Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hehehehehe boooskie foto 😁 uwielbiam jak ktoś robi takie zdjęcia...przypomina mi to moje ulubione The Dog 😁 piesek z dużą głową a małym tułowiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każde wydane 10zł otrzymujesz 1 znaczek
*Za 90 znaczków -> maskotka GRATIS
Za 45 znaczków -> maskotka w cenie promocyjnej 16,99zł

haha no jasne 🙂 za 900zł muszę zrobić zakupów żeby dostać maskotkę? 🙂 oszaleli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img251.imageshack.us/i/image111i.jpg/][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/1192/image111i.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img340.imageshack.us/i/image118z.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/2347/image118z.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elus jezeli chodzi o pieska to do apteki kupic wapno polecam w tabletkach i jej dawac jedna dziennie. Wiem bo moja robi to samo normalnie wygryzła sobie dziure na tyłku i ma dużą rane. Nic nie robisz zle, mojej pomaga wapno no i niestetyn trzeba pieska pilnowac i nie pozwalac sie drapac. jak doczytam reszte to napisze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki jak pisałam przesyła zdjęcia sukienki na obronę - ale pierwszy raz przez stronkę wię zobaczymy czy pójdzie 😜
[IMG]http://img375.imageshack.us/img375/7006/tena.jpg[/IMG]
Shot at 2010-07-06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[IMG]http://img594.imageshack.us/img594/2002/beztytuutj.jpg[/IMG]
Shot at 2010-07-06

no ja wiem nie wyprasowana, ja nie umalowana itd, ale chyba coraz mniej mi się podoba 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu to jest poważnie 38 rozmiar jak mówiłaś?? nie pomyliłaś Ty się coś? 🙂 bo spokojnie mogłabyś ubrać i 36 i też by dobra była 🙂 mi się podoba, luźna i wygodna! te czarne ramiączka super 🙂 i brzunio masz fantastyczny już 😁 taki prawie gotowy 😁
no to nic tylko się obronić 🙂
tak sobie myślę że taka kiecka to nawet po porodzie będzie dobra, bo zawsze można ją związać jakimś fajnym paseczkiem i też będzie super, no nie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę ? ☺️
no mój brzusio to juz taaaaki wielki 😁
a sukienka będzie spokojnie na po ciąży - ma paseczek taki czarny tylko jest szeroki i pod biustem tak sobie wygląda a w pasie to już wiece same 🤢, ale jeszcze się przyda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że naprawdę!! 🙂 wiem jak to jest, mi jak ktoś tutaj napisał że ładnie wyglądałam w tej sukience na wesele to też jej nie uwierzyłam 🙂 ale na obronę jak się ładnie pomalujesz i ładnie uczeszesz to na pewno się sobie będziesz bardziej podobać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie dziękuję 😘
zrobię jeszcze zdjęcie w dniu obrony to Wam wyślę bo ma tym to taka nie reprezentacyjna - domowa jestem 😜
(ale już wiem przynajmniej jak się zdjęcia wkleja 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...