicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga niby trzeba po głównych posiłkach, czyli 3 razy, i czasem na czczo, mi mówiła że nie musze co dzień 3 razy tylko po sniadaniu i po kolacji na dryugi dizen po obiedzie i po cyzms, ale narazie kluje sie caly czas bo chce zobaczyc co jak na mnie działa. a dzis na obiad robie naleśniki z dżemem a jesc nie bede niestety bo ani dżemu nie moge ani naleśników 😞 a o ciastkach z kremem to nawet nie wspominajcie, jak ja 2 dni nei moglam przed badaniem wytrzymac, a teraz musze do porodu, ale pomyslalam ze jak bedzie ok ten cukier to w niedziele zjem loda na jeden posiłek 😁 musze dzis do sklepu sie wybrac bo mi jedzenia brakuje dla mnie, bo wszyscy wcinaja normalny chleb i ogolnie tłuste i mączne rzeczy wiec lodówka pełna ale dla mnie tam bida 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm Ania no mam nadzieje ze nie polecimy na odstrzal pierwsze 😉
Wsumie musze dzis zrobic pozadek w szafie poukladac co mi potrzebne a co nie, co do wyzucenia bo puzniej jak przyjdzie sie z tym wszystkim wyprowadzac to masakra jakas 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...